W miniony wtorek, 14 listopada odbyła się premiera filmu "Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży", która zgromadziła całą plejadę gwiazd oraz influencerów i bohaterów znanych z popularnych programów rozrywkowych. W tym gronie znalazła się między innymi barwna uczestniczka 8. edycji "Love Island", Karolina Gackowska. Uczestniczka hitowego show TV4 chętnie pozowała na ściance dla fotoreporterów, jednak, co ciekawe, towarzyszył jej też mężczyzna i wcale nie był to jej partner Bartek! Na swoim InstaStories Karolina wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się ze swoim chłopakiem.

Reklama

"Love Island 8": Karolina na premierze filmu "Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży" bez Bartka

Choć od występu Karoliny w "Love Island 8" minęło już trochę czasu, to jednak uczestniczka w dalszym ciągu cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Jej instagramowe konto śledzi ponad 88 tys. internautów i to właśnie w tym miejscu fani Karoliny mogą na bieżąco śledzić jej losy.

Ostatnio uczestniczka "Love Island 8" pochwaliła się, że poszła na premierę filmu "Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży". Jej zdjęcia ze ścianki szybko obiegły sieć, a na nich mogliśmy zobaczyć ją w objęciach...Kuby, który także wystąpił w 8. edycji show Polsatu.

Karolina z Love Island
Fot. Pawel Wodzynski/East News,

Zobacz także: Karolina z "Love Island" miała wystąpić w innym show! Tego się nie spodziewaliśmy
Jak to się stało, że Karolina na tak uroczysty wieczór wybrała się ze znajomym z programu, a nie ze swoim partnerem? Uczestniczka "Love Island" wszystko wyjaśniła na swoim InstaStories. Jak się okazało, Bartek tego dnia po prostu nie mógł dotrzeć na premierę filmu i postanowił "wysłać godne zastępstwo".

Dostałam pewne zaproszenie na obejrzenie fenomenalnego filmu, który bardzo kocham, ale wiadomo - przed filmem trzeba iść coś zjeść. No i miałam się wybrać z Bartkiem, ale niestety nie mógł dotrzeć. Podobno wysłał mi godne zastępstwo, no ale czy aby na pewno będzie godne? Poradzisz sobie?
- mówiła Karolina na swoim InstaStories do Kuby
Oczywiście, że tak
- odparł Kuba
Karolina z Love Island
Instagram/Karolina_gackowska
Reklama

Zobacz także: Jaqueline i Łukasz z „Love Island” są parą? Już się nie kryją
Wszystko wskazuje więc na to, że w związku Karoliny i Bartka nadal układa się świetnie, a ostatnie wielkie wyjście uczestniczki "Love Island" w towarzystwie innego mężczyzny, było jedynie wyjątkiem. Kibicujecie tej parze?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama