Aleksandra i Adrian z "Love Island" zaskoczyli szczerym wyznaniem w rozmowie z mediami. Okazuje się, że zakochani mają bardzo podobne zdanie dotyczące związku i nie ukrywają, że chcieliby w przyszłości wziąć ślub. Wszystko wskazuje na to, że para ma wobec siebie naprawdę bardzo poważne plany! Sprawdźcie, co o ślubie powiedzieli Aleksandra i Adrian z "Love Island". Takie wyznania nie spodziewał się chyba nikt.

Reklama

Aleksandra i Adrian z "Love Island" marzą o ślubie?

Aleksandra i Adrian tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par w czwartej edycji "Love Island". Początkowo Adrian próbował znaleźć swoje szczęście u boku m.in. Angeliki, Klaudii i Edyty, jednak z żadną z dziewczyn nie zaiskrzyło. Dopiero kiedy do programu weszła Aleksandra, Adrian poczuł, że jest zauroczony. Uczestnik "Love Island" wiele razy podkreślał, że czekał na taką kobietę i dopiero przy Aleksandrze jest naprawdę szczęśliwy. Fani mocno im kibicowali, a dzięki ich wsparciu zakochani dotarli aż do wielkiego finału. Para zajęła drugie miejsce w czwartej edycji "Love Island".

Dziś Aleksandra i Adrian są już w Polsce i planują wspólną przyszłość. Co więcej, okazuje się, że zakochani nie wykluczają, że w przyszłości wezmą ślub!

Zobacz także: "Love Island": Paulina o planach wobec Andrzeja. "Zobaczymy, co dalej, bo..."

mat. prasowe

Aleksandra i Adrian w rozmowie z reporterką portalu plotek.pl odpowiedzieli na pytanie, czy chcieliby powiedzieć sobie tak. Zakochani przyznali, że... tak!

Zobacz także

Jeżeli tak jak teraz jestem pewien, że tworzymy relację, to w przyszłości, może trochę dalszej, bo wiadomo, że musimy wypracować pewną drogę, chciałbym, żeby to nastąpiło i żebyśmy powiedzieli sobie "tak" typowo oficjalnie- wyznał dla portalu plotek.pl. Dla mnie wiara w zasadzie jest na pierwszym miejscu i ona mnie tak ukształtowała i charakter, więc chciałbym, żeby to było w tym kierunku. (...) Ślub mocno trzyma się z wiarą, więc chciałbym, żeby to było podkreślone- dodał.

Podobne zdanie dotyczące ślubu ma również Aleksandra.

Ja jestem tradycjonalistką i to podtrzymuję. Jeżeli miałabym przyszłość tworzyć z Adrianem, to na pewno byłby to ślub, ale to oczywiście z jego inicjatywy musiałoby wyjść- wyznała uczestniczka czwartej edycji "Love Island". Jeżeli chodzi o ślub i dzieci, to jest to, co bym na pewno chciała mieć- dodała.

Zobacz także: "Love Island": Magda zaskoczyła wyznaniem: "Wiktor jeszcze córkę musi poznać"

Mat. prasowe

Jesteście zaskoczeni tak szczerym wyznaniem Aleksandry i Adriana z "Love Island"? Myślicie, że za jakiś czas usłyszymy o ich ślubie? My mocno trzymamy kciuki za ich związek.

Reklama

Zobacz także: "Love Island 4": Alex i Jurek spotykają się po programie! "Jeśli chodzi o miłość to..."

Instagram/loveislandwyspamilosci/
Reklama
Reklama
Reklama