Włodek wytatuował sobie palmę na twarzy
Love Island/Polsat
TV-Show

"Love Island 5": Włodek wytatuował sobie połowę twarzy na "pamiątkę" programu?! Fani w szoku

Ania i Włodek z ostatniej edycji "Love Island" postanowili upamiętnić swój udział w programie i zrobili sobie tatuaże. To trzeba zobaczyć!

Ostatnia edycja "Love Island" okazała się być szczęśliwa szczególnie dla dwóch par, którym udało się odnaleźć miłość. Największym zaskoczeniem wśród widzów programu okazała się być wiadomość o związku Ani i Włodka. Okazuje się, że szczęśliwie zakochani, uwiecznili swój pobyt w miłosnym show poprzez wspólne zrobienie sobie tatuaży. Zobaczcie efekt! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o udziale w "Hotelu Paradise" i "Love Island"

"Love Island 5": Ania zrobiła sobie wymowny tatuaż na pamiątkę po programie

Ania i Włodek od samego początku programu wzbudzali największe kontrowersje. Niezdecydowanie uczestniczki co do swoich uczuć wobec Włodka wywołała falę hejtu wśród widzów "Love Island". Pomimo silnej relacji, jaką finalnie udało im się stworzyć, "Love Island" wygrali Josie i Kuba. Ania i Włodek udowodnili fanom, że ich relacja, choć wymagała czasu to okazała się równie trwała co przyjaciół z programu. Ania i Włodek zamieszkali razem po "Love Island". Oboje snują wspólne plany na przyszłość, a ostatnio nawet, zdecydowali się na wspólną wizytę w studiu tatuażu. Para zapragnęła wytatuować sobie "pamiątkę" z miłosnej wyspy. Ania zdecydowała się na wymowny wzór - żmii, jak mieli w zwyczaju nazywać ją hejterzy. Włodek natomiast, zdecydował się na motyw palmy, którą wytatuował sobie... na twarzy!

Zobacz także: "Love Island 5": Ania poprawiła sobie urodę! Na jaki zabieg się zdecydowała?

- Dzisiaj wraz z Włodkiem odwiedziliśmy studio tatuażu💕 i zrobiliśmy sobie małe „pamiątki”. W moim przypadku oczywiście nie mogło to być nic innego jak żmijka 🐍🐍 Teraz pozostanie ze mną już na zawsze ☺️✌️ - poinformowała na Instagramie Ania.

W komentarzach pod filmikiem z tatuażem na ręce uczestniczki nie obyło się bez pieszczotliwego komentarza od Włodka. 

- Moja mała żmijka 🐍🔥 - napisał w komentarzu. 

"Love Island 5": Włodek wytatuował sobie palmę na twarzy

Wymowny tatuaż Ani to nie wszystko. Włodek zdecydował się na pamiątkę w odważnym miejscu. Uczestnik zwlekał dłużej niż jego partnerka z pokazaniem finalnego efektu fanom. Ostatecznie po wielu prośbach internatów postanowił pokazać swój nowy tatuaż, publikując przy tym oficjalne odliczanie do godziny premiery jego nowego dzieła na twarzy. 

Zobacz także: "Love Island": Ania w intymnym wyznaniu o Włodku. To ona zrobiła to jako pierwsza!

Włodek wytatuował sobie palmę na twarzy
Instagram/mr_wlodo/ ania_fitness

To nie pierwszy tatuaż Włodka, który sobie zrobił. Uczestnik "Love Island" ma wytatuowaną część klatki piersiowej oraz całą rękę. Na jego karku oraz szyi także możemy dostrzec tatuaże. Taki wizerunek przypadł do gustu kilku uczestniczkom "Love Island", ale jego serce ostatecznie zostało zajęte przez Anię. Zrobienie sobie tatuażu, który na zawsze zostanie na jego twarzy, było bardzo odważnym krokiem. Podoba Wam się taki sposób upamiętnienia pobytu w "Love Island"?

Zobacz także: "Love Island": Paulina po rozstaniu z Andrzejem spotyka się z Jurkiem? Jest komentarz!

- Każdy pytał mnie o dziarkę palemkę, którą sobie wydziarałem. Czas najwyższy ją pokazać - przyznał Włodek z "Love Island" pokazując tatuaż palmy wykonany... na nodze. - Jeszcze palma mi nie odbiła, więc buźka czysta, a palemka jest - dodał.

Trzeba przyznać, że te słowa wyjątkowo rozczarowały fanów. A co wy o tym sądzicie?

Instagram @mr.wlodo

"Love Island": Stella wbija Piotrowi szpilę po rozstaniu
stella__staniszewska
TV-Show
"Love Island": Stella wbija Piotrowi szpilę po rozstaniu?! Zobaczcie co zrobiła
Od rozstania Piotra i Stelli z trzeciej edycji "Love Island" minęło już kilka tygodni. Czyżby uczestniczka nadal nie mogła się z tym pogodzić i chciała zrobić na złość byłemu chłopakowi? Opublikowała wymowny filmik.

Stella i Piotr dostarczali widzom " Love Island 3 " prawdziwych emocji. Para, wśród fanów programu, miała zarówno swoich sprzymierzeńców, jak i ogromnych przeciwników, którym nie do końca podobało się to, jak uczestnik traktował swoją partnerkę. Choć tej dwójce nie udało się dotrzeć do finału, po powrocie do Polski zdecydowali się na bardzo poważny krok i razem zamieszkali. Sielanka jednak nie potrwała długo i już w maju Stella i Piotr zmieścili w mediach społecznościowych nagranie, będące oficjalnym oświadczeniem o końcu ich związku . Choć uczestniczka kontrowersyjnego show nie kryła swojego smutku, na jej profilu na Instagramie szybko zaczęły pojawiać się zdjęcia z szerokim uśmiechem i nagrania z imprez. Fani byli pewni, że Stella już zapomniała o Piotrze, czy jednak napewno? Właśnie opublikowała w mediach społecznościowych wymowny filmik, który mówi sam za siebie. Chciała wbić mu w ten sposób kolejną szpilę? "Love Island 3": Stella opublikowała filmik. Chciała zranić nim Piotra? Choć fani podejrzewali , że pomiędzy tą dwójką coś jest nie tak, Stella i Piotr najpierw postanowili milczeć. Kiedy potwierdzili wiadomości o swoim rozstaniu, w sieci rozpętała się prawdziwa burza , a na uczestnika Wyspy Miłości wylała się fala hejtu. Mimo wszystko ani on, ani Stella nie żałują udziału w programie, który przyniósł im ogromną rozpoznawalność, prawdziwych przyjaciół i był niebywałą przygodną. Jakiś czas temu Piotr nawet postanowił podarować sobie pamiątkę, która o "Love Island" będzie mu przypominała do końca jego dni - tatuaż przedstawiający ananasa ! Tym posunięciem uczestnik wzbudził w internautach naprawdę skrajne emocje. Niektórzy byli pod ogromnym wrażeniem, zauważając że Piotr faktycznie dotrzymał obietnicy,...

Ania i Cezary to nowa para w "Love Island"
Mat. prasowe
TV-Show
Czarek z "Love Island" ma nowy tatuaż na... głowie! Jak komentuje to Ania? Takiej odpowiedzi fani się nie spodziewali
Czarek zrobił sobie zaskakujący tatuaż z tyłu głowy. Fani byli bardzo ciekawi, co o tak oryginalnej ozdobie głowy myśli Ania. Finalistka "Love Island" odpowiedziała jednym, za to znaczącym zdaniem.

Czarek z "Love Island" jest zakochany w tatuażach. Ma ich mnóstwo na całym ciele, a gdy przyszedł do programu mówił nawet, że nie raz przez swój wygląd, budowę ciała i właśnie tatuaże był odbierany jako osoba spod ciemnej gwiazdy. Uczestnik podchodził do tego z dystansem i śmiał się, że nie ma za sobą kryminalnej przeszłości. Jego miłość do tatuaży w zaskakujących miejsach trwa - na swoim profilu na Instagramie uczestnik pochwalił się ostatnio zaskakującą nowością. Postanowił wytatuować sobie cały tył głowy, szyi i karku. Czy Ani przypadła do gustu taka zmiana? Ania komentuje tatuaż Czarka z "Love Island" Cezary pochwalił się swoim nowym tatuażem na Instagramie. Opublikował zdjęcia, które wzbudziły dużo emocji. Uczestnicy Love Island zdecydowanie chwalili nowy tatuaż Czarka, fani zaś zachodzili w głowę, jak Czarek wytrzymał ogromny ból. Czarek jest jednak bardzo dumny ze swojego nowego nabytku: Poszedłem grubo 🔥😈 Zawsze chciałem mieć wydziabany tył głowy i w końcu to nastąpiło 😁 - pochwalił się Cezary.  Fani zaczęli więc zastanawiać się co o takim wyglądzie swojego partnera myśli Ania. Podczas Q&A zaczęli więc pytać ją, jaką ma na ten temat opinię. Ania odparła krótko, przekornie się uśmiechając:  no jasne, że mi się podoba, i to bardzo! Co ciekawe, to pierwszy komentarz Ani o Czarku od dawna. I choć pozytywna opinia o tatuażu i uśmiech na twarzy świadczą, że łączą ich dobre stosunki, nic więcej o ich relacji nie wiadomo. Pod ostatnim postem Ani zawrzało, gdy ktoś postanowił zabrać głos w sprawie ich związku. Fani mają żal do finałowej pary programu , że nie mówią nic na temat tego co się między nimi dzieje. W przeciwieństwie do Walerii i Piotra  czy Caroline i Mateusza albo  Stelli i Piotra ta para...

Love Island 3: Waleria i Piotrek zajęli drugie miejsce w finale
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Waleria zrobiła tatuaż dla Piotrka! "Nieźle namieszał ci w głowie" 
"Love Island": Waleria zrobiła tatuaż dla Piotrka! "Nieźle namieszał ci w głowie" 

Waleria i Piotrek są kolejną parą, która znalazła miłość w programie " Love Island ". Co prawda nie wygrali ostatniej edycji, ale wygląda na to, że ich uczucie jest coraz mocnejsze, a Waleria właśnie zdecydowała się na odważny dowód miłości i zrobiła tatuaż... ze słowami Piotrka. Ten fakt mocno podzielił Internautów! Wystarczy przeczytać te opinie... Waleria z "Love Island" zrobiła tatuaż dla Piotrka?  W trzeciej edycji "Love Island" Waleria i Piotrek byli jedną z par, która jako jedna z pierwszych otwarcie zadeklarowała, że są razem. Nie udało im się wygrać, ale po zakończeniu emisji nadal są razem, a ostatnio uczestniczka reality-show na każdym kroku pokazuje kolejne dowody swojego uczucia. Niedawno przefarbowała włosy na blond, a wcześniej informowała, że Piotrek lubi blondynk i, a teraz zdecydowała na na odważniejszy krok i na dole pleców wytatuowała słowa Romantico Erotico, które tak często powtarza jej partner.  A wy jesteście  #teamromantico  czy  #teamerotico  ? 🌹  - napisała Waleria w opisie do zdjęcia z nowym tatuażem.  Nowy tatuaż Walerii skomentowali inni uczestnicy programu m.in. Caroline Juchniewicz napisała: Omg !!!!! 😍😍, a Piotrek dodał : Jak jest dobre Romantico, to Erotico tez będzie ❤️🔥. A jak fani pary oceniają  decyzję Walerii o tatuażu ze słowami jej partnera. Niektórzy piszą wprost, że musi być bardzo zakochana... No ten Piotrek nie źle namieszał ci w głowie że aż tatuaż sobie zrobiłaś z jego słowami. Pięknie po prostu super Fajny tattoo to teraz 😁czas na Piotrka 🔥❤️😁 Totalnie urocze 😀❤️ Serio?? Sądzicie, że Waleria faktycznie zbyt wiele zmienia w sobie, aby podobać się Piotrkowi? Zobacz także:  "Love Island":...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik