Joanna Mazur płacze w Tańcu z gwiazdami po słowach jurorów
East News

Jurorzy zszokowani mieszkaniem Joanny Mazur! Padły ostre słowa i polały się łzy!

Joanna Mazur płacze w Tańcu z gwiazdami po słowach jurorów
East News

Właśnie trwa szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami". Joanna Mazur i Jan Kliment zatańczyli rumbę z gościnnym udziałem Piotra Cugowskiego. Zanim wyszli na parkiet, Joanna pokazała widzom swój dom. Jak mieszkała gwiazda? Trudno opisać słowami, to co widzieliśmy.... 

Joanna Mazur mieszkała z łazienką na zewnątrz 

Joanna i Jan zwiedzili dom gwiazdy w Szczucinie, a potem jej internat w Krakowie. Gwiazda wyznała, że codziennie do szkoły w rodzinnym mieście chodziła z bólem brzucha, ponieważ nie mogłam poradzić sobie z kolegami, którzy jej dokuczali. Biegaczka do Krakowa wyprowadziła się mając 14 lat. 

Joanka Ty taka złota, a tak skromnie mieszkałaś! - powiedział Janek - Za nic się nie musisz wstydzić, to jest walka, jaką drogą idziesz! Niewiadoma kobieta ma toaletę i prysznic na zewnątrz, to jest coś koszmarnego (…) Jesteś samodzielna. Do tej pory nie poznałem takiej osoby. 

Mazur zatańczyła wspaniale, niemniej jednak jury nie mogło nie skomentować materiału wideo. 

Wspaniale. Naprawdę wspaniale. Ja cię podziwiam od samego początku, za twoją wyobraźnię. Jestem wzruszony ale czuję się zażenowany i zawstydzony, że osoba dla której na mistrzostwach świata grano Mazurka Dąbrowskiego żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje odpowiedzialne za to, aby takie osoby wspomóc? Gdzie są sponsorzy prywatni? Jest mi po prostu wstyd, a z Ciebie Joasiu czuje się dumny! - powiedział Andrzej 

Nie mogę mówić po tym filmie, bo ja bym przyjęła cię do swojego domu po tym filmie. Zatyka mnie przez to co powiedział Andrzej. Żyjemy w państwie gdzie mistrzyni świata ma toaletę na zewnątrz. Coś koszmarnego! Znajdźmy sponsora tej kobiecie - wyznała Iwona.

Joanna poprosiła, aby być oceniona za taniec. Gwiazda dostała 26 punktów. Iwona i Ola przyznały jej po 8 punktów, natomiast Andrzej 10. 

joanna mazur tzg
ons

Joanna Mazur pokazała, jak mieszka. Nie obyło się bez łez... 

Joanna Mazur Taniec z Gwiazdami powiedziała, jak mieszka
Eastnews

Zobacz także: Joanna Mazur zaczęła tracić wzrok jako małe dziecko: "Przestałam widzieć misia, a na koniec..."

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Joanna Mazur
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23