TV-Show

"Love Island": Aleksandra odniosła się do wyznania Arka o byłej dziewczynie! Ma do niego żal?

Uczestniczka "Love Island" skomentowała to, co Arek powiedział o swojej eks. Jak Aleksandra oceniła jego zachowanie? Ma żal do Arka?

Aleksandra z "Love Island" w rozmowie z reporterką Party.pl skomentowała zachowanie Arka i odniosła się do jego ostatniej relacji, podczas której wspominał swoją byłą partnerkę.

Arek od samego początku programu wzbudzał ogromne emocje wśród internautów. Uczestnik "Love Island" związał się z Andzią i dość szybko zaczął mówić o ich wspólnej przyszłości. Andzia była tym przerażona i rozstała się ze swoim partnerem. Załamany Arek mówił, że odejdzie z programu, jednak wtedy w willi pojawiła się Aleksandra. Arek był oczarowany piękną blondynką i wydawało się, że może stworzyć z nią szczęśliwy związek. Niestety, podczas pobytu w Casa Amor Arek postanowił zmienić parę i związał się z Laurą. Aleksandra była załamana, ale wtedy też zrozumiała, że może spróbować swojego szczęścia u boku Adriana. 

Dziś Aleksandra i Adrian tworzą szczęśliwy związek i razem zajęli trzecie miejsce w "Love Island 4". Arek z kolei pożegnał się z programem jeszcze przed finałem i szybko się okazało, że nie spotyka się już z Laurą. Co więcej, Arek wyznał ostatnio, że nie znalazł miłości w programie ponieważ wciąż myśli o swojej byłej partnerce i chciałby do niej wrócić!

- Byłem po bardzo długoletnim związku. Poszedłem do programu na „Wyspę Miłości”, by znaleźć tą miłość. Znaleźć taką kobietę, mieć taki związek i z powrotem się tak zakochać. Niestety, program mi pokazał, że nie jest to możliwe, bo moje serce jest zupełnie gdzie indziej- mówił Arek.

A jak jego wyznanie ocenia Aleksandra? Sprawdźcie, co powiedziała przed naszą kamerą!

Zobacz także: "Love Island": Magda zaskoczyła wyznaniem: "Wiktor jeszcze córkę musi poznać"

Aleksandra i Adrian komentują finał Love Island
party.pl

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner