Love Island 5: Ania i Włodek
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Fanka gorzko o Ani! "Nie wierzę w miłość z jej strony". Mistrzowska odpowiedź Włodka!

Niektórzy fani "Love Island" wciąż patrzą na uczestników przez pryzmat ich udziału w show. Ostatnio dostało się przez to Ani, a Włodek postanowił stanąć w obronie ukochanej!

Ania i Włodek z 5. edycji "Love Island" wciąż budzą ogromne emocje wśród fanów show. Choć wielu internautów wierzy w szczerość ich uczuć, to jednak w dalszym ciągu pojawiają się też tacy, którzy nie do końca są o tym przekonani. Pod nowym postem Włodka na Instagramie rozgorzała nawet dyskusja na temat Ani - jedna z fanek stwierdziła, że Ania tylko udaje swoje uczucia do Włodka i tym samym internautka zwiastuje im szybki koniec związku. Włodek postanowił mocno odpowiedzieć!

Karolina Gilon zdradza jakim, jest kierowcą! "Uwielbiam jeździć od dziecka, tylko niestety..."

"Love Island": Internautka wieszczy rozstanie Ani i Włodka! Uczestnik stanął w obronie ukochanej

Choć historia miłości Ani i Włodka z "Love Island" zaczyna się od naprawdę wielu zawirowań na "Wyspie Miłości", to jednak jak wiadomo, dziś ta dwójka tworzy zgrany i szczęśliwy związek. Co więcej, Ania i Włodek z "Love Island" na pamiątkę udziału w show zrobili sobie nawet tatuaże, więc jak widać, pomimo wzlotów i upadków w programie, naprawdę dobrze wspominają ten czas.

Jednak część fanów w dalszym ciągu nie jest przekonana do relacji tej dwójki. Szczególnie krytycznie patrzą na Anię, która ich zdaniem wcale nie jest szczera w uczuciach. Ostatnio jedna z internautek napisała nawet Włodkowi, że spodziewa się ich rychłego rozstania właśnie przez Anię!

- Bardzo Pana lubię, jest Pan dobrze wychowany, ale tej dziewczynie nie wierzę. Jest wyrachowana, samolubna, egoistyczna. Nie wierzę w miłość z jej strony, ale życzę Panu co najlepsze. Myślę, że kwestia czasu aż wróci do Kielc - napisała Internautka.

- Dokładnie mam to samo, straciła w moich oczach przez to co pokazała w programie -  dodała kolejna obserwatorka.

- Nie wierze tej kobiecie. Szkoda tego chłopaka - brzmiał kolejny komentarz.

Ania i Włodek z Love Island
ania_fitness/Instagram

Zobacz także: "Love Island": Magda i Igor zdradzili, gdzie odbędzie się ich ślub! Tego nikt się nie spodziewał!

Włodek z "Love Island" nie zwlekał długo z odpowiedzią na uszczypliwe komentarze. Chłopak stanął w obronie swojej partnerki i w mistrzowski sposób podsumował krytyczne uwagi na temat jego relacji z Anią.

- Zastanawia mnie jedno, skąd w ludziach tyle złości i nienawiści do drugiej osoby, czy Wam krzywdę ktoś zrobił, żeby wylewać swoje „smutki” w komentarzach… rozumiem ze żyjemy w wolny kraju i każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, ale zastanówcie się czy pisanie wszystkich takich złośliwości wniesie coś do Waszego życia? Czy traktujecie to jako swoją „terapie” by pozbywać się negatywnych emocji ? Polecam przejść się na spacer, ochłonąć-więcej pożytku to przyniesie - napisał Włodek.

Love Island 5: Ania i Włodek
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island": Jakub potwierdził związek z Mileną! "Życie nie jest idealne, ale..."

Ania również postanowiła zareagować na krytyczne komentarze w jej kierunku.

- Pozdrawiam właśnie z Kielc 😂❤️ i jeśli będzie ku temu okazja, to proszę o odrobinę więcej odwagi niż pisanie z fikcyjnych kont i powiedzenie mi tego na żywo 🙃 ✌️✌️ - dodała Ania. 

Pomimo trudnych początków, Ania i Włodek z "Love Island" każdego dnia udowadniają, że naprawdę są świetnie dobraną parą, a ich związek się umacnia. Co więcej, to właśnie Ania z "Love Island" jako pierwsza zdecydowała się na odważny krok w ich relacji. Jak widać, również uszczypliwe komentarze internautów nie są w stanie popsuć ich związku. Nam w takim razie nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ani i Włodkowi, aby ich relacja dalej tak pięknie rozkwitała!

Love Island 5: Ania i Włodek na randce
Mat. prasowe

Ania i Czarek ich ostatnia randka w programie
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": Ania i Czarek rozstali się?! Fani są o tym przekonani i mają na to swoje dowody!
Czy to koniec miłosnej przygody Ani i Cezarego? Ostatnie dni wywołały wśród fanów mnóstwo powodów do niepokoju. Dlaczego internauci uważają, że para zakończyła swój związek?

Ania i Cezary z "Love Island" jeszcze niedawno pojawiali się razem na wywiadach, zamieszczali wspólne relacje i wydawało się, że w ich związku trwa istna sielanka. Jednak teraz niektórzy fani obawiają się, że związek tej dwójki to już przeszłość! A to wszystko przez wydarzenia z ostatnich dni. Internauci uważnie śledzą Instagramy Ani i Czarka, a ich ostatnie aktywności w mediach społecznościowych, niestety wzbudziły spore obawy wśród fanów. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  Ania z "Love Island" pokazała zmysłowe zdjęcie i zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem: "Kiedy wzięłam udział w "Love Island" zrozumiałam, że..." "Love Island": Co ze związkiem Ani i Czarka? Fani obawiają się, że to koniec! Ania i Cezary to ulubieńcy widzów 3. edycji "Love Island". Chociaż ich relacja zrodziła się dość późno, wszystko wskazywało na to, że jest prawdziwa i szczera. Po opuszczeniu "Wyspy Miłości" para zadeklarowała, że będzie kontynuować swój związek w Polsce. Na początku dość często mogliśmy oglądać tę dwójkę razem - wspólne relacje, zdjęcia, wywiady. Ale niestety ostatnimi czasy Ania i Czarek w ogóle nie pokazują się w swoim towarzystwie i nie wspominają o sobie.  To oczywiście dało już niektórym fanom do myślenia. Dodatkowo ich obawy potęguje brak odpowiedzi ze strony Ani i Czarka, na ich komentarze odnoście związku tej dwójki.  - A co z Anią?  - pewnie już nie są razem. 😕😖 - Przecież nigdy razem nie byli 🤷 - Jak widzę Anię opuścił, ściemniał widać w programie. Bo Ania wszędzie sama - piszą fani.  Ponadto ostatni długi weekend para najwyraźniej również spędziła osobno. Ania zamieściła...

"Love Island": Maciek Dąbrowski
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Maciek żałuje, że rzucił Anię! Uczestnik show zamieścił szokującą relację!
Podczas udziału w 3. edycji "Love Island", Maciek porzucił Anię dla Zery. Dziś Maciek jest singlem, a Ania wiedzie wspólne życie z Cezarym. Wygląda na to, że po przemyśleniu wszystkich spraw, Maciek bardzo żałuje tego co co zrobił...

Maciej Dąbrowski był chyba jednym z najbardziej niezdecydowanych uczestników 3. edycji "Love Island" . Najpierw był z Anią, jednak ciągle doszukiwał się jakichś przeszkód w ich relacji. Następnie rzucił ją dla Zery, jednak jego związek z piękną brunetką zakończył się równie szybko, jak się zaczął. Ostatnią partnerką Maćka na "Wyspie Miłości" była Laura, jednak i w tym przypadku bardzo szybko pojawiły się problemy i ostatecznie ich związek też się rozpadł. Jak się jednak okazało, Maciek najwyraźniej bardzo żałuje, że porzucił Anię! W swojej najnowszej relacji na InstaStory przyznał, że decyzja o rozstaniu z Anią była błędem z jego strony. Czyżby chciał znów wkupić się w jej łaski? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Love Island": Czy wszystkie finałowe pary są razem? Widzowie są pewni, że jedna z nich już zerwała! "Love Island": Maciek żałuje decyzji o rozstaniu z Anią Związek Maćka i Ani w 3. edycji "Love Island" dostarczył widzom sporo emocji. Na początku fani show byli  przekonani, że ta para może nawet dojść do finału, ale niestety, szybko pojawiły się pomiędzy nimi pierwsze zgrzyty. Wydarzeniem, które głównie wpłynęło na definitywny rozpad ich relacji, było wejście Zery do programu. Kiedy Maciek bez wahania porzucił dla niej Anię, dziewczyna zaznaczyła, że nigdy nie da mu już drugiej szansy.  Po rozstaniu chłopak szybko doszedł do wniosku, że Zera to jednak nie jest kobieta dla niego i ku zaskoczeniu wszystkich na następnym przeparowaniu znów wybrał Anię. Dziewczyna jednak dotrzymała  słowa i nie związała się ponownie z Maćkiem. Niedługo potem do willi wszedł Cezary i to właśnie z nim teraz tworzy szczęśliwy związek.  Ania to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 3. edycji...

Ania i Czarelk
Mat. prasowe
TV-Show
Fani "Love Island" wściekli na Anię! "Dlaczego udajesz, że jesteś z Czarkiem". W sieci prawdziwa burza!
Widzowie show Polsatu mają wątpliwości, czy para jest dalej razem. Pod najnowszym postem uczestniczki "Love Island" zrobiło się naprawdę gorąco.

Ania Burska z 3. edycji "Love Island" zyskała ogromną sympatię widzów i została nawet okrzyknięta jedną z najbardziej sympatycznych i naturalnych uczestniczek tej odsłony show. Do tej pory w sieci pojawiały się same komplementy dla pięknej dziewczyny, ale niestety pod najnowszym zdjęciem Ani rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach. Widzowie obawiają się, że Ania i Czarek udawali swoje uczucie, aby zdobyć głosy i przychylność fanów, a teraz nie przyznają się, że nie są już razem, aby nie stracić wielbicieli. Zobaczcie, co jeszcze piszą na ten temat fani!  Zobacz także:  Ania z "Love Island" pokazała zmysłowe zdjęcie i zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem: "Kiedy wzięłam udział w "Love Island" zrozumiałam, że..." "Love Island": Ania i Czarek udawali swoje uczucie? Od kilku dni fani "Love Island" intensywnie komentują relację Ani i Cezarego. Pojawiły się nawet obawy, że ich związek się zakończył - para nie pokazuje się razem, nie wspomina o sobie i nie odpowiada na komentarze od zaniepokojonych wielbicieli . Teraz, pod najnowszą fotografią Ani na Instagramie niektórzy poszli nawet o krok dalej. Część fanów twierdzi, że Ania i Czarek udawali swoje uczucie, dlatego też po udziale w show nie pokazują się razem, bo po prostu nie łączy ich żadna relacja. Widzowie "Love Island" niecierpliwią się i oczekują odpowiedzi od uczestników show Polsatu, ale niestety, obydwie strony w dalszym ciągu milczą.  - Dlaczego udajesz ze jesteś z Czarkiem? Z ludzi debili chcesz zrobić - Tyle ludzi na nich głosowało, to dzięki nim byli w finale, a oni mają ludzi w d**ie, zero odpowiedzi na pytania, nic - Też myślę że to pomyłka i nic z tego nie będzie, bo nawet jej do domu nie zaprosił, a poza tym Adonis tylko je Fitmiche...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik