Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
"Love Island": Arsen skomentował rozstanie z Angelą?
Instagram @arsen_l7 @angela.danczak
TV-Show

"Love Island 3": Angela żałuje związku z Arsenem? Jest szczery komentarz! 

Uczestniczka randkowego show Polsatu odpowiedziała na pytania internautów o Arsena. Sprawdźcie, co napisała w sieci!

Angela i Arsen z "Love Island" zaledwie kilka tygodni temu z hukiem zakończyli swój związek. Para rozstała się w niezbyt przyjaznej atmosferze, a Angela nie ukrywała żalu do byłego partnera. Teraz fani zapytali ją wprost, czy żałuje, że w ogóle zwiazała się z Arsenem. Angela szczerze odpowiedziała, a przy okazji wbiła szpilę byłemu partnerowi! Zobaczcie, co napisała o związku z Arsenem.

Doda komentuje "Love Island" i "Hotel Paradise". Które show ogląda?

Angela z "Love Island" o związku z Arsenem

Angela wzięła udział w trzeciej edycji "Love Island". I chociaż początkowo nie udało się jej nawiązać bliskiej relacji z żadnym z uczestników, to kiedy w programie pojawił się Arsen jej serce mocniej zabiło. I chociaż ich przygoda w "Love Island" nie trwała zbyt długo, para postanowiła kontynuować swój związek także poza kamerami. Niestety, choć widzowie randkowego show Polsatu i jego byli uczestnicy bardzo kibicowaloi tej dwójce, okazało się, że ich zażyłość nie przetrwała próby czasu. Angela i Arsen ogłosili, że są już razem.

Niestety, jak już wiemy, związek Angeli i Arsena nie trwał zbyt długo. Kilka tygodni temu była para ogłosiła swoje rozstanie. I chociaż wydawało się wówczas, że rozstają się w dobrych relacjach to szybko okazało się, że tak nie jest. 

Angela i Arsen na plaży w programie
Mat. prasowe

Angela już kilka dni po rozstaniu z Arsenem opublikowała szokujące oświadczenie, w którym zdradziła, że jej były partner już pocieszył się w ramionach innej kobiety.

On mi w sobotę wyznał miłość, jak to on mnie wielce nie kocha i w ogóle całego mojego życia , psa itd. Ale moje serce i rozum mówiły mi co innego, i chcąc trochę to rozstanie czułam ze coś  będzie z tego nie tak. Minęło niespełna 5 dni i Arsen pojechał na wakacje już z inną dziewczyną. Tu chodzi przede wszystkim o jakiś szacunek. Wydawało mi się, że byliśmy dla siebie ważni, on dla mnie był. Po prostu tak się nie robi- mówiła Angela.

Love Island 3: Angela
Mat. prasowe

Teraz fani zapytali ją wprost, czy żałuje, że w ogóle była w związku z Arsenem. Jak zareagowała? Angela pisze o porażce...

Czy po tym, jak zachował się Arsen, żałujesz związku z nim?- zapytał jeden z internautów.

- Niczego w moim życiu nie żałuję. Wszystkie porażki biorę na klatę, dużo nad wszystkim myślę/ analizuję, wyciskam każdą sytuację jak cytrynę, biorę lekcję, staję się mądrzejsza i bardziej doświadczona. Uwielbiam tego typu rozwój bo... "Miarą sukcesu jest liczba porażek z jakimi musimy się zmierzyć"- odpisała Angela.

Żałujecie, że Angela i Arsen nie są już razem? Kibicowaliście im w "Love Island"?

Zobacz także: "Love Island": Czy związek Mateusza i Caroline przetrwał długą rozłąkę? Jest oświadczenie uczestniczki

Angela z
Instagram @angela.danczak

Instagram
Newsy
Co Marietta z "Love Island" sądzi o nowym związku Franka? Będziecie w szoku!
Franek z "Love Island" ma już kolejną partnerkę. Marietta skomentowała jego nowy związek.

Związek Marietty i Franka z "Love Island" to już przeszłość! Chociaż wydawało się, że tworzą zgrany i szczęśliwy duet, to jednak niedługo po zakończeniu programu ich relacja zakończyła się. Franek nie zwlekał zbyt długo po rozstaniu z Mariettą i szybko pochwalił się nową dziewczyną! Jak na wieść o nowym związku byłego partnera zareagowała Marietta? Jej komentarz w tej sprawie jest bardzo wymowny.  Zobacz także:  Marietta z "Love Island" ma już dość poniżania! Opublikowała mocne oświadczenie    Marietta o związku Franka Marietta i Franek nie nacieszyli się zbyt długo swoją miłością. Jakiś czas temu para ogłosiła swoje rozstanie, które zszokowało ich fanów. Wszystkim wydawało się, że tej dwójce uda się stworzyć trwałą i zgodną relację, jednak niestety tak się nie stało. Wygląda jednak na to, że Franek bardzo szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety!  Niedawno na profilu byłego partnera Marietty pojawiły się zdjęcia z jego nową partnerką, Paulą Peszko. Na fotografiach para wygląda na szczęśliwie zakochaną, a ich związek wydaje się być naprawdę udany.  Co więcej, sami fani Franka twierdzą, że przy nowej partnerce mężczyzna promienieje i razem z Paulą wyglądają wspaniale. Ostatnio Marietta na swoim InstaStory poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Jedno z nich brzmiało:  Jak się czujesz z tym, że Franek ma nową dziewczynę? Marietta odpowiedziała bardzo krótko i wymownie.  Znaczy, powiem tylko tyle, że ta konfiguracja jakoś nie była dla mnie ogromnym zaskoczeniem - odpowiedziała była partnerka Franka.  Czy w takim razie Marietta spodziewała się, że Franek tak szybko znajdzie pocieszenie w ramionach nowej kobiety? A może to był powód ich rozstania? Tego niestety nie wiemy. Niemniej...

Ola i Rafał z "Love Island" nie są już razem
Mat. prasowe
Newsy
Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich"
Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich"

Ola i Rafał byli jedną z najbardziej zgodnych par w " Love Island 2" . Utworzyli parę niemal na początku programu i nikt nie spodziewałby się, że ich związek po powrocie z Hiszpanii skończy się tak szybko. Uczestnik nie pozostawił złudzeń, że jego relacja z Olą to już przeszłość. Zarzucił kobiecie komercjalizację związku, mówiąc wprost:  Już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie a nie dla wszystkich Co na to Ola? Wygląda na to, że nie przeżyła tego rozstania lekko. Zobaczcie, co napisała w sieci.  Zobacz także:  "Love Island”. Rafał potwierdził plotki o rozstaniu z Olą! Padły bardzo ostre słowa Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. Uczestniczka jest załamana  Ola i Rafał to zdobywcy trzeciego miejsca w drugim sezonie "Love Island". Fani pary bardzo szybko zorientowali się, że coś pomiędzy nimi może być nie tak, kiedy przestali publikować wspólne zdjęcia w sieci. Początkowo uczestniczka starała się uspokoić zmartwionych fanów , tłumacząc, że związek na odległość jest trudny ale jej relacja z Rafałem nie uległa pogorszeniu.  Niestety, wczoraj Rafał Pietrzak ostatecznie potwierdził rozstanie z Olą Kotowską. Nie podał szczegółowych powodów rozstania, ale jednym z najważniejszych była chyba... komercjalizacja związku. Uczestnik stwierdził, że chciałby mieć więcej prywatności mimo tego, że wcześniej zdecydował się na udział w programie miłosnym i zdaje sobie sprawę, że jego sprawy sercowe interesują widzów. Wyjawił, że mają różne poglądy na ten temat z byłą partnerką, z których wynika, że Oli zależy na tym, aby związek był publiczny:  Jednym z powodów, która dotyczy też bezpośrednio was to komercjalizacja związku. Ja za tym nie jestem, wybaczcie...

Marietta Fiedor w kapeluszu
Facebook
Newsy
Marietta z "Love Island" ma już dość poniżania! Opublikowała mocne oświadczenie  
Marietta z "Love Island" opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do poniżania jej osoby. Co się wydarzyło?

Marietta Fiedor zyskała sympatię widzów w programie "Love Island" . Na rajskiej wyspie udało jej się nawiązać bliską relację z Frankiem Rumakiem, jednak po zakończeniu show ich związek niestety nie przetrwał zbyt długo. Marietta jest w dalszym ciągu bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani mogą na bieżąco śledzić jej życie. Niestety jak się okazało, nie wszyscy mają dobre intencje i Marietta jest poniżana przez niektórych internautów. Uczestniczka "Love Island" postanowiła opublikować oświadczenie, w którym wyjawiła co się wydarzyło.  Zobacz także:  Karolina Gilon nie zostawiła suchej nitki na uczestnikach "Love Island"! Jest zniesmaczona! Marietta z "Love Island" ma już dość poniżania Marietta z "Love Island" dała się poznać w programie jako sympatyczna osoba. Nic więc dziwnego, że zyskała rzeszę fanów, którzy stale obserwują jej poczynania. Marietta ostatnio zaczęła rozwijać swoją pasję do śpiewania, a także bardzo zaprzyjaźniła się z Oliwią Miśkiewicz, którą również poznała w "Love Island". Niestety jak się okazało, piękna uczestniczka miłosnego show od pewnego czasu zmaga się z bardzo przykrymi komentarzami, a do tego jest poniżana! Wszystko zaczęło się odkąd jej zdjęcie w samej bieliźnie obiegło fora internetowe. Marietta postanowiła opublikować oświadczenie w tej sprawie.  Nie chcę więcej wracać do tematu, staram się trzymać klasę. Ale nie pozwolę sobie, siebie oczerniać. Dostałam mnóstwo wiadomości prywatnych z screenami, gdzie jestem poniżana, wypisywane są treści niezgodne z prawdą, a moje zdjęcie leżącej na dywanie w samej bieliźnie lata po różnych forach i między ludźmi - brzmi początek oświadczenia Marietty Fiedor. Ponadto Marietta...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner