Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News

Wielkie zmiany w programie "Big Brother"! W kolejnym sezonie nie zobaczymy jednego z nowych prowadzących, który dołączył do szóstej edycji show. Produkcja jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, jednak prezenter postanowił nie czekać na oficjalną informację i sam oznajmił mediom i fanom wiadomość. Kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji programu? Spodziewaliście się, że to właśnie ta gwiazda odejdzie?

"Big Brother" - kto odchodzi?

W połowie marca po 11 latach przerwy powrócił "Big Brother". Szóstą edycję, która zakończyła się w czerwcu prowadzili Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak i Małgorzata Ohme. Produkcja już zadecydowała o kontynuowaniu reality show i właśnie trwają castingi do nowego sezonu w Domu Wielkiego Brata. Wiadomo już, że "Big Brother" na antenę TVN7 powróci już jesienią. Kto wystąpi w kolejnej edycji? Jeszcze nie jest znane ani jedno nazwisko, ale wiadomo już, że niestety w siódmym sezonie nie zobaczymy jednego z prowadzących. Kto postanowił rozstać się z programem?

Zobacz także: Czy Madzia i Oleh z "Big Brothera" są jeszcze razem?

Jak się okazuje w następnym sezonie nie zobaczymy Bartka Jędrzejaka! Dziennikarz o swoim odejściu poinformował na Instagramie. wdając się w rozmowę z fanem. Na Wielkiej Arenie zastąpi go Filip Chajzer. Ale kto zastąpi Bartka? 

Rozpoczynam inny projekt. "Big Brother" druga edycja już z Filipem Chajzerem - odpisał Jędrzejak fanowi zapytany o to, czy będzie w 7. edycji.

Stacja TVN7 nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Czy wciąż szukają zastępstwa za pogodynka? Mamy nadzieję, że długo nie będą trzymać nas w niepewności! 

Kto wygrał "Big Brothera"? 

Szóstą edycję programu wygrała Magda Wójcik. 31-latka z Londynu urodziła się w Kielcach, ale po zaraz po zakończeniu liceum wyjechała do Wielkiej Brytanii. Dziewczyna Oleha, którego poznała w Domu Wielkiego Brata studiowała biotechnologię żywności w Szkocji. Magda uzyskała tytuł magistra. Czy po wygranej w programie zacznie realizować się zawodowo w kierunku, w którym się wyspecjalizowała? Tego jeszcze nie wiadomo.

Bartek Jędrzejak odchodzi z "Big Brothera"

Kto go zastąpi?

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08