Dopiero co skończyła się 14. edycja kultowego programu "Taniec z gwiazdami" i emocję nie zdążyły jeszcze opaść, a już Polsat szykuje kolejną edycję tanecznego show, który ma pobić poprzedni sezon. Jesteście ciekawi, kogo zobaczymy na parkiecie? Według nieoficjalnych ustaleń mediów to naprawdę mocne nazwiska, a w show ma się pojawić również skandalistka, która może wywołać zamieszanie i emocje jak Dagmara Kaźmierska.

Reklama

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

Ponad 2 tygodnie temu zakończyła się 14. edycja "Tańca z gwiazdami", którą wygrała Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Na podium uplasowały się również Roksana Węgiel i Michał Kassin, a także Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk. Obecna edycja była na bardzo wysokim poziomie i mieliśmy okazję podziwiać wiele gwiazd. Emocje po tanecznym show jeszcze nie zdążyły opaść, a już nieoficjalnie pojawiają się nazwiska gwiazd do nowej edycji "Tańca z gwiazdami".

Anita Sokołowska wygrała Taniec z Gwiazdami
EastNews

Jak udało się dowiedzieć portalowi shownews.pl władze Polsatu zrobią wszystko, by przyciągnąć widzów i uczestnikami nowej edycji "Tańca z gwiazdami" mają być przede wszystkim młode gwiazdy.

Karolina Gilon jest jedną z pierwszych osób, które załatwiły sobie uczestnictwo w nowym sezonie Tańca z Gwiazdami. Była modelka ma przerwę w Love Island, ale stacja teraz stawia na nią. Do tego dostała miejsce w nowej śniadaniówce. W TzG mają być też Blanka Stajkow i Viki Gabor. Będzie też więcej postaci znanych z internetu.
zdradziła osoba z produkcji Polsatu w rozmowie z shownews.pl
Viki Gabor zaskoczyła metamorfozą w finale Eurowizji
Instagram @vikigaborofficial

A to nie koniec znanych nazwisk. Ma być też "następczyni" Dagmary Kaźmierskiej, która jest znana również z wielu kontrowersji.

Rolę kontrowersyjnej bohaterki, takiej jak była Dagmara Kaźmierska, ma odegrać Fagata, czyli Agata Fąk, znana z obscenicznych piosenek
wyjawił informator portalu.

Myślicie, że te ustalenia się potwierdzą? Niedawno Fagata pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Widzowie nie ukrywali swojego oburzenia. Showman już w programie śmiał się, że z pewnością pojawią się w sieci miażdżące komentarze, ale nie zamierzał się nimi przejmować. Z kolei Fagata nie ukrywa, że marzy jej się kariera w telewizji. Myślicie, że przyjęłaby propozycję od "Tańca z Gwiazdami", gdyby te, póki co jeszcze domysły, okazały się prawdą?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Iwona Pavlović chciała odejść z "Tańca z Gwiazdami"? "Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby mnie nie poproszono"

Fagata u Kuby Wojewódzkiego
mat. prasowe TVN
Fagata
Fagata Instagram Fagata
Reklama
Reklama
Reklama