Kuchenne rewolucje sprzedała dom i biznes męża
Screen programu Kuchenne Rewolucje/Player.pl/Damian Klamka/East News
TV-Show

"Kuchenne rewolucje". Dla restauracji sprzedała dom i biznes męża. W sieci zawrzało 

Nowy odcinek "Kuchennych rewolucji" jak zwykle wzbudza kontrowersje. Właścicielka restauracji "Vis a vis" w Mielcu postawiła wszystko na jedną kartę. Niestety, szybko pojawiły się problemy.

W nowym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawitała do Mielca, by wprowadzić zmiany w podupadającej restauracji "Vis a vis". Lokal, który miał być spełnieniem marzeń jego właścicielki, szybko okazał się spędzać sen z powiek całej rodzinie i przede wszystkim jego właścicielce, która aby otworzyć restaurację, zdecydowała się sprzedać dom i biznes męża.

TYLKO U NAS: Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach": "Ja jestem robotnicą, gotuję, ale i... czyszczę kibel"

"Kuchenne rewolucje" w restauracja "Vis a Vis" w Mielcu. Rodzinny dramat w tle

Właścicielka restauracji "Vis a vis", pani Magda, wcześniej wraz z mężem prowadziła warsztat samochodowy. On, jako mechanik z wykształcenia, zajmował się naprawami, a ona prowadziła wszelkie "sprawy papierkowe" zakładu. Jednak przez wiele lat jej marzeniem zawodowym było prowadzenie restauracji. Pewnego dnia dowiedziała się o tym, że jedna z pobliskich restauracji jest do kupienia i od razu zapałała do tego pomysłu z entuzjazmem. Kiedy podzieliła się nim z rodziną, nie wszyscy byli zadowoleni.

- Przyszła pani, która powiedziała, że ją dziwi, że ja siedzę w tym warsztacie [...]. Powiedziała, że jest restauracja do sprzedania. Wpadłam do domu taka rozentuzjazmowana, adrenalinka mi skoczyła, już byłam nabuzowana. Powiedziałam dzieciom, powiedziałam mężowi, nie wszystkim się podobało - wyznała pani Magda w "Kuchennych rewolucjach".

Kuchene rewolucje - Dla restauracji sprzedała dom i biznes męża
Screen programu Kuchenne Rewolucje/Player.pl

Zobacz także: 8 lat temu Mikołaj z "Kuchennych rewolucji" podbił sieć. Co robi dziś i jak wygląda? 

Jak się okazuje, całkiem przeciwnie nastawiona była córka uczestniczki "Kuchennych rewolucji".

- Moje stanowisko w tym temacie było raczej negatywne, ale mama swoje - przekazała.

Także mąż bohaterki wykazywał duży sceptycyzm dla pomysłu.

- Zadałem żonie pytanie, czy wie, na co się porywa. Powiedziała, że wie - stwierdził mąż pani Magdy.

Kuchene rewolucje - Dla restauracji sprzedała dom i biznes męża. Widzowie w szoku
Screen programu Kuchenne Rewolucje/Player.pl

Zobacz także: "Kuchenne rewolucje": Magda Gessler o zmarłej Renacie Kowalczyk: "Bardzo mi jej żal"

Niestety, uruchomienie biznesu doprowadziło całą rodzinę do potężnych finansowych tarapatów. Rodzina zadłużyła się na 300 tysięcy złotych i wkładając pieniądze z domu w restaurację, musiała znaleźć lokum u... córki. Małżonkowie, nie mając przed sobą żadnych perspektyw, postanowili zwrócić się do Magdy Gessler o przeprowadzenie "Kuchennych rewolucji".

Restauratorka przybyła im z odsieczą, zamieniając "Vis a vis" w Mielcu na "Latające smaki". Jak zwykle przy okazji na jaw wyszło wiele innych problemów, a męża właścicielki lokalu gwiazda TVN wysłała nawet do lekarza. Tradycyjnie zmianie uległo także menu restauracji i jej wygląd.

Kuchene rewolucje - Dla restauracji sprzedała dom i biznes męża. Widzowie oniemieli
Screen programu Kuchenne Rewolucje/Player.pl

Zobacz także: Uczestnik "Kuchennych rewolucji" zabił córkę i siebie. Osoba z TVN komentuje

Choć ostatecznie odcinek zakończył się sukcesem, to jednak fani w komentarzach w sieci wyrażają rozbieżne opinie. wielu z nich jest poruszonych faktem, że właścicielka restauracji zdecydowała się sprzedać wszystko, by dopiąć celu.

- Booooże, jaka straszna decyzja ze strony szefowej. W życiu bym nie poświęciła firmy męża, która zapewniała im chleb i do tego sprzedać dom... Mieszkać u córki.
- Szczerze to nie rozumiem ludzi, którzy tak nieodpowiedzialnie ryzykują całym swoim dobytkiem.
- Mnie zastanawia Jak można aż tak ryzykować. Ja rozumiem pogoń za marzeniami ale bądźmy realistami, sprzedać dom żeby otworzyć restauracje nie wiedząc czy w ogóle to będzie funkcjonować. Poświęcić firmę męża dla własnego widzimisię - piszą zaskoczeni internauci na oficjalnym facebookowym koncie "Kuchennych rewolucji".

Mimo burzliwego odcinka wielu widzów nie kryje także wzruszenia zakończeniem, kiedy okazało się, że pan Piotr zdecydował się zrezygnować z alkoholu. Na koniec Magda Gessler bardzo chwaliła kulinarne umiejętności głównej bohaterki, a metamorfoza zakończyła się sukcesem.

Oglądacie "Kuchenne rewolucje"?

Magda Gessler w Dzień Dobrt TVN
MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Kuchene rewolucje - Dla restauracji sprzedała dom i warsztat męża
Screen programu Kuchenne Rewolucje/Player.pl

 

Internauci poruszeni śmiercią bohaterki Kuchennych rewolucji
Facebook Magda Gessler/screen Kuchenne rewolucje
TV-Show
"Kuchenne rewolucje": Śmierć pani Marzenny poruszyła internautów: "Serce mi pękło"
Szefowa kuchni w barze "Agata" zmarła po nagraniach programu. W miniony czwartek, 18 listopada, widzowie zobaczyli wyjątkowy odcinek "Kuchennych rewolucji" z panią Marzenną. Widzowie nie ukrywają wzruszenia.

Za nami jeden z najbardziej poruszających odcinków "Kuchennych rewolucji". Tuż przed emisją programu okazało się, że pani Marzenna, szefowa kuchni w barze "Agata", zmarła tuż po nagraniach hitu TVN. Wiadomość o śmierci bohaterki "Kuchennych rewolucji" wstrząsnęła widzami. Na portalach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy.  Internauci wstrząśnięci śmiercią bohaterki "Kuchennych rewolucji" W miniony czwartek, 18 listopada, stacja TVN wyemitowała wyjątkowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler pomogła właścicielom i pracownikom baru "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim. Szefową kuchni w barze "Agata" była pani Marzenna, która oczarowała Magdę Gessler. Niestety, pani Marzenna zmarła po nagraniach programu ze swoim udziałem. Producenci "Kuchennych rewolucji" zadedykowali ostatni odcinek programu właśnie pani Marzennie.  -Dzisiejszy odcinek dedykujemy pani Marzennie, która zmarła 20 września 🕯😢- czytamy na Instagramie. Zobacz także:   "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler żegna szefową kuchni, która zmarła przed emisją odcinka Wiadomość o śmierci pani Marzenny z baru "Agata" wstrząsnęła fanami "Kuchennych rewolucji". Po emisji programu w sieci pojawiło się mnóstwo poruszających komentarzy. - Oglądałam a teraz serce mi zamarło 😓 - WIELKA STRATA dla całego Gorzowa‼️‼️‼️😪🖤 - 😢 😢😢 Bardzo przykro. Taka fajna pani. - Ta kobieta wczoraj wywolala usmiech na mojej twarzy. Cudowna. Szczera i usmiechnieta. Dzis nie wierze, ze czytam to co czytam. Wyrazy wspolczucia dla rodziny 😥 spoczywaj w pokoju Pani Marzenko. - Serce mi pękło 🥺[*]- komentują internauci. Zobacz także:   "Kuchenne rewolucje"....

Magda Gessler na planie "Kuchennych Rewolucji"
X-NEWS/TVN/TOMASZ URBANEK
TV-Show
"Kuchenne rewolucje". Restauracja o współpracy z Magdą Gessler: "Było to trudne doświadczenie"
Magda Gessler tym razem odwiedziła Grodzisk Mazowiecki, gdzie w samym centrum miasta działa "Cafe Orient X-press".

Lokal trzy lata temu "Cafe Orient X-press" w Grodzisku Mazowieckim przejęła pani Kasia i jej mąż. Początkowo była to kawiarnia, jednak nie przynosiła dochodów. Właścicielka dodała więc do ofertu obiady domowe i pizzę. Ruch w dobrym kierunku, jednak restauracja ciągle przynosiła straty. A do kłopotów finansowych, jak to często bywa, doszły kłopoty w rodzinie - mąż namawiał panią Kasię, by wróciła do dawnego zajęcia, ona jednak nie chciała się poddać. Wtedy pojawił się pomysł, by wezwać na pomoc popularną restauratorkę i gwiazdę TVN. Co wyszło z tej współpracy? Mogli się o tym przekonać widzowie "Kuchennych Rewolucji". O współpracy napisała także sama właścicielka, na profilu restauracji na Facebooku.  Zobacz także:  "Kuchenne rewolucje": Magda Gessler zaatakowana na planie. Puściły jej nerwy  "Kuchenne rewolucje": Magda Gessler w "Cafe Orient X-press" Trudy prowadzenia lokalu, straty, długi, wreszcie kłótnie między właścicielką, 37-letnią panią Kasią i jej 41-letnim mężem Piotrem, który namawia ją, by pozbyła się lokalu... Taką sytuację zastaje Magda Gessler .  Ewidentnie ten pociąg nie wie, dokąd jedzie – mówi Gessler. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" , zgodnie z nazwą proponuje prawdziwą rewolucję. "Cafe Orient X-press" zmienia się w "Pełen Rondel". Czy to pomaga? Gdy Magda wraca po sześciu tygodniach właścicielka jest uśmiechnięta, a jedzenie oceniane jest na piątkę z plusem.  Jeszcze przed emisją odcinka, na profilu restauracji ukazał się wpis poświęcony udziałowi w programie. Jak wyglądają kulisy "Kuchennych Rewolucji"? Tak, braliśmy udział w programie Kuchenne rewolucję, tak była u nas Magda Gessler, tak było to trudne...

Magda Gessler w Łodzi zaatakowana
Newsy
Magda Gessler zamieni resturację "Czarny Bawół" na... "Biały Bawół". To będą udane "Kuchenne rewolucje"?
Magda Gessler zamieni resturację "Czarny Bawół" na... "Biały Bawół". To będą udane "Kuchenne rewolucje"?

  W 7. odcinku " Kuchennych rewolucji " Magda Gessler odwiedzi restaurację Czarny Bawół w miejscowości Stare Czarnowo i zrobi wszystko, żeby lokal przyciągał tłumy klientów. Czy rewolucja w Czarnym Bawole będzie udana? Już to wiemy!    Zobacz:  Magda Gessler nalegała, żeby TVN nie pokazał dzisiejszego odcinka "Kuchennych rewolucji"!   "Kuchenne rewolucje" w restauracji "Czarny Bawół" - menu   Już wiadomo, czy "Kuchenne rewolucje" w 7. odcinku były udane. Okazuje się, że restauracja "Czarny Bawół" po wizycie Magdy Gessler stała się lokalem o nazwie "Biały Bawół". Nie jest to duża zmiana, ale okazuje się, że o wiele więcej zmieniło się w menu i podejściu właścicieli. Obecnie w "Białym Bawole" można zjeść takie potrawy, jak:   gołąbki w sosie pomidorowym z młodymi ziemniakami  placki ziemniaczane z gulaszem  zupa krem z białych warzyw chłodnik  faworki z okonia ciastko bezowe z owocami "Czarny Bawół" - opinie Z opinii opublikowanych na stronie TripAdvisor wynika, że "Kuchenne rewolucje" były udane! Klienci są zadowoleni zarówno z jakości obsługi, jak i samych potraw.   Restauracja po Kuchennych Rewolucjach zmieniła swoje oblicze. Jedzenie przepyszne. Zdecydowanie polecam polędwice, ziemniak z gzikiem oraz placki ziemniaczane z gzikiem. Obsługa rewelacja! Miałam okazję być tam przed rewolucjami i jedzenie zmieniło się na lepsze. Zdecydowanie polecam!    Zachęcony przez przyjaciół zajechałem z rodziną. Wrażenia jak najlepsze. Sprawnie, miło i co najważniejsze smacznie. Ja jadłem sandacza na szpinaku - piątka z plusem. Zupa żurek , też dobry. Rodzina inne dania i wszyscy zadowoleni bardzo.   Do odwiedzenia restauracji zachęciła nas wizyta niedawno M.G choć byliśmy tam przypadkowo,kiedy pod nazwa Czarny Bawół jeździło się na niedzielne obiady,aktualnie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik