"Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Który program miał lepsze wyniki oglądalności w ostatnich miesiącach? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w pierwszym półroczu ubiegłego roku roku zdecydowanie lepsze wyniki oglądalności miał poranny program stacji TVN - "Dzień dobry TVN" oglądało wówczas średnio 530 tysięcy osób. tymczasem śniadaniowe show Telewizji Publicznej w tym samym czasie śledziło średnio 456 tysięcy widzów. W 2019 roku zaszły jednak spore zmiany! Jakie?

Reklama

TVP wygrywa ze stacją TVN

Okazuje się, że w pierwszym półroczu 2019 lepsze wyniki oglądalności program "Pytanie na Śniadanie" wygrał ze śniadaniówką TVN! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, show Telewizji Publicznej od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku oglądało średnio 509 tysięcy osób - "Pnś" było w tym czasie na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. W tym samym "Dzień Dobry TVN" przyciągał średnio 501 tysięcy widzów. A to oznacza, że "DDTVN" straciło 29 tysięcy widzów!

Sytuacja wygląda jednak nieco inaczej w grupach 16-49 i 16-59. Tu na pierwszym miejscu znajduje się "DDTVN" , a "Pnś" jest na drugiej pozycji.

Jesteście zaskoczeni takimi wynikami oglądalności "Dzień Dobry TVN" i "Pytania na śniadanie"? A Wy sami który poranny program wolicie oglądać? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobacz także: Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł"

Zobacz także

Program "Dzień dobry TVN" stracił średnio 29 tysięcy widzów.

East News

"Pytanie na śniadanie" od 1 stycznia do 30 czerwca br. oglądało średnio 509 tysięcy osób.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama