Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
TV-Show

"Ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz..." Między Baronem a Bednarkiem w "The Voice..." zrobiło się gorąco!

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” (sobota, 20:05 w TVP 2) dojdzie do ostrej wymiany zdań między Kamilem Bednarkiem a Baronem. Oczywiście poszło o uczestniczkę muzycznego show, o którą obaj walczyli. 

Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz - powiedział Baron.

A od czego się zaczęło? Zobaczcie gorący zwiastun!

Zobacz także: Michał Szpak chciałby mieć konkurencję! Co sądzi o uczestnikach "The Voice of Poland"?

Którego z nich wolicie bardziej?

Kamil Bednarek i Baron pokłócili się w The Voice of Poland
Waldemar Kompała / TVP

Roksana Węgiel w Sopocie
Instagram
Newsy
Roksana Węgiel zdradza, co jej przeszkadzało na Voice Campie, którego była gwiazdą. Będziecie zaskoczeni!

Roksana Węgiel w błyskawicznym tempie stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Występuje na festiwalach, ma szerokie grono fanów. Roksana Węgiel chętnie spotyka się z nimi nie tylko po swoich koncertach. Nastolatka była również gwiazdą Voice Campu - obozu, na który jeżdżą utalentowane dzieci. Roksana Węgiel bardzo dobrze wspomina ten czas. Była jednak jedna rzecz, która sprawiała jej problemy. Co to takiego? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej!  Roksana Węgiel zyskała popularność między innymi dzięki udziałowi w "The Voice Kids" Zobacz także:  Roksana Węgiel ubiera się zbyt odważnie? Młoda gwiazda skomentowała zarzuty dotyczące jej stylu!

Margaret
East News
Newsy
Margaret spotkała dawną miłość w "The Voice of Poland"! "Tak mi serce zabiło"

Za nami 2. odcinek 10. edycji " The Voice of Poland ", w którym nie brakowało wzruszeń i zaskakujących wydarzeń. Do nich z pewnością możemy zaliczyć występ Tadeusza Seiberta, który - jak się okazało - był dawną miłością Margaret ! Tadeusz na co dzień uczy śpiewu w szkole wokalnej i muzyką zajmuje się od lat. To właśnie dzięki temu miał kiedyś okazję spotkać Margaret i zawrócić jej w głowie! Jak zareagowała artystka, gdy zobaczyła Tadeusza na scenie? Przeczytajcie więcej poniżej! Margaret spotkała swoją dawną miłość  Tadeusz Seibert zaśpiewał utwór "Spragniony" Kamila Bednarka i zachwycił swoim występem wszystkich jurorów. Ja bym tak tego nie zaśpiewał - powiedział Kamil. Margaret też była pod wrażeniem występu Tadeusza i przy okazji zaczęła wspominać dawne czasy. Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - powiedziała wokalistka, budząc tym samym duże zainteresowanie pozostałych jurorów. Margaret zdradziła, jak wyglądała jej znajomość z Tadeuszem i otwarcie na wizji przyznała, że była w nim zakochana! Młody Tadzio odrzucił jednak jej wdzięki.   Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał! Jak zobaczyłam, że to ty, to tak mi serce zabiło - wyznała wokalistka.  Co ciekawe, Tadeusz wybrał Margaret na swoją trenerkę! Myślicie, że ma szansę na zwycięstwo?    Margaret otwarcie opowiedziała o swoim uczuciu do Tadeusza Tadeusz był dawną miłością Margaret  

Margaret w czerwonym berecie
TV-Show
Pamiętacie chłopaka z "The Voice", który złamał serce Margaret? Związał się z inną znaną celebrytką z show TVN!

W drugim odcinku 10. edycji  "The Voice of Poland" widzowie byli świadkami nietypowej sytuacji. Okazało się bowiem, że na przesłuchaniach w ciemno pojawiła się dawna sympatia Margaret . Tadeusz Seibert złamał niegdyś serce piosenkarce . Teraz spotkali się po latach, co rozbawiło nie tylko widzów, ale również jurorów.  Okazuje się, że Tadeusz obecnie związany jest z gwiazdą innego znanego programu. Z kim przegrała Margaret? Zobaczcie poniżej!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner