Katarzyna Niezgoda, Karolina Szostak Katarzyna Niezgoda Karolina Szostak w Tańcu z gwiazdami w Polsacie Katarzyna Niezgoda Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda, Karolina Szostak
ONS
1/5
Katarzyna Niezgoda, Karolina Szostak
ONS

Katarzyna Niezgoda wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Według informacji "Faktu", bizneswoman otrzymała propozycję startu w tanecznym show Polsatu. Na razie nie wiadomo jednak, czy Niezgoda zdecydowała się przyjąć zaproszenie do udziału w programie. Katarzyna Niezgoda jest obecnie w doskonałej formie. Przeszła jedną z największych metamorfoz tego roku. Nie tylko radykalnie zmieniła kolor włosów z brązu na blond, ale sporo schudła i wygląda fenomenalnie! Jakby tego było mało, Katarzyna Niezgoda napisała książkę, w której dzieli się swoim przepisem na sukces z innymi kobietami. "Pięścią w szklany sufit" jest już sprzedaży i zapowiada się na wielki bestseller!

 

Zobacz też: To największa metamorfoza roku? Katarzyna Niezgoda schudła, zmieniła fryzurę i... życie! Jaki jest jej sekret?

 

Czy już wkrótce Katarzyna Niezgoda pojawi się również na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"? Spektakularna metamorfoza Karoliny Szostak również rozpoczęła się właśnie w tym programie!

 

Polecamy: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących

2/5
Katarzyna Niezgoda
ONS

Według informacji tabloidu, Katarzyna Niezgoda jest gotowa się zgodzić na przyjęcie propozycji udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Metamorfoza, którą bizneswoman przeszła w ostatnich miesiącach sprawdziła, że zaakceptowała siebie i swoje ciało. Nie sposób nie wspomnieć tutaj Karoliny Szostak, prezenterki Polsatu, która również wystąpiła w tanecznym show. Udział w programie był dla niej bodźcem do wielkiej przemiany, która do dziś uchodzi za jedną z najbardziej spektakularnych przemian w polskim show-biznesie. Szostak nie tylko schudła, ale zaczęła dzielić się poradami z innymi kobietami.

3/5
Karolina Szostak w Tańcu z gwiazdami w Polsacie
ONS

Karolina Szostak dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" zdobyła ogromną popularność i sympatię fanów. 

4/5
Katarzyna Niezgoda
ONS

Czy teraz Katarzyna Niezgoda również pójdzie w jej ślady? Udział w "Tańcu z Gwiazdami" nie tylko byłby świetną okazją do zaprezentowania szerokiej publiczności swojej przemiany, ale również wspaniałym osobistym doświadczeniem.

5/5
Katarzyna Niezgoda
East News

Trzymamy kciuki również  za Katarzynę Niezgodę! Jej udział w "Tańcu z Gwiazdami" to byłoby coś!