Magda i Wiktor z "Love Island" opublikowali na Instagramie romantyczne nagranie i zdradzili, że minął już rok od kiedy polecieli do Hiszpanii żeby wciąć udział w randkowym show Polsatu. To właśnie na oczach widzów narodziło się między nimi prawdziwe uczucie, które przetrwało do dziś. Magda i Wiktor rok po wylocie do rajskiej willi pokazali fanom wyjątkowe wideo. Miłość w ich związku kwitnie w najlepsze!

Reklama

Magda i Wiktor z "Love Island" na romantycznym nagraniu

Magda i Wiktor wzięli udział w czwartej edycji "Love Island". I chociaż na samym początku stworzyli pary z innymi uczestnikami to szybko okazało się, że zwrócili na siebie uwagę i chcą spróbować stworzyć związek. Fani mocno im kibicowali i uwierzyli w szczerość ich uczuć. W wielkim finale okazało się, że to właśnie Magda i Wiktor otrzymali najwięcej głosów od widzów i wygrali czwartą edycję programu. Dziś zakochani mieszkają razem, a fani cały czas pytają, kiedy odbędzie się ślub Magdy i Wiktora z "Love Island".

Od chwili, kiedy Magda i Wiktor polecieli do Hiszpanii minął już rok i z tej okazji para opublikowała piękne nagranie.

Dokładnie ROK temu wyjeżdżaliśmy na Love Island ???? Uwierzylibyście?????????????- napisała para.

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę

Zobacz także

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy od zachwyconych fanów. Internauci cały czas mocno kibicują parze z "Love Island".

- jesteśnie super parą ,oby jak najwięcej wspólnych rocznic ❤
- Fajna z Was para, miło się na Was patrzy ????
- Coś pięknego!????
- Dużo miłości wam życzę ❤️- komentują fani.

Zobacz także: "Love Island 4": Paulina wróci do Andrzeja? Uczestniczka odpowiedziała!

Instagram/magdalenadelichote

Oglądaliście czwartą edycję "Love Island" i kibicowaliście Magdzie i Wiktorowi? Przypominamy, że już dosłownie za kilka dni rozpocznie się najnowsza edycja programu. Szósty sezon "Love Island" wystartuje dokładnie 28 sierpnia! Będziecie oglądać?

Zobacz także: "Love Island": Córeczka Laury musiała przejść operację zaraz po narodzinach. Uczestniczka zdradziła szczegóły

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama