Internauci o nowej kandydatce Piotra z Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię
Internauci o nowej kandydatce Piotra z Rolnik szuka żony
1/5
Internauci o nowej kandydatce Piotra z Rolnik szuka żony

Internauci oburzeni zachowaniem Piotra z "Rolnik szuka żony"! Za nami kolejny odcinek wielkiego hitu TVP, który jak zwykle przyniósł nam ogromne emocje. Fani programu mieli okazję m.in. poznać nową kandydatkę Piotra. W poprzedniej odsłonie "Rolnik szuka żony", Piotr pożegnał się z Emilką i Kasią. Teraz ich miejsce zajęła nowa kandydatka na żonę rolnika - Katarzyna! Dziewczyna przyjęła zaproszenie od Piotra, do którego wcześniej ponoć wstydziła się przyjechać. Piotr tłumaczył, że nowa uczestniczka nie chciała występować przed kamerami. Jak widać, teraz zmieniła zdanie! 

Jak na nową kandydatkę Piotra zareagowali internauci? Fani programu "Rolnik szuka żony" nie byli zachwyceni decyzją rolnika, który zaprosił nową uczestniczkę do swojego domu. Co pisali? Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5

Fani programu byli zaskoczeni decyzją Piotra, który głośno przyznał, że w czasie trwania programu korespondował z jedną z dziewczyn, która wcześniej wysłała swoje zgłoszenie, ale nie chciała występować przed kamerami. Po tym jak z programem pożegnały się dwie kandydatki rolnika, wydawało się, że o jego względy będzie walczyła już tylko Monika. Teraz jednak pojawiła się nowa konkurentka, Kasia! 

Jak na decyzję Piotra zareagowali internauci? 

Monika uciekaj!!!!! On szuka gwiazdy a nie żony 😡😡😡


On sam nie wie czego chce


Porażka ten koleś.Na miejscu Moniki już bym się spakowała,bo traktuje Ją jak piąte koło u wozu.Ale On mi od początku nie podchodził.Dziwny jest- pisali fani programu na Facebooku.

Co ciekawe wśród komentarzy pojawiły się zaskakujące plotki o... ciąży! Zobaczcie sami!

 

3/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Fani programu plotkują, że decyzja Piotra o zaproszeniu Kasi do programu spowodowana jest... jej ciążą!

Ta nowa podobno jest w ciazy z tym piotrkiem!to jakas parodia

Jeżeli jest faktycznie tak jak piszecie, że wcisnęli do programu dziewczynę, która jest z nim w ciąży, to niezłe ziółko z niego. Zgłosił się do programu, czeka na listy, zaprasza dziewczyny. To wszystko trwa czasowo. A jeździ po dyskotekach i jak która da to bierze nie myśląc o konsekwencjach. To nie jest materiał na męża. Szkoda tych dziewczyn. Nie dziwota,że chlop 38 lat siedzi jeszcze z rodzicami. Bawidamek i tyle.


A ja czytałam że ona już go znała wcześniej,i że jest z nim w ciąży, dlatego musieli coś na szybko wymyśleć 😊- plotkują internauci.

 

A Wy co o tym myślicie? 

4/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię

Waszym zdaniem Piotr źle zrobił zapraszając nową kandydatkę? 

5/5
Rolnik szuka żony 4: Piotr ma nową kandydatkę Kasię
Więcej na temat Rolnik szuka żony