Patryk, którego mieliśmy okazję poznać w minionej, szóstej edycji programu "Love Island" zorganizował na swoim Instagramie sesje pytań i odpowiedzi. Jak nietrudno się domyślić, większość z nich dotyczyła jego relacji z Natalią. Czy uczestnik show myśli już o dzieciach? Ta odpowiedź mówi wszystko. Wymowny komentarz Patryka z "Love Island"!

Reklama

Patryk z "Love Island" planuje dzieci z Natalią?

Szósta edycja programu "Love Island" przyniosła wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Ciężko było przejść obojętnie obok kłamstwa Daniela, który oszukał nie tylko widzów, ale przede wszystkim swoją programową partnerkę. Wydarzenia te jednak doprowadziły do tego, że tuż po zakończeniu "Love Island" Patryk i Natalia potwierdzili związek. Takiego duetu nikt się nie spodziewał! Ten jednak świetnie funkcjonuje aż do dzisiaj. Zakochani nie szczędzą sobie czułości w mediach społecznościowych i nie ukrywają, że mają wobec siebie naprawdę poważne plany! Idealnym tego potwierdzeniem jest sesja pytań i odpowiedzi, którą Patryk zorganizował na swoim Instagramie. Wówczas fani dopytywali o chęć posiadania dzieci:

- Ile dzieci byś chciał mieć? - pado pytanie.

Odpowiedź uczestnika show mówi wszystko:

-Tyle ile Natalia da radę urodzić :D - skwitował.

Instagram @patryk_struzyna

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon sporo schudła. Zdradziła nam sekret swojej metamorfozy

Na tym jednak poważne pytania się nie skończyły. Fani już jakiś czas temu podejrzewali, że Patryk z "Love Island 6" chce się oświadczyć Natalii. Teraz z kolei dopytują, jak uczestnik show czuje się, widząc swoją ukochaną w sukni ślubnej:

Zobacz także

- Jakie to uczucie oglądać swoją dziewczynę w sukniach ślubnych? (Niczym pannę młodą) - padło pytanie.

Odpowiedź Patryka daje do myślenia. Okazuje się, że ten liczy na niespodziankę:

- Niby wszystko ok, bo naprawdę ślicznie w nich wygląda, ale z drugiej strony trochę psuje to ewentualną niespodziankę - odpowiedział.

Instagram @patryk_struzyna

Zobacz także: "Love Island 6": Natalia o zachowaniu Daniela. "Pokaże wam, co tam się naprawdę działo" wyznała w sieci

Po takich odpowiedziach nie ma najmniejszej wątpliwości co do tego, że u pary z "Love Island" miłość kwitnie w najlepsze. Fani zastanawiają się jednak, czy częste podróże Patryka do pracy do Norwegii nie są przeszkodą w ich związku:

- Bardzo tęsknisz za Natalią, jak jesteś w Norwegii? - pytali fani.

Patryk szczerze odpowiedział:

- Spędziliśmy ostatnie 3 miesiące w zasadzie cały czas razem, także odpowiedź jest prosta - skwitował.

Reklama

Kibicujecie tej dwójce?

Instagram @patryk_struzyna
Instagram @veneloo/ @ patryk_struzyna
Reklama
Reklama
Reklama