Katarzyna Dziurska w 6.odcinku Tańca z Gwiazdami z Tomkiem Barańskim Kasia Dziurska  Tomasz Barański Kasia Dziurska trenerka fitness Kasia Dziurska i Tomasz Barański
Katarzyna Dziurska w 6.odcinku Tańca z Gwiazdami z Tomkiem Barańskim
ONS.pl
1/4
Katarzyna Dziurska w 6.odcinku Tańca z Gwiazdami z Tomkiem Barańskim
ONS.pl

 

Kasia Dziurska jest wysportowana, ambitna i… zakochana w kulturyście. Czy po „Tańcu z gwiazdami” zrobi karierę w show-biznesie? Tak wysportowanej uczestniczki w tanecznym show chyba jeszcze nie było!

„Jesteś bardzo sexy! Akrobacje, które robisz na parkiecie, wyglądają fantastycznie!” - zachwycała się Ola Jordan.

„Siła, kondycja i kawał solidnej cha-chy” - chwalił Michał Malitowski.

Sportowo-taneczne popisy Kasi Dziurskiej, trenerki personalnej i mistrzyni świata fitness, robią wrażenie nie tylko na jury show. Największym fanem Kasi jest pewien przystojniak, który po każdym odcinku, gdy w studiu zgasną już światła reflektorów, wręcza jej wielki bukiet kwiatów. To Emilian Gankowski, trener personalny i kulturysta. Sportowcy są parą od kilku miesięcy.

 

Jest między nami niesamowita chemia - zdradza Dziurska w rozmowie z „Fleszem”.

 

I wystarczy na nich spojrzeć, żeby przekonać się, że ma rację…

 

Jak wyglądały początki tej miłości? I co planuje teraz z Emilem Kasia Dziurska? Zajrzyj na kolejne strony galerii i przeczytaj story z magazynu „Flesz”!

 

Zobacz także: Katarzyna Dziurska konkurencją dla Ani Lewandowskiej? "Nie ma osób niezastąpionych"

 

2/4
Kasia Dziurska  Tomasz Barański
East News

 

Poznali się cztery lata temu, przez wspólnego znajomego.

Potem jako trenerka brałam udział w pewnej akcji charytatywnej w Warszawie, ogłosiłam w internecie, że szukam kogoś, kto chciałby mi pomóc. Zgłosił się Emil. Ale spotkaliśmy się wtedy dosłownie na chwilę - wspomina Kasia.

Już wtedy zrobiła na mnie duże wrażenie. Śledziłem jej osiągnięcia od dawna - śmieje się Emil.

Dziurska mieszkała wtedy w Gdyni. Po skończeniu gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu zaczynała odnosić pierwsze duże sukcesy w fitnessie: została mistrzynią Polski, Europy i świata. Jej profil na Instagramie, na którym motywowała do ćwiczeń, śledziło coraz więcej osób.

Ale Emil na pierwszą randkę musiał jeszcze długo czekać. I znowu pomógł mu przypadek.

 

3/4
Kasia Dziurska trenerka fitness
Instagram

 

Dwa lata temu Kasia podjęła jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu - przeprowadziła się do Warszawy. Zamieszkała w salonie u koleżanki i szybko zaczęła zdobywać klientów do personalnych treningów.

Ćwiczyłam z nimi w kilku klubach. W jednym z nich trenował także Emil - opowiada Kasia.

Znajomość odżyła. Zaczęły się rozmowy, wypady na kawę i w końcu randki z prawdziwego zdarzenia. Okazało się, że Gankowski to bratnia dusza. Reżim codziennych treningów, częste wyjazdy na zawody, bardzo restrykcyjna dieta, wyrzeczenia… - to wszystko znał z własnego doświadczenia. Zdarzało się, że każde z nich przychodziło na randkę z wcześniej zrobionym posiłkiem, bo akurat oboje przygotowywali się do zawodów i mieli precyzyjnie, co do godziny, rozpisany jadłospis. Ktoś, kto nigdy nie trenował tzw. sportów sylwetkowych, tego nie zrozumie. A dla nich obojga życie pod dyktando sportu to była oczywistość.

Ale żeby nie było: raz w tygodniu robimy sobie randkę z kolacją w restauracji. Z deserem, a nawet odrobiną wina. W naszej relacji najpiękniejsze jest to, że się nawzajem dopingujemy i motywujemy przed startami. Mamy też swoje przyzwyczajenia. Na przykład to ja zawsze rano gotuję nam jedzenie na cały dzień - mówi Emil, który jest zawodnikiem federacji kulturystycznej Musclemania Poland i, podobnie jak Kasia, odnosi międzynarodowe sukcesy.

 

4/4
Kasia Dziurska i Tomasz Barański
mat. promocyjne/POLSAT

 

Dziurska nie spodziewała się, że „Taniec z gwiazdami” będzie taką rewolucją w jej życiu. Nie tylko stała się popularna, lecz także weszła w środowisko tancerzy i poznała mechanizmy rządzące telewizyjnym show. Emil jest na każdym nagraniu.

Nie do końca zdawałem sobie sprawę, jak wygląda show-biznes od kulis. Codziennie coś mnie zaskakuje - śmieje się.

Tuż przed rozpoczęciem programu Kasia kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Ciągle je urządza. Czy zamieszka tam z ukochanym? Jeszcze nie chce tego zdradzić.

Na razie mieszkamy razem u Emila - mówi nam trenerka.

Teraz stara się połączyć czasochłonne treningi do „Tańca z gwiazdami” z przygotowaniami do zawodów. Marzenia? Chciałaby razem z Emilem prowadzić program telewizyjny, w którym oboje propagowaliby zdrowy styl życia. Jeszcze niedawno miała dość odważny pomysł - chciała sprawdzić się w prawdziwej walce i pojawić się w ringu jako zawodniczka MMA, ale na razie z niego zrezygnowała.

Nie wyobrażam sobie tego, żeby Kasia biła się w ringu - mówi Emil.

Ale to nie znaczy, że oboje unikają wrażeń. Lubią chodzić pod prąd i realizować oryginalne pomysły. Po zakończeniu „Tańca z gwiazdami” wybierają się na przykład na urlop do Syrii.

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami