Kacper Kuszewski
ONS/Materiały prasowe
1/5
Kacper Kuszewski
ONS/Materiały prasowe

Kacper Kuszewski wygrał finałowy odcinek 8. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" porwał publiczność i jurorów swoim brawurowym wykonaniem piosenki Marii Callas z opery "Carmen". Kuszewski ujął nie tylko swoim występem, ale również gestem, na który zdecydował się po wygranej. Zwycięzca otrzymał Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych. Kacper Kuszewski postanowił przekazać wygraną na cel charytatywny. Pieniądze trafią do Fundacji Centrum Praw Kobiet. 

 

Zobacz też: Kasia Moś zdradza kulisy "Twoja twarz brzmi znajomo". Jest ostra rywalizacja?

 

Kacper Kuszewski zamieścił na Facebooku wzruszający wpis z podziękowaniami za wygraną w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 

Polecamy: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będzie striptiz na scenie?! "Rock DJ" w wykonaniu Kacpra Kuszewskiego!

2/5
Kacper Kuszewski
Facebook/Kacper Kuszewski

- Drodzy Państwo

chciałbym najserdeczniej podziękować Wam za wszystkie ciepłe i życzliwe a czasem wręcz entuzjastyczne komentarze moich występów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jeszcze nigdy w życiu nie otrzymałem tylu pochwał i wyrazów uznania dla mojej pracy, chwilami aż trudno było mi uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

Dzięki Wam udział w tym programie będę wspominał jako jedno z moich najmilszych doświadczeń zawodowych. To, że mogłem przez kilka tygodni dostarczać Państwu tyle radości, wzruszeń i dobrej zabawy jest dla mnie największą nagrodą.

Cieszę się również, że miałem możliwość przekazać zwycięski czek na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet, jednej z najdłużej działających w Polsce organizacji pozarządowych, która zajmuje się walką o równe prawa kobiet oraz niesie pomoc ofiarom przemocy domowej.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję i serdecznie Państwa pozdrawiam!

Kacper Kuszewski - czytamy na profilu gwiazdora.

Czwarte miejsce w 8. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zajęła Beata Olga Kowalska. Laureatką trzeciego i Brązowej Twarzy została Anna Dereszowska, a drugiego i Srebrnej Twarzy – Krzysztof Antkowiak. 

3/5
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"
Materiały prasowe

Kacper Kuszewski nie krył wielkiego szczęścia z wygranej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Dla mnie ważniejsze niż rola, którą zagram jest to z jakimi ludźmi przyjdzie mi pracować. Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy mają prawdziwą pasję do tego co robią i którzy są fajni. I takich tutaj spotkałem wszędzie – mówił zwycięzca.

4/5
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"
Materiały prasowe

Gratulujemy wygranej i wielkiego serca!

5/5
Kacper Kuszewski
Materiały prasowe

Występ Kacpra Kuszewskiego w finale zapamiętamy na długo.