Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express

Paulina Młynarska skrytykowała "Azja Express", Korwin Piotrowska jej odpowiada!

Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express

Karolina Korwin Piotrowska staje w obronie programu "Azja Express", który niedawno skrytykowała Paulina Młynarska. Dziennikarka uważa, że wszyscy, którzy wzięli udział w show, zabawiają się kosztem biednych i chorych dzieci. Karolina Korwin Piotrowska ostro odpowiedziała dziennikarce.

 

Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express!

Paulina Młynarska w swoim wpisie zarzuciła wszystkim gwiazdom biorącym udział w show, że są nieodpowiedzialne i nie powinni udawać biednych w krajach, w których biedę widać na każdym kroku.

Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyło.

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła stanąć w obronie show. Jest zachwycona zwiastunem show i nie może się doczekać jego premiery. Nie rozumie również, dlaczego niektórzy krytykują program nie oglądając go:

Obejrzałam zwiastun ze trzy razy i wiem jedno- nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na celebow kiedy z własnej woli i za kasę dostają po wydepilowanych i wyćwiczonych u Chodakowskiej zadach 😂😂 Wyzysku nie zauważyłam, jedynie trochę prawdy o tych ludziach. Podejrzewam ze ci co krytykują nie oglądając ( bo taka moda nie wiem, nie widziałem ale się głośno wypowiem) gdyby tylko zadzwonił telefon z propozycja rzuciliby wszystko, bo przecież odrobina lansu za kaske nie zaszkodzi. Wkurzona Miko bezcenne. I VictoriaBeckham❤️ . Ludzie wyluzujmy i nie zbawiajmy świata na sile. Oni sami chcieli, kasę wzięli, bedą mieć z tego.....czy fejm czy masakrę to się przekonamy. 👍 - napisała na Instagramie.

Z którą z dziennikarek się zgadzacie?

 

Zobacz: Podróż służbowa a czas pracy

 

Korwin Piotrowska broni Azja Express!

Karolina Korwin Piotrowska broni Azja Express

 

W Azja Express zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana.

pierwsza oficjalna sesji Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana

Show poprowadzi Agnieszka Szulim - za rekordową stawkę!

Agnieszka Szulim na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10