Party Stories
Ola Jordan w czerwonej sukience
TV-Show

Wiemy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"! Joanna Mazur i Macademian Girl najlepsze!

Kto w czwartym odcinku „Tańca z Gwiazdami” wypadł najlepiej, a kto odpadł? Zobaczcie relację z show oraz punktację jurorów, a także sporo zdjęć! Motywem przewodnim były... Włochy! 

Jako pierwszy na parkiecie zaprezentował się Mariusz Węgłowski! Jak wypadł? Zobaczcie zdjęcia poniżej!

Zobacz także: TYLKO U NAS: Qczaj chciał odpaść z "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daniel Kuczaj i Paulina Biernat w programie Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
TYLKO U NAS: Qczaj chciał odpaść z "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego?

Już dziś wieczorem, 22 marca, zobaczymy kolejną odsłonę  "Tańca z Gwiazdami". Niestety, dziś poznamy również nazwisko kolejnej gwiazdy, która pożegna się z programem. Do tej pory z tanecznego show odpadli: Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski, Dominika Tajner i Wojtek Jeschke oraz Czadoman i Walerija Żurawlewa. Teraz przed nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym gwiazdy zaprezentują się w nowych tańcach. Nam udało się porozmawiać z Danielem Kuczajem, którego zapytaliśmy, jak czuje się przed kolejną odsłoną programu. Stresuje się przed odcinkiem na żywo? Jaki taniec zaprezentuje tym razem? Wiemy! Qczaj zdradza kulisy "Tańca z Gwiazdami" Daniel Kuczaj i Paulina Biernat w rozmowie z Party.pl zdradzili, jak się czują przed dzisiejszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że tym razem para zatańczy walca wiedeńskiego. Za każdym stres jest ogromny stres. Za każdym razem się boję, że nie będę mógł dać z siebie takie emocje jakie bym chciał. Ale powiem szczerze, że dzisiaj jestem wyjątkowo spokojny, może dlatego, że mam taki spokojny, romantyczny taniec- walc- zdradził Daniel Kuczaj Będzie po raz pierwszy nostalgiczny Kuczaj- dodała Paulina Biernat. Czy trener Polek obawia się ocen jury? Daniel Kuczaj nie ukrywa, że nie zastanawia się nad takimi rzeczami i po prostu cieszy się, że może występować z "Tańcu z Gwiazdami". Trener przyznaje, że chciałby jak najdłużej zostać w programie.  Za każdym razem jak dostajemy trochę jednak słabe noty, to nie jest jakoś specjalnie motywujące, wręcz przeciwnie ja uważam, że jest to mocno deprymujące. Natomiast ja mam góralski charakter i dalej walczę. Przede wszystkim ja chcę być zadowolony i chcę, żeby zadowolona była Paula- zdradził Daniel Kuczaj. ...

Joanna Mazur z Janem Klimentem objęci
EastNews
Newsy
Dlaczego Joanna Mazur zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Kto ją namówił?

Joanna Mazur idzie jak burza! Po trzech pierwszych odcinkach "Tańca z Gwiazdami" nikt nie ma wątpliwości, że niewidoma biegaczka ma ogromne szanse na Kryształową Kulę! Z odcinka na odcinek zbiera coraz więcej pochwał od jury i widzów. Jeśli zastanawiacie się, kto namówił Joannę Mazur na udział w programie, koniecznie zobaczcie rozmowę z gwiazdą specjalnie dla Party.pl. Jak myślicie, czy Janek miał coś z tym wspólnego? Zobacz także: Niewidoma Joanna Mazur zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"! Kim jest? Jej historia wzrusza do łez   Trzymacie za nich kciuki?

Macademian Girl w czerwonym swetrze
Instagram
Newsy
Macademian Girl dziś jest gwiazdą, ale w szkole musiała zmierzyć się z prześladowaniem. Rówieśnicy zgotowali jej piekło!

Macademian Girl dziś jest jedną z najpopularniejszych blogerek i współprowadzącą poranny program „Pytanie na śniadanie”. Tamara Gonzalez Perea jednak często otwarcie opowiada o prześladowaniu przez innych uczniów, które spotkało ją w czasach szkolnych. Krytyczne komentarze dotyczyły jej sposobu ubierania i koloru skóry. Co prawda blogerka nie zdradziła nazwisk prześladujących ją uczniów, ale powiedziała, że jeden z nich dziś jest znanym politykiem. Zobaczcie, jak Macademian Girl wspomina czasy szkolne i dlaczego otwarcie o tym mówi! Macademian Girl ze szczegółami opowiedziała o prześladowaniu w szkole! Blogerka rok temu zdecydowała się po raz pierwszy poruszyć ten temat i opowiedziała, jak wyglądała jej codzienność w polskiej szkole.  U mnie ten problem przez pierwsze lata podstawówki nie występował, zaczął się dopiero w czwartej klasie, kiedy jedno z dzieci powiedziało na głos - "ona ma inny kolor skóry". Wtedy się zaczęło - wspominała Macademian Girl.  Macademian doskonale pamięta, jak to wszystko się odbywało. Okazuje się, że brak akceptacji osób o innym kolorze skóry to nie jedyny problem. Tamara była wręcz prześladowana! Dochodziło nie tylko do obrażania, ale nawet przemocy ze strony innych uczniów. Zaczęło się od wykluczania. Byłam jedynym dzieckiem nie zapraszanym na klasowe urodziny, potem przeszło do agresji słownej. Pojawiły się wyzwiska, a skończyło się przemocą fizyczną. Bywały takie dni, że wiedziałam, że cała klasa czeka na mnie przed szkołą po zajęciach po to, żeby mnie zaatakować przewrócić, kopnąć. To są bardzo trudne wspomnienia - powiedziała blogerka podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN". Kto był prześladowcą Macademian Girl? Blogerka przyznała, że długo ukrywała swoją...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner