Alicja, która mieliśmy okazję poznać w siódmej edycji hitowego show "Love Island 7" postanowiła raz na zawsze zamknąć temat Wyspy Miłości. W tym celu zorganizowała dla swoich fanów sesję pytań. Jak nietrudno się domyślić, większość z nich tyczyła się relacji Sandry i Mateusza. Alicja szczerze opowiedziała, co sądzi o swojej rywalce.

Reklama

"Love Island 7": Alicja miażdży Sandrę

Wielki finał siódmej edycji "Love Island" już za nami. To jednak nie świadczy o tym, że emocje już opadły. W końcu wciąż wiele spraw nie zostało rozwiązanych. Tuż po finałowym odcinku bardzo dużo dzieje się wokół osoby Adama, któremu widzowie zarzucają nieszczerość. Równie głośno jednak jest na temat jego przyjaciela, który na szklanym ekranie związał się z modelką "Top Model". Teraz okazuje się, że nie tylko Hubert i Agata mają żal do Sandry z "Love Island 7". Ta w głównej mierze podpadła ekspartnerce Mateusza, Alicji. W końcu modelka niejednokrotnie wypowiadała sią na temat nieobecnej Alicji. Teraz ta nie pozostała dłużna i przerwała milczenie.

Zobacz także: "Love Island 7": Karolina Gilon broni Adama i odpiera zarzuty widzów! „Nie mam jak kogo faworyzować”

Alicja z "Love Island" zorganizowała na swoim Instagramie live'a, podczas którego odniosła się do najbardziej kontrowersyjnych tematów. Odpowiedziała także na liczne pytania internautów. Ci z chęcią dopytywali o to, co sądzi o obecnej partnerce Mateusza, Sandrze. Alicja szczerze odpowiedziała:

- Ja mam wyrobione zdanie o niej [...] Ciężko mi sie wypowiadać, bo ja Sandry nie znam. Jedyne co mogę powiedzieć na ten moment - jest to dziwne, że dorosła kobieta która nie zna mnie, bardzo dużo się wypowiada na mój temat i widzę, że ma bardzo dużo do powiedzenia. Co chwile ten temat sie u nich przebija i te szpileczki są gdzieś tam wbijane, ale to świadczy tylko o nich - skwiowała.

Czy Alicja ma zamiar skontaktować się z Sandrą? Na to pytanie też odpowiedziała:

Zobacz także

- Nie zamierzam do niej sie odzywać, bo ja tej dziewczyny nie znam. Mamy sie widzieć całą ekipą w Warszawie. Jeżeli będzie, to myślę, że zamienimy dwa słowa - cześć jestem Alicja - Cześć, jestem Sandra i mam nadzieje, że na tym ta znajomość sie skończy, bo ja nie szukam na siłę koleżanek i taka osoba jak ona raczej mi do życia nie jest potrzebna i to tyle, co mogę powiedzieć.

Mat.prasowe LOVE ISLAND

Zobacz także: "Love Island 7": Adam chciał odejść z programu! "Poprosiłem o rozmowę z psycholog na planie"

Przy okazji uczestniczka nie ukrywała, że zawiodła się na swoim programowym partnerze. Mimo wszystko wyznała, że chciałaby z nim wszystko wyjaśnić. Okazuje się jednak, że Mateusz z "Love Island 7"nie chce mieć kontaktu z Alicją. Po opublikowanym live pod postem uczestniczki posypały się liczne komentarze. Okazuje się, że ta zyskała w oczach widzów:

- Żałuję że nie pokazali Cie w programie z takiej odsłonie jak Ty siebie na livie. Wydajesz się na prawdę w porządku osoba, ściskam mocno ???? A Mateusz moim zdaniem i tak z Sandra nie będzie, ale to tylko moje zdanie ????

- Coś czuję, że Mati, gdyby nie Dorsz, bardzo chętnie próbowałby do Ciebie wrócić.

- A ja wam powiem tak, ze jeżeli Mati byłby 100% pewny relacji z Sandra to nie miałby problemu spotkać sie z Alicją i wyjaśnić sobie wszystko na spokojnie, zostać zwykłymi znajomymi i potem mógłby mówić, było minęło itd. a on dalej ma w głowie Alicje i boi sie spotkać.

Mat. prasowe
Reklama

Myślicie, że dojdzie do konfrontacji Alicji z Sandrą z "Love Island 7"?

mat. prasowe
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama