Polsat szykuje się do premiery 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak donoszą media, wśród uczestników zobaczymy Krzysztofa Ibisza, prezentera Polsatu! Nie jest tajemnicą, że gwiazdor ma wykształcenie aktorskie, z pewnością więc poradzi sobie ze wcielaniem się w innych artystów. Pytanie tylko, co z wokalem... Kogo jeszcze zobaczymy w show?

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18": uczestnicy i jurorzy

Od paru tygodni wokół "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest nadzwyczaj gorąco, a to wszystko przez kontrowersyjne decyzje producentów oraz stacji. Najwięcej emocji wywołał fakt, że z show została zwolniona Katarzyna Skrzynecka. Zaraz po niej z prowadzenia program zrezygnował Piotr Gąsowski, którego oficjalnie już zastąpi Maciej Rock. A kto pojawi się wśród uczestników? Na liście znalazła się m.in. Natalia Janoszek, aktorka Bollywood, która wzięła udział w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". "Fakt" poinformował zaś o udziale Krzysztofa Ibisza! Ponieważ wiosną nie zobaczymy nowej odsłony tanecznego show, prezenter ma ponoć sporo czasu i jest gotowy na nowe wyzwania.

Instagram @krzysztof_ibisz_official

Z kolei wirtualnemedia.pl dodają, że uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie również wokalistka Daria, która wylansowała m.in. przebój "Paranoia". Artystka walczyła rok temu o udział na Eurowizji 2022, podczas polskich preselekcji zajęła jednak drugie miejsce, zaraz za Krystianem Ochmanem.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

A kto zasiądzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiadomo już, że nie będą to Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski. Portal wirtualnemedia.pl informuje, że obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zobaczymy tylko jednego nowego jurora, co oznacza, że jurorów będzie tylko trzech:

- Nie chodzi o oszczędności, chcemy sprawdzić, jak to się sprawdzi - mówi Wirtualnemedia.pl osoba związana z Polsatem.

Reklama

Na pewno nie będzie to Doda - choć gwiazda otrzymała taką propozycję, odrzuciła ją. Czekacie na 18. odsłonę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Zobacz także
POLSAT
Reklama
Reklama
Reklama