Małgorzata Rozenek, Roksana Gac, Anna Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Patrycja Wieja
Małgorzata Rozenek, Roksana Gac, Anna Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska
East News
1/6
Małgorzata Rozenek, Roksana Gac, Anna Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska
East News

Kto wygra "Projekt Lady 2"? Odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższy poniedziałek. Finałowy odcinek programu zobaczymy 28 sierpnia o godzinie 20:55 na antenie stacji TVN. Dwunasty, ostatni odcinek "Projektu Lady 2" wyłoni zwyciężczynię show. W finale programu znalazły się trzy uczestniczki: Roksana Gac, Anna "Kaja" Kajuth oraz Julia Jaroszewska. Przed nimi ostatnie wyzwanie. Małgorzata Rozenek zabierze finalistki na elegancki bal charytatywny. Gospodyni programu towarzyszyć będzie mąż, Radosław Majdan. W Pałacu w Radziejowicach pojawią się rodziny finalistek oraz uczestniczki, które już pożegnały się z programem.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek z ulubioną torebką gwiazd za 5 tys. zł i w butach za... Nie zgadniecie!

 

Zobaczcie fotogalerię z finałowego odcinka programu! Nie zabrakło również zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady"!

 

Polecamy: Na pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wydadzą fortunę! Co planują?

2/6
Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w zjawiskowej, błękitnej sukni z rozszerzanym dołem. Fason syreny pięknie podkreślił figurę gwiazdy.

3/6
Małgorzata Rozenek
East News

Kto wygra "Projekt Lady 2"? Dowiemy się już w poniedziałek!

4/6
East News
5/6
Patrycja Wieja
East News
6/6
East News