Boogie Mateusz Ziółko Adriana Kalska Kasia Maciąg i Paweł Jasionowski
Gratulacje!
1/8

„Była jedną z największych gwiazd w historii opery. Odeszła kilkanaście dni temu”- mówił Maciej Dowbor. W hołdzie dla Montserrat Caballe, Kasia Skrzynecka i Kacper Kuszewski zaprezentowali jej duet z Jose Carrerasem. W siódmym odcinku królowały włoskie melodie. A nieobecną Małgorzatę Walewską, którą zatrzymały próby do spektaklu, zastąpił Włoch z krwi i kości – Stefano Terrazzino.

 

Kto był najlepszy? Kto wygrał? Sprawdź!

2/8
Boogie

Jako pierwszy metamorfozę przeszedł Boogie, który wystąpił jako Domenico Modugno w piosence „Nel blu dipinto di blu”.

– Boogie mam wrażenie, że materia aktorska i zadania aktorskie coraz lepiej ci idą. I że się naprawdę w tym programie rozwijasz jak te skrzydła w Volare i mam nadzieję, że masz z tego taką samą radość jak my mamy radość z twojego rozkwitnięcia – oceniła Kasia Skrzynecka.

 

3/8
Mateusz Ziółko

  Mateusz Ziółko wylosował Drupiego w „Sereno E”.

– W tym przypadku to była taka twoja interpretacja Drupiego i nawet się cieszę, że nie tak całkiem jeden do jednego, nie taki schrypiony, tylko taka piękna refleksyjna ballada jak upalne niedzielne popołudnie i lampka chłodnego bianco. Cudownie – mówił Paweł Królikowski.

 

4/8
Adriana Kalska

Rafał Szatan wcielił się w Andreę Bocellego. Wykonał utwór „Brucia la terra”. Po tym wykonaniu jurorzy bijąc brawo wstali.

– Coś bardzo szlachetnego było w tym występie i podobnie jak w przypadku Mateusza, zapomniałem, że to jest program, że tu trzeba coś oceniać i słuchałem w zachwycie. Bardzo dziękuję – pochwalił Rafała Kacper Kuszewski.

 

Adriana Kaska wkroczyła na scenę jako Zucchero w „Senza Una Donna”.

– Wizualnie perfekcyjnie, w głosie i w energii  dzisiaj nie do końca mi się to z Zucchero złożyło.

5/8
Kasia Maciąg i Paweł Jasionowski

Kasia Maciąg i Paweł Jasionowski z 7. edycji show przeistoczyli się w Rominę Power i Al. Bano w „Felicita”.

– To był super występ, który dał mi uśmiech – komplementował Kasię Stefano Terrazzino.

6/8
Marek Molak

Marek Molak stał się Raffaellą Carrą w „A far L’amore comincia tu”.  

– Jak zacząłeś rakieta poleciała w kosmos, bo nic nie było przerysowane, nawet powiedziałbym, że tak wypadłeś w bardziej dystyngowany sposób niż ona w oryginale. I też iluzję w głosie udało ci się uzyskać, że to brzmiało jak kobieta. Bardzo dobry występ – powiedział Kacper Kuszewski.

 

7/8

Michalina Sosna wcieliła się w Sophię Loren. Zaśpiewała „Tu vuo fa l’americano”.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem tego c o tu dzisiaj widziałem (…). Okazało się, że ty po prostu wystarczy jak jesteś sobą i ty jesteś Sophią Loren – stwierdził Paweł Królikowski.

 

8/8

Honorata Skarbek stała sięMadonną w piosence „Like a Prayer”.

– Głos na początku był dla mnie 100 procent potem w trakcie ciut prze taniec ci ta barwa uciekła. Podsobało mi się też, że fajnie prowadziłaś energię, że ona rosła (…). I przepięknie wygadasz – mówił Stefano Terrazzino.

Potem specjalny występ dali Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielając się w w piosence „Zuppa Romana”. Wszyscy jurorzy najwyższą notę przyznali Rafałowi Szatanowi.

Uczestnicy zgodzili się z ich wyborem i 8. Odcinek wygrał właśnie on. Czek na 10 tysięcy przekazał Fundacji  „Zdążyć z pomocą” na leczenie Natalki Kaczyńskiej, która walczy z zanikiem mięśni.

 

A już w kolejnym odcinku: Kasia Maciąg – Thomas Anders (Modern Talking), Adriana Kalska – Adele, Michalina Sosna – Sarsa, Boogie – Drake, Honorata Skarbek – Amy Lee (Evanescence), Mateusz Ziółko – Don Vasyl, Marek Molak – Eric Burton (The Animals), Rafał Szatan - Ian Gillan (Deep Purple).

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo