Taniec z Gwiazdami Macademian Girl Taniec z Gwiazdami Justyna Żyła
Taniec z Gwiazdami
Instagram

Już za dwa tygodnie (1 marca) na ekranach naszych telewizorów obejrzymy pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 9. edycji zmierzają się ze sobą m.in. Qczaj, Agnieszka Radwańska, Gimper, Czadomen, Dominika Tajner-Wiśniewska czy Anna Jagodzińska! Łącznie 12 par. Gwiazdy z dnia na dzień zdradzają nam coraz więcej informacji o show. Ich Instagramy są pełne zabawnych filmików, zdjęć zza kulis jak i kilka dni temu w sieci pojawił się śpiewający zwiastun programu! 

Zobaczcie na kolejnych stronach kulisy "Tańca z Gwiazdami". Czekacie niecierpliwie na pierwszy odcinek?

 

1/8
Instagram

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino! Ta para ma naprawdę wielkie szansę, aby dojść do finału i wygrać Kryształową Kulę. Tenisistka pod koniec ubiegłego roku odeszła na emeryturę. Ma więc sporo czasu, aby skupić się na treningach. Co ciekawe, Agnieszka powiedziała, że wynagrodzenie za każdy odcinek odda na cele charytatywne. Wielkie serce jeszcze przed pierwszym odcinkiem docenili w komentarzach na forach fani programu.

Zobacz także: Stefano Terrazzino ocenia umiejętności Agnieszki Radwańskiej! Uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami"?

2/8

 

W najnowszej edycji na parkiecie zobaczymy Tamarę Gonzalez Pareę. Macademian Girl zatańczy z Rafałem Maserakiem. Po zdjęciach wstawionych na Instagrama widać, że para świetnie się ze sobą dogaduje.

Ali Baba i jego jedna rozbójniczka. W Taniec z Gwiazdami towarzyszyć mi będzie Rafał Maserak świetny tancerz i wymagający nauczyciel. Myślicie, że zdąży mnie nauczyć kroków przed godziną „0”? Prace nad tym trwają, ale jak już wiecie, lekko nie jest Będziecie trzymać kciuki? - napisała Tamara na Instagramie.

3/8
Instagram

Paulina Biernat w tym sezonie będzie towarzyszyć Qczajowi! Gwiazdy jako pierwsi potwierdzili współpracę ze sobą. Zrobili to w piękny sposób! 

Jeśli się otworzysz i pozwolisz życiu czasami porwać się do tańca, to możesz przeżyć chwile o których nawet nie śmiałbyś marzyć...Kruca fuks i tak właśnie się stało!
Dobra już teraz elegancko, bo mucha na szyi i piękna kobieta u boku zobowiązują. Drogie Panie i Drodzy Panowie. Ukochanki i Ukochankowie. Niesamowicie się cieszę, że już mogę oznajmić z kim przyjdzie mi pójść w tany w Taniec z Gwiazdami z Pauliną Biernat - chodzące dobro, seksapil w ciele anioła i kobieta która doprowadza mnie do łez ze śmiechu i sprawia, że rosnę! Szczęśliwy! Wymienialiście ją wiele razy za co Wam dziękuję... Ukochujemy! - napisał Daniel. 

4/8

O udziale Justyny Żyły w programie plotkowano już jak tylko było wiadomo, że powstanie kolejna edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Była żona skoczka ponoć "kłóciła się" z Agnieszką Radwańską o Stefano Terazzino, jednak ostatecznie do tenisistka wygrała "walkę". Justyna do tej pory nie zdradziła, kto uczy ją tańczyć. W kuluarach mówi się, że będzie partnerował jej były partner Edyty Herbuś, Tomasz Barański.

32-latka choć z kamerami ma styczność dopiero od roku, to widać, że na sesjach zdjęciowych czuje się wyśmienicie. Zobaczcie powyżej wideo, jak gwiazda czuła się naturalnie przed obiektywem.

 

5/8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejny trening za nami @tanieczgwiazdami #chwilo #trwaj 💛📸 @felixalfred

Post udostępniony przez Anna Jagodzinska (@annajofficial)

W kolejnej edycji zobaczymy też Annę Jagodzińską. Modelka nie boi się pokazywać zdjęć w social mediach zarówno tych w eleganckich sukienkach, jak i sportowych dresach. 

Trochę wychodzi, a trochę nie - powiedziała Ania na Instagramie.

My trzymamy kciuki, aby zawsze wychodziło!

6/8
Instagram

Jednym z większych zaskoczeń jest udział w programie niewidomej Joanny Mazur. Mistrzynię świata w biegu na 1500 metrów wspiera sama Nina Terentiew, która jej udział potwierdziła na uroczystej Gali Mistrzów Sportu 2018.

Joanna Mazur nie boi się żadnych wyzwań i wiosną tego roku będzie tańczyła  (nie)stety już bez przewodnika w "Tańcu z gwiazdami". Ja od tej chwili trzymam za nią kciuki” -  powiedziała Terentiew.

8/8

 

Czekacie na pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"?