Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony" Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony" Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook
Justyna poskarżyła się na Sarę. Co było dalej?
1/5
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony". Ostatni odcinek programu przyniósł widzom ogromne emocje. Jak już wiemy, z reality show pożegnały się aż dwie kandydatki Piotra, a w domu Karola doszło do kłótni Justyny z jego pozostałymi kandydatkami. Fani programu ostro ocenili zachowanie Justyny, która jeszcze do niedawna była faworytką Karola. Dziewczyna urządziła rolnikowi scenę zazdrości po tym, jak wybrał się z Sarą na krótką przejażdżkę ciągnikiem. Co więcej, Justyna poskarżyła się rolnikowi na swoje koleżanki z programu!

 

Jak internauci skomentowali zachowanie Justyny po ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie ich mocne wpisy!

 

Zobacz także: Chorobliwa zazdrość – sprawdź, jak możesz ją przezwyciężyć w związku!

2/5
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook

To już kolejny odcinek programu w którym możemy zauważyć, jak Justyna, Ania i Sara walczą o względy Karola. Justyna po raz kolejny przyznała, że źle się czuje w towarzystwie pozostałych dziewczyn. Co więcej, przed kamerami zrobiła rolnikowi scenę zazdrości! 

Mam do Ciebie pytania, jestem wrażliwa, zazdrosna. Mam poczucie, że Ci się bardzo spodobała Sara.  Czuję się taka odstawiona- Justyna powiedziała do Karola, po tym jak wrócił z Sarą z przejażdżki ciągnikiem. 

Później Justyna zabrała Karola na randkę. Podczas spotkania dziewczyna oceniła swoje rywalki, które według niej od pierwszego spotkania są o nią zazdrosne. 

Jestem wrażliwa, nie potrafię walczyć! Wiesz co mnie zirytowało? Usiadłam i ona stoi do mnie tyłkiem (Sara) odwrócona, bo nie stanie kulturalnie, nie domyśli się, że ktoś jest w towarzystwie. To nie było od teraz, to było od momentu, jak wróciłam z pierwszej randki i dałeś mi kwiat, dziewczyny jak to zobaczyły, to poczuły zazdrość. Mówiły, że nie nadaję się na wioskę, w tej grupie była dziewczyna, która jest tutaj. Ale ja tu nie przyjechałam dla dziewczyn, tylko dla Ciebie, żeby Ciebie poznać.

Internauci bardzo ostro ocenili zachowanie Justyny! 

3/5
Hejt na Justynę z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Justyna- manipulantka i intrygantka,zaborcza i momentami przerażająca

 

Obyś nie wybrał Justyny😱😱😱 bo ona nawet o krowy będzie zazdrosna 😂

 

Zakłamana, zaborcza, intrygantka, zauwazyla ze jej pozycja liderki jest zagrozona to zaczeła manipulowac Karolem:/ jest obłakana. Mam nadzieje ze Karol to zauwazy;);- komentowali fani programu na Facebooku. 

Pojawiły się również inne wpisy, w których internauci zachwycali się Justyną! 

4/5
Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Mat. prasowe

Wśród mocno krytykujących wpisów, pojawiły się również takie, w których fani programu bronili Justyny.

Ludzie przestańcie hejtować tą Justynę. Ktoś Wam zapłacił za te komentarze? Dostała od Karola kwiatek na pierwszej randce, opowiadał wtedy jak go zaintrygował list. Potem po przyjeździe jako jedyna dostała czerwoną róże, a że ma dziewczyna ogromne serce i dużą wyobraźnie to się szybko zakochała. Nikt z Was naprawdę tego nie przeżył?

 

Lepiej byc szczerym niz dusic w sobie.on sam zdecyduje kogo wybierze.
 

 

Walczy o Karola! Po to tu przyjechała,i takie ma prawo!- pisali internauci. 

 

5/5
Rolnik szuka żony: Justyna kłóci się z Sarą o Karola
Mat. prasowe

A Waszym zdaniem Justyna rzeczywiście przesadziła czy dobrze zrobiła, że powiedziała Karolowi, Ani i Sarze, co się jej nie podoba? 

Zobaczcie fragment programu z udziałem Justyny!

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony