Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami
Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA
Dużo ZDJĘĆ!
1/7
Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA

 

Tuż przed półfinałem "Tańca z Gwiazdami" wyszła na jaw taneczna przeszłość Kasi Dziurskiej, uczestniczki show. Na szczęście nie zaszkodziła ona trenerce fitness w awansie do wielkiego finału. Mistrzyni Polski w fintessie pokonała w walce o finał samego Popka! Jak wypadła w półfinale? Kto jej kibicował? Zobaczcie w naszej galerii!

 

Kasia Dziurska jest profesjonalną tancerką!

 

Kasia Dziurska jest przede wszystkim trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz Mistrzynią Świata w Fintess Figure Classic oraz Mistrzynią Europy Bikini Fitness. Ale nie wszyscy wiedzą, że Dziurska jest również tancerką! Jak sama pisze na swojej stronie:

 

Od wczesnych lat taniec i sport były moją pasją. Dołączyłam do Cheerleaders Gdynia i miałam okazję wystąpić podczas meczu NBA. Jednak chciałam więcej.

 

Kasia nie wypiera się swojej przeszłości:

 

Jak widać, ludzie wrzucają tancerzy do jednego worka. To nie jest tak, że jestem profesjonalną tancerką i rozniosę w pył całą konkurencję. Style taneczne są przecież bardzo różne. Owszem tańczyłam kiedyś soul, dance, hip-hop, ale taniec towarzyski będzie dla mnie jednak totalną nowością, bo nigdy nie miałam z nim styczności - mówiła Kasia w jednym z wywiadów. 

 

Kibicujecie jej w show? Ma szansę na wygraną? Zobaczcie jak wypadła w półfinale i kto ją wspierał!

 

Zobacz także: Jakie plany po „Tańcu z gwiazdami” ma Kasia Dziurska? Trenerka i jej chłopak kulturysta mają już ambitny pomysł…

 

2/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami

 

Kasię Dziurską najmocniej wspiera Emilian Gankowski, który jest kulturystą oraz także trenerem personalnym. W 2015 roku zdobył tytuł "Najbardziej Motywującego Ciała". Jak się poznali?

Cztery lata temu  jako trenerka brałam udział w pewnej akcji charytatywnej w Warszawie, ogłosiłam w internecie, że szukam kogoś, kto chciałby mi pomóc. Zgłosił się Emil. Ale spotkaliśmy się wtedy dosłownie na chwilę - opowiada Kasia.

Emilian ma na swoim Instagramie już ponad 37 tys. obserwatorów! Musimy przyznać też, że ma niesamowite ciało! :)

 

Zobacz: Kasia Dziurska jest szczęśliwie zakochana! Zobacz, jak wygląda jej ukochany

3/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami

 

W półfinale Kasia zatańczyła trzy tańce, za które zdobyła aż 112 punktów (35,57 i 40). Dzięki temu przeszła do finału programu! O Kryształową Kulę powalczy z Beatą Tadlą!

 

Zobacz: "Taniec z Gwiazdami": Znamy dwie finałowe pary! Kto odpadł?! RELACJA! 

 

4/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami
5/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami
6/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami
7/7
Kasia Dziurska w finale Tańca z Gwiazdami