Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony odcinek 6
Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów
Instagram
Jak na krytykę zareagowała Justyna?
1/5
Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów
Instagram

Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów! Kandydatka Karola od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu TVP. Wydawało się, że to właśnie ona idealnie pasuje do rolnika. Niestety, w ostatnich odcinkach reality-show Justyna głośno przyznała, że jest zazdrosna o Karola i nie czuje się dobrze w towarzystwie swoich konkurentek. Zachowanie Justyny nie spodobało się widzom programu. Internauci ostro ją krytykowali. Teraz na profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie pojawił się zaskakujący wpis Justyny! Pod swoim zdjęciem, gdzie nie brakuje negatywnych komentarzy, odpowiedziała na hejt! 

Co napisała Justyna z "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Trwa ostra walka o serce Karola. Zazdrosna Justyna poskarżyła się na Sarę! O co poszło?

2/5
Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów
Instagram

Pod zdjęciem Justyny na Instagramie pojawiło się sporo negatywnych wpisów.

Boje sie jej 😱


Nie za bardzo ja lubię za bardzo jest zazdrosna i się narzuca


Źle z oczu jej patrzy,typowa intrygantka...- komentowali internauci.

Justyna im odpowiedziała! Jak? Będziecie zaskoczeni! 

Zobacz także: Justyna z "Rolnik szuka żony" urządziła Karolowi scenę zazdrości. Fani mają jej dość! "Manipulantka i intrygantka!"

3/5
Justyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na hejt internautów
Instagram

Jestem z siebie dumna!! Piękna, odważna, inteligentna, wysportowana, grzeszna, widzę swoje niedoskonałości, do których potrafie przyznać się przed sobą i całą Polską a później potrafię ciężko pracować nad swoimi wadami :) a Wy Piękni Ludzie, bardzo musicie cierpieć skoro swoje życiowe żygi zamieniacie na hejty!! Miejcie odwagę żyć dla Miłości, będąc sobą!! Amen- odpowiedziała Justyna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony"! Najpierw Piotr odrzucił Emilkę, a potem inna uczestniczka zrezygnowała z udziału w show!

4/5
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Co sądzicie o wpisie Justyny? 

5/5
Rolnik szuka żony odcinek 6
Mat. prasowe

Myślicie, że ostatecznie Karol wybierze właśnie Justynę?

Więcej na temat Rolnik szuka żony