"Love Island": Piotr Jakimczuk
Mat. prasowe

"Love Island": Fani bezlitośni dla Piotrka! "Wygląda na 45 lat". Krytykują również jego... usta!

"Love Island": Piotr Jakimczuk
Mat. prasowe

Piotrek Jakimczuk dołączył do ekipy Wyspiarzy 3. edycji "Love Island" i od razu jego osoba wywołała spore poruszenie wśród widzów show. Fani zaczęli pisać komentarze na jego temat i niestety wielu z nich oceniło chłopaka jedynie na podstawie jego muskularnej sylwetki. Co więcej, znalazły się również docinki na temat... ust 32-latka. Niektórzy uważają, że Piotrek jest fanem medycyny estetycznej! Zobaczcie sami.

Zobacz także: "Love Island". Te uczestniczki zrobiły sobie operacje plastyczne! Co poprawiły? Piersi, nos, wypełniacze w ustach... To początek!

"Love Island": Fani ostro o nowym uczestniku

Trzecia edycja "Love Island" dopiero się rozkręca, ale fani zdecydowanie nie mogą narzekać na brak emocji. W ubiegłym odcinku poznaliśmy nowego uczestnika, Piotra Jakimczuka. Mężczyzna ma 32 lata i na co dzień zajmuje się giełdą. Jego największą pasją jest oczywiście sport, co widać na pierwszy rzut oka. Siłownia to jego drugi dom, a efekty pracy Piotrka nad swoim ciałem, robią ogromne wrażenie.

Chłopak uwielbia również tatuaże, których na swoim ciele ma naprawdę wiele. Do programu przyjechał oczywiście po miłość i wygląda na to, że 32-latkowi, może się udać znaleźć kobietę swoich marzeń. Wyspiarki dosłownie oszalały na jego punkcie. 

Niestety fani show nie wykazują z kolei aż takiego entuzjazmu. Niektórym widzom muskularne, wytatuowane ciało Piotra nie przypadło do gustu, a nawet pojawiły się głosy, że wygląda przez to zdecydowanie poważniej niż na 32 lata.

- Kompletnie nie mój typ, sterydy, wyrzeźbione ciało nigdy mnie nie kręciło, ale każdy ma inny gust i trzeba to uszanować 🙂 

- Oj nie, nie mój typ 🙈 sory

- Wyglada na 45 lat 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

- Pozer 😮

- Następny wydziarany na sterydach - piszą internauci.

Ponadto fani zwrócili również uwagę na... usta Piotrka! Niektórzy z nich twierdzą, że chłopak na pewno je powiększył, co dla nich jest mało męskie. 

- Czy on ma powiększone usta ? 😅
- Powiększone usta i pofarbowane włosy u faceta dla mnie na nie. Ale może jest sympatyczny 
- Masakra 😮 facet i usta zrobione ...nie no idziesz do domu
- Wszystko wszystkim, ale facet ze zrobionym ustami! Chyba to nie dla faceta - dodają inni widzowie show. 

Mamy nadzieję, że Piotrek szybko udowodni wszystkim, że pod muskularnym ciałem, kryje się dobry i wrażliwy chłopak. A Wy, polubiliście nowego uczestnika? 

"Love Island": Piotrek Jakimczuk
Instagram

Piotr uwielbia ćwiczyć na siłowni i dbać o swoje ciało. Niestety nie wszystkim fanom "Love Island" spodobała się jego sylwetka i mocno wytatuowane ciało...

"Love Island": Piotrek Jakimczuk
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55