Ostatnia edycja "Love Island" okazała się być szczęśliwa szczególnie dla dwóch par, którym udało się odnaleźć miłość. Największym zaskoczeniem wśród widzów programu okazała się być wiadomość o związku Ani i Włodka. Okazuje się, że szczęśliwie zakochani, uwiecznili swój pobyt w miłosnym show poprzez wspólne zrobienie sobie tatuaży. Zobaczcie efekt!

Reklama

"Love Island 5": Ania zrobiła sobie wymowny tatuaż na pamiątkę po programie

Ania i Włodek od samego początku programu wzbudzali największe kontrowersje. Niezdecydowanie uczestniczki co do swoich uczuć wobec Włodka wywołała falę hejtu wśród widzów "Love Island". Pomimo silnej relacji, jaką finalnie udało im się stworzyć, "Love Island" wygrali Josie i Kuba. Ania i Włodek udowodnili fanom, że ich relacja, choć wymagała czasu to okazała się równie trwała co przyjaciół z programu. Ania i Włodek zamieszkali razem po "Love Island". Oboje snują wspólne plany na przyszłość, a ostatnio nawet, zdecydowali się na wspólną wizytę w studiu tatuażu. Para zapragnęła wytatuować sobie "pamiątkę" z miłosnej wyspy. Ania zdecydowała się na wymowny wzór - żmii, jak mieli w zwyczaju nazywać ją hejterzy. Włodek natomiast, zdecydował się na motyw palmy, którą wytatuował sobie... na twarzy!

Zobacz także: "Love Island 5": Ania poprawiła sobie urodę! Na jaki zabieg się zdecydowała?

- Dzisiaj wraz z Włodkiem odwiedziliśmy studio tatuażu???? i zrobiliśmy sobie małe „pamiątki”. W moim przypadku oczywiście nie mogło to być nic innego jak żmijka ???????? Teraz pozostanie ze mną już na zawsze ☺️✌️ - poinformowała na Instagramie Ania.

W komentarzach pod filmikiem z tatuażem na ręce uczestniczki nie obyło się bez pieszczotliwego komentarza od Włodka.

- Moja mała żmijka ???????? - napisał w komentarzu.

"Love Island 5": Włodek wytatuował sobie palmę na twarzy

Wymowny tatuaż Ani to nie wszystko. Włodek zdecydował się na pamiątkę w odważnym miejscu. Uczestnik zwlekał dłużej niż jego partnerka z pokazaniem finalnego efektu fanom. Ostatecznie po wielu prośbach internatów postanowił pokazać swój nowy tatuaż, publikując przy tym oficjalne odliczanie do godziny premiery jego nowego dzieła na twarzy.

Zobacz także

Zobacz także: "Love Island": Ania w intymnym wyznaniu o Włodku. To ona zrobiła to jako pierwsza!

Instagram/mr_wlodo/ ania_fitness

To nie pierwszy tatuaż Włodka, który sobie zrobił. Uczestnik "Love Island" ma wytatuowaną część klatki piersiowej oraz całą rękę. Na jego karku oraz szyi także możemy dostrzec tatuaże. Taki wizerunek przypadł do gustu kilku uczestniczkom "Love Island", ale jego serce ostatecznie zostało zajęte przez Anię. Zrobienie sobie tatuażu, który na zawsze zostanie na jego twarzy, było bardzo odważnym krokiem. Podoba Wam się taki sposób upamiętnienia pobytu w "Love Island"?

Zobacz także: "Love Island": Paulina po rozstaniu z Andrzejem spotyka się z Jurkiem? Jest komentarz!

- Każdy pytał mnie o dziarkę palemkę, którą sobie wydziarałem. Czas najwyższy ją pokazać - przyznał Włodek z "Love Island" pokazując tatuaż palmy wykonany... na nodze. - Jeszcze palma mi nie odbiła, więc buźka czysta, a palemka jest - dodał.

Reklama

Trzeba przyznać, że te słowa wyjątkowo rozczarowały fanów. A co wy o tym sądzicie?

Instagram @mr.wlodo
Reklama
Reklama
Reklama