Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko też odejdą z "Dzień Dobry TVN"?! Jest komentarz!

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

To nie koniec zmian w "Dzień Dobry TVN"? Po odejściu z programu Magdy Mołek i Marcina Mellera, "Show" informuje, że ze śniadaniówką już wkrótce mogą pożegnać się również Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Ponoć stacji nie podoba się zaangażowanie polityczne dziennikarki. Ponadto - niepokojące są wyniki oglądalności "DD TVN", które zostało pierwszy raz w historii pokonane przez "Pytanie na śniadanie". Czy rzeczywiście na antenie już wkrótce zabraknie wspomnianego duetu?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko też odejdą z "Dzień Dobry TVN"?

O tym, że z "Dzień Dobry TVN" zniknie jedna para prowadzących, mówiło się od dawna. Kilka dni temu Party.pl jako pierwsze podało, że chodzi o Magdę Mołek i Marcina Mellera, co prezenterzy potwierdzili kilka godzin później. Zmianami w programie była mocno zaskoczona Kinga Rusin, która dowiedziała się o tym z Instagrama kolegów z pracy:

Jak tooooo???? Mam nadzieję że to tylko chwilowy odpoczynek i za chwilę powrót! Marcin, czekamy!Magda, czytam i czytam i mam nadzieję, że to Prima Aprilis…. Żartujesz, prawda? – napisała dziennikarka pod postami kolegów z pracy.

Czyżby sama dziennikarka również miałaby stracić pracę? Magazyn poinformował, że Rusin zastąpiłaby Gabi Drzewiecka. Ile w tym prawdy?

Kinga Rusin zostaje! Co z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem?

Kinga Rusin od razu zareagowała na doniesienia "Show". Na swoim Insagramie pokazała filmik z kręcenia nowej ramówki "Dzień Dobry TVN", tym samym dementując informacje o odejściu:

Odpowiadając na pytania fanów o zmiany, oto kawałek filmiku promującego nową ramówkę DDTVN. Wkraczamy z Piotrkiem dziarskim krokiem w nowy sezon.  Z nowymi pomysłami, tematami.  I, za co nas lubicie, zaangażowani w ważne sprawy.

O swoje stanowiska mogą być również bezpieczni Marcin Prokop i Dorota Wellman oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Z kolei Gabi Drzewiecka zapytana o komentarz w tej sprawie, odesłała nas do filmiku Kingi. Kto zaś zastąpi Mołek i Mellera?

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzą "Dzień dobry TVN"?

Mówi się, że po sukcesie "Big Brothera" to ta para ma największą szansę na poprowadzenie śniadaniowego programu TVN. Mocną kandydaturą wydaje się być również sama Agnieszka Woźniak Starak (miała okazję prowadzić wakacyjne wydania), ale również Bartek Jędrzejak, którego nie zobaczymy w drugiej edycji show.  

A Wy kogo zobaczylibyście najchętniej w roli gospodarzy "Dzień Dobry TVN"?

Kinga i Piotr zostają w "DD TVN"

 

Od paru lat tworzą zgrany duet! Prywatnie - bardzo się przyjaźnią!

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47