"Love Island 4": Angelica w ogniu krytyki internautów
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show

"Love Island 4": widzowie nie zostawili na Angelice suchej nitki: "płytka jak kałuża"

Widzowie 4. edycji "Love Island" już mają pierwsze sympatie i antypatie. Najbardziej oberwało się jednak Angelice. Czym aż tak rozwścieczyła fanów miłosnego show?

Za nami premierowy odcinek 4. edycji "Love Island. Wyspa miłości", w którym widzowie Polsatu nie tylko poznali pierwszych "islanderów" o imponującej aparycji, ale też byli świadkami pierwszego parowania uczestników. To właśnie ta ceremonia oraz następujące po niej poważne rozmowy bohaterów miłosnego show sprawiły, że sympatycy programu już wyrobili sobie zdanie na temat graczy. Co ciekawe, jedna z piękności wyjątkowo podpadła widzom już po pierwszym odcinku. Mowa o blondwłosej piękności - Angelice. Na instagramowym koncie "Love Island" internauci są dla niej bezlitośni. Czym aż tak ich rozwścieczyła?

"Love Island": Ania i Włodek w naszym wielkim TEŚCIE ZGODNOŚCI PARY! Jak wypadli?

"Love Island 4" - widzowie hejtują Angelicę

Fani miłosnego hitu Polsatu po długiej przerwie mogli na nowo śledzić najbardziej gorące randkowe show i przygody nowych bohaterów. Piękne singielki i przystojni single spotkali w nowej, zjawiskowej willi, położonej nad brzegiem Morza Śródziemnego. W bajkowej scenerii hiszpańskiej Andaluzji, uczestnicy przez kolejne 6 tygodni będą rywalizować o sławę, miłość oraz główną nagrodę w postaci  100 tysięcy złotych! W miłosnych zmaganiach uczestnikom towarzyszyć będzie niezastąpiona prowadząca, Karolina Gilon.

Premierowy odcinek 4. edycji "Love Island" już od pierwszych minut rozpalił widzów do czerwoności. Nowością jest nie tylko jeszcze większa i bardziej luksusowa willa "islanderów", ale też fakt, że po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Wyspy miłości", to panie wybierały panów. Pewność siebie i charyzma dziewcząt sprawiła, że fani "Love Island" nie omieszkali na bieżąco komentować w sieci premierowego odcinka, a także typować partnerów, którzy ich zdaniem są najbardziej zgrani. Widzowie jednogłośnie stwierdzili, że ro Paulina i Wiktor najlepiej do siebie pasują. 

Paulina i Wiktor są parą w Love Island
Instagram @loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island 4": Znamy pierwsze pary nowej edycji! Jedna z uczestniczek sporo namieszała

Jednak wśród wielu pochwał, pojawiły się również głosy krytyki. Widzowie byli bezlitośni dla Kacpra i Jędrka, zarzucając im "cwaniakowanie" i ostro komentując ich aparycję. Co więcej również jedna z pań ostro oberwała od sympatyków show. Mowa o pięknej, pewnej siebie Angelice, która podczas ceremonii wybierania partnerów dopasowała się z Jędrkiem.

"Love Island 4": Angelica w ogniu krytyki internautów

Nie da się ukryć, że Angelica wyróżnia się na tle pozostałych uczestniczek 4. edycji "Love Island". Charyzmatyczna blondynka z zamiłowaniem do tatuaży już na samym wstępie wyznała panom, że ma słabość nie tylko do ozdabiania swojego ciała, ale uwielbia też postawnych, wytatuowanych przystojniaków. I gdy wydawać by się mogło, że dziewczyna postawi na Kacpra, uosabiającego ideał jej mężczyzny, to podczas pierwszego parowania blond piękność wybrała Jędrka, który, jak sam przyznaje, nigdy nie planował zrobić sobie tatuażu. 

Taki zwrot akcji zaskoczył nie tylko uczestników show, ale też widzów, którzy za pośrednictwem instagramowego konta programu postanowili dać upust swoim emocjom. Sympatycy "Love Island" nie tylko zarzucali dziewczynie zbytnią powierzchowność, ale też podkreślali, że marzenie o wytatuowanym od stóp do głów mężczyźnie, a następnie wybieranie partnera, który nie ma z tatuażami nic wspólnego, jest zwykłą hipokryzją.

- A ona ciągle o tych tatuażach, Boże! Musiała się liczyć z tym, że takiego może nie być, poszła do programu, a teraz zdziwiona...

- Ogólnie wszyscy są w porządku, ale ta Angelika to porażka. Tylko tatuaże i tatuaże, i mój były i mój były... Ja pie*dziele, żenada.

- Angelika irytująca.

- Płytka jak kałuża!

- Andzia sama wybrala Andrzeja a teraz sie zachowuje jakby go chciala zniechęc.. To taki typ co trzeba za nia biegac, płaszczyć sie, nosić na rękach i prawic komplementy.. A w komplementach to Jedrek jest mistrzem 😂 - piszą internauci.

Zobacz także: "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują?

A Wy, co sądzicie o nowych uczestnikach? Użytkownicy Instagrama słusznie ostro ocenili Angelice? Jedno jest pewne - warto dać szansę wszystkim, bo to dopiero początek programu i jeszcze wiele rzeczy  zaskoczy widzów!

Premierowe odcinki "Love Island" możemy oglądać codziennie (z wyjątkiem sobót), o godzinie 22:10 na antenie telewizji Polsat!

Mat. prasowe

"Love Island 4" Widzowie mają pierwszych faworytów: "Idealnie do siebie pasują" 
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island 4" Widzowie już wybrali najlepiej dobraną parę: "Idealnie do siebie pasują" 
"Love Island. Wyspa miłości" rozpoczął się z przytupem, a widzowie zakochali się już w jednej parze! Kto ich zdaniem tworzy najbardziej zgrany duet? Sprawdźcie!

"Love Island. Wyspa Miłości" znowu na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że każdy sezon miłosnego show wzbudza ogromne emocje, a internauci chętnie komentują go w sieci. Już po pierwszym odcinku można zauważyć, że nowi uczestnicy nieźle namieszają. W poniedziałkowy wieczór pierwsze pary: Paulinę i Wiktora, Angelikę i Jędrka, Magdę i Kacpra, Andzię i Andrzeja. Widzowie już wybrali duet który ich zdaniem ma wielkie szanse na miłość!  Zobacz także:  "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują? "Love Island 4": Pierwsi faworyci programu  4. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" zaczął się inaczej niż poprzednie. Jako pierwsi do luksusowej hiszpańskiej willi weszli mężczyźni i zdradzili swoje typy wymarzonych kobiet. Natomiast to do uczestniczek należało dobranie się w pary. Już po pierwszych rozmowach można zauważyć, że nie wszyscy się dopasowali. Chyba najbardziej niezadowolona była 22-letnia Angelika, która na początku rozmowy powiedziała Jędrkowi, że uwielbia mężczyzn z tatuażami "od góry do dołu" i kocha imprezować, za co  widzowie show ostro ją skrytykowali . Takie zwierzenia nie spodobały się także Jędrkowi, nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego show uznali ten duet jako najgorzej dobrany. - Idą tatuaże, Jędrek jedzie do domu - Ta Angelika to jakby z innego świata była - Angeliki mam dość już po pierwszym odcinku. 🙆 Jędrek też nie wydaje się ciekawym facetem... -Angelika i Jędrek dwa różne światy, ona jeszcze musi się wyszaleć, imprezy, te sprawy - komentują fani "Love Island" na oficjalnym instagramowym koncie programu. Zobacz także:   "Love Island": Widzowie bezlitośni dla Kacpra i Jędrka!...

"Love Island 4": do programu dołącza Monika.
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island 4": do programu dołącza Monika. "Przepiękna" - zachwycają się uczestnicy
Kiedy wydawało się, że pary są już dobrane i mogą bliżej się poznać, sielankę w "Love Island" przerwała nowa piękność! Komu najbardziej zawróciła w głowie?

Czwarta edycja "Love Island" dopiero co się zaczęła, jednak widzowie nie mogą narzekać na brak emocji. Byliśmy świadkami pierwszych romantycznych chwil, a także poważnych kłótni. By tego było mało, za nami pierwsze parowanie i eliminacja singla. To właśnie Kacper jako jedyny został bez pary i tym samym musiał pożegnać się z dalszą walką o miłość. I gdy wydawałoby się, że tego wieczoru już nic nie zmąci sielanki na Wyspie miłości, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. W luksusowej hiszpańskiej willi pojawiła się nowa piękność. "Love Island 4": po pierwszej ceremonii przeparowania do islanderów dołączyła nowa piękność Już po raz czwarty na antenie telewizji Polsat możemy oglądać najgorętsze randkowe show w Polsce. Mowa oczywiście o  "Love Island" , gdzie przez najbliższe tygodnie uczestnicy będą walczyć nie tylko o uczucia, ale też sławę i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych.   Poprzednią edycję "Wyspy miłości" wygrali Caroline i Mateusz , którzy swoją miłością, cieszą się do dziś. Kto pójdzie w ich ślady w tej edycji? Na odpowiedź na to pytanie musimy jednak trochę poczekać. Przed nami wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W poprzednich odcinkach poznaliśmy pierwszych uczestników "Love Island 4" , a także byliśmy świadkami pierwszych zgrzytów. Fani show ostro ocenili Angelicę , a także byli bezlitośni dla Kacpra i Jędrka . I gdy uczestnicy zaczęli się powoli docierać, do programu dołączyli Arek i Bruno , a następnie w show pojawiła się charyzmatyczna Ola. Podczas, gdy dopasowany z Andzią Arek podbił serca widzów swoją delikatnością, pewnością siebie i atrakcyjną aparycją, to zachowanie drugiego z panów poważnie zaniepokoiło fanów miłosnego hitu Polsatu....

Love Island 4: Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 4": Awantura uczestniczek mocno podzieliła fanów. Nie wierzyli w to, co widzą!
Dziewczyny już przekreśliły swoją szansę na udział w finale? Fani "Love Island 4" są wściekli! Takiej awantury dawno nie widzieliśmy.

Wygląda na to, że na Wyspie Miłości na dobre skończyły się romantyczne wakacje, a rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja - szczególnie dla niektórych uczestników. Ostatni odcinek "Love Island 4" wzbudził w fanach programu sporo emocji, jednak to, co działo się w jego końcowych minutach, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Pomiędzy dwoma kontrowersyjnymi uczestniczkami - Olą i Angeliką - rozpętała się prawdziwa wojna, po której widzowie nie zostawili na dziewczynach suchej nitki! Padły bardzo mocne słowa. Czy przez swoje zachowanie obydwie stracą szansę u Adriana? Widzowie ostro komentują kłótnię Oli i Angeliki w "Love Island 4" W 4. edycji "Love Island" atmosfera robi się coraz gęstsza i mało która z par darzy się 100% zaufaniem, a niektórzy wyraźnie myślą o zmianie swojego obiektu zainteresowań. Kiedy z programem pożegnał się Bruno , o którego odejściu przesądziła jego własna partnerka Angelica, grunt pod nogami zaczęła tracić Ola, która już kilkukrotnie podpadła widzom.  Po, a nawet już w tracie ostatniego odcinka o Oli ponownie zrobiło się głośno, a fani "Love Island 4" nie zostawili na niej suchej nitki i określili dziewczynę "toksyną".  A wszystko przez jej scenę zazdrości i krzyki w stronę Adriana.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Uczestniczka chciała nawet postawić Adriana w negatywnym świetle przed Angeliką, która obecnie jest jej największą rywalką. Do tej pory wydawało się...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak