Michał Szpak w "The Voice of Poland"
ONS

Michał Szpak chciałby mieć konkurencję! Co sądzi o uczestnikach "The Voice of Poland"?

Michał Szpak w "The Voice of Poland"
ONS

Na początku września ruszyła dziesiąta, jubileuszowa edycja "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w roli jurorów zadebiutowali Margaret i Kamil Bednarek, którzy dołączyli do Tomsona i Barona oraz do Michała Szpaka. Dla Michała to już trzecia edycja, w której ocenia uczestników show. Czy do tej pory znalazł wśród początkujących wokalistów kogoś z kim mógłby konkurować na polskiej scenie muzycznej? Michał Szpak szczerze odpowiedział na to pytanie!

Michał Szpak o uczestnikach "The Voice of Poland"

Michał Szpak już od kilku lat należy do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista zadebiutował w programie "X-Factor" i chociaż nie wygrał talent show TVN, to jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Teraz Michał sam ocenia początkujących artystów. Czy w programie "The Voice of Poland" pojawił się ktoś, kto podobnie jak on zachwyca nie tylko głosem, ale i osobowością? Wokalista ma konkurencję wśród uczestników programu TVP?

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w programie pojawił się ktoś, kogo mógłbym traktować jako poważnego konkurenta. Na szczęście taka osoba się nie pojawiła. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej strony myślę, że warto byłoby mieć kogoś z kim można by iść łeb w łeb. Niech się rodzą nowe talenty i niech pokazują swoją osobowość - Michał przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Michała Szpaka? Myślicie, że uczestnicy "The Voice of Poland" mogą poczuć się urażeni? Oglądacie najnowszą edycję muzycznego talent-show TVP? 

Zobacz także: Margaret i Michał Szpak walczą o tytuł najbardziej stylowego jurora "The Voice of Poland". Kto wyglądał lepiej na konferencji?

Michał Szpak kolejny raz został jurorem w "The Voice of Poland".

Jurorzy na planie 10. edycji The Voice of Poland
fot. Waldemar Kompała / TVP

Muzyk ocenił uczestników show. 

Michał Szpak w marynarce

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09