Uczestniczki "Love Island", które zdecydowały się na operacje plastyczne
Instagram

"Love Island". Te uczestniczki zrobiły sobie operacje plastyczne! Co poprawiły? Piersi, nos, wypełniacze w ustach... To początek!

Uczestniczki "Love Island", które zdecydowały się na operacje plastyczne
Instagram

Już w niedzielę 28 lutego, startuje 3. edycja programu "Love Island". Znów poznamy piękne dziewczyny i przystojnych panów, którzy na "Wyspie miłości", będą chcieli znaleźć miłość swojego życia. Jedno jest pewne - czekają nas wielkie emocje.

Oczywiście zawsze najważniejszym tematem dla fanów, są uczestnicy - ich zachowania, pasje i życie przed programem. Widzowie często zwracają również uwagę, czy uczestniczki stawiają na naturalność, czy też są fankami poprawek urodowych. Jak się okazało, kilka pań z poprzednich edycji zdecydowało się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Co sobie poprawiły? Zobaczcie!

Zobacz także: Poznajcie pierwszych uczestników trzeciej edycji "Love Island"! 

"Love Island": Te uczestniczki zdecydowały się na zabiegi medycyny estetycznej

1. Magda Karwacka 

Magda jest niezaprzeczalnie piękną kobietą, ale nawet ona miała kompleks, którego pozbyła się dzięki operacji plastycznej. Jakiś czas temu modelka zdecydowała się zoperować swój nos. Teraz jest taki, o jakim zawsze marzyła!

To było zawsze coś takiego, co chciałam zrobić i to w mojej głowie był taki mój kompleks, więc stwierdziłam, że jak mam z tym żyć i się tym męczyć w jakiś sposób, to wolę to zrobić - powiedziała jakiś czas temu Magda Karwacka w rozmowie z reporterką Party.pl.

2. Natalia Lieber 

Natalia, podobnie jak Magda, zdecydowała się na operację nosa. Mało tego - dziewczyny wykonały zabieg tego samego dnia! Natalia oprócz tego, regularnie także powiększa usta. 

3. Nicki 

Nicki, a właściwie Alicja Kolasińska, zdecydowanie należy do fanek medycyny estetycznej. Patrząc na jej stare zdjęcia, widzimy dużą różnicę przede wszystkim w wyglądzie jej twarzy. Powiększone usta, poprawiony nos, brwi... Nicki zdecydowanie lubi eksperymentować ze swoim wyglądem! 

4. Monika Kozakiewicz

Monika po udziale w programie, zdecydowała się na powiększenie piersi. Operację relacjonowała swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. Dziewczyna jest bardzo zadowolona z efektu - jej marzenie o większym biuście ziściło się w lipcu 2020 roku. 

5. Adrianna Gotowicka 

Ada również zdecydowała się na poprawki urodowe. Przede wszystkim znacząco powiększyła swoje usta. Wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, gdy poznaliśmy ją w "Love Island"!

6. Ada Śledź 

Ada nie ukrywa, że korzysta z zabiegów powiększania ust. Wielu fanów zastanawiało się, czy dziewczyna zdecydowała się również na powiększenie biustu. Jakiś czas temu uczestniczka pierwszej edycji "Love Island" odpowiedziała, że nigdy nie ingerowała w jego rozmiar.

W Wy, jakie macie zdanie w tym temacie? Cenicie naturalność, czy jednak nie macie nic przeciwko operacjom plastycznym?

Uczestniczki "Love Island", które zdecydowały się na operacje plastyczne
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55