Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia show "Azja Express"

Już 17 marca, w niedzielę o godzinie 20:00, rozpocznie się nowa edycja "Big Brothera". Hitowe reality-show po jedenastu latach przerwy wraca na antenę. Program, w którym wystąpi 15 uczestników będzie pokazywany codziennie od poniedziałku do piatku przez godzinę. Wieczorami będą emitowane również specjalne odcinki "Big Brother Nocą".  

Wiadomo już, że program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz okazuje się jednak, że nie tylko ona! Media podały nazwiska kolejnych gwiazd, które będą współprowadzić "Big Brothera"! 

Sprawdźcie, kto poprowadzi reality-show stacji, które wyemituje stacja TVN7! 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy nowego "Big Brothera". Nowy dom uczestników skrywa sporo tajemnic!

1/3
Bartek Jędrzejak poprowadzi show "Big Brother"
East News

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w reality-show zobaczymy m.in. Bartka Jędrzejaka. Widzowie z pewnością kojarzą go z "Dzień dobry TVN", w którym Jędrzejak prowadzi prognozę pogody. 

Moim zadaniem będzie wyprowadzanie tych, którzy odpadną z Domu Wielkiego Brata, czyli będę pierwszą osobą, którą zobaczą po otwarciu drzwi. Będę pocieszycielem, porozmawiam z przyjaciółmi i rodzinami- zdradził Bartek Jędrzejak. 

Kto jeszcze poprowadzi show? 

2/3
Ula Chincz poprowadzi show "Big Brother"
East News

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl to Ula Chincz poprowadzi specjalne odcinki "Big Brother Nocą" (emisja od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:15) oraz "Big Brother Raport" (emisja w soboty w odcinku na żywo o godzinie 20:0).

To jeszcze nie koniec! Razem z Ulą Chincz w programach pojawi się ktoś jeszcze....

 

3/3
Małgorzata Ohme poprowadzi show "Big Brother"
East News

To Małgorzata Ohme! Jak informuje portal Ohme razem z Chincz bedą razem omawiać wydarzenia i zachowania uczestników "Big Brothera". 

Będziecie oglądać powracające po latach show?