Projekt Lady finał
ONS.pl

Kto wygrał Projekt Lady 2? Zwyciężczyni wielkiego finału mogła być tylko jedna...

Projekt Lady finał
ONS.pl

I już wszystko wiadomo! Zwyciężczynią Projekt Lady 2 została Roksana Gac! To ona zdobyła tytuł Damy i trzymiesięczne stypendium w prestiżowej szkole językowej w Cambridge.

Gratulujemy!

 

Roksana wygrała Projekt Lady 2

Do finału drugiej edycji „Projektu Lady“ stanęły trzy dziewczyny - Julia Jaroszewska, Roksana Gac i Anna "Kaja" Kajuth. Dziewczęta podczas finału same nie mogły uwierzyć w swoją przemianę. Jeszcze niedawno zbuntowane, kiczowate, a dziś... nie wstydzą się być z jednej strony delikatne i kobiece, ale też silne i pewna siebie...

 

 

W finale Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała je na elegancki bal charytatywny, gdzie sama wybrała się ze swoim mężem - Radosławem. Jak im poszło? Dziewczęta sprzedawały m.in. losy na loterię, z której dochód trafił do fundacji wspierającej emerytowanych lekarzy. 

 

Ale zwyciężczyni mogła być tylko jedna. Roksana odebrała nagrodę z rąk damy poprzedniej edycji, Patrycji Wieji. Roksana okazała się najbardziej wytrwała w dążeniu do celu spośród wszystkich 13 uczestniczek show. Dziewczyna nie kryła wzruszenia. 

 

 

Kim jest Roksana Gac?

Roksana ma 22 lata i pochodzi ze Szczecina. Jak podawali przed rozpoczęciem programu organizatorzy, dziewczyna ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą. Tam wpadła w złe towarzystwo... W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie na nowo. Teraz na pewno się uda. Serdecznie gratulujemy wygranej!

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33