Małgorzata Rozenek w żółtej sukience

Paulina Młynarska krytykuje Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek za udział w "Azja Express": "Mogą się na mnie za to obrazić"

Małgorzata Rozenek w żółtej sukience

Paulina Młynarska skrytykowała program "Azja Express"! Dziennikarka nie ma litości dla uczestników, którzy zgodzili się wziąć udział w show. Co ciekawe po konferencji ramówkowej TVN większość gwiazdy przyznała, że najbardziej czeka na "Azja Express". Jednak nie Paulina Młynarska! Gwiazda jest zawiedziona, że oczytane i inteligentne osoby postanowiły udawać biedne w krajach, w których bieda jest widoczna gołym okiem. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Facebooku:

Ja wiem, że liczy się show. I wiem, że koledzy i koleżanki z branży, którzy wzięli udział w mocno promowanym programie "Azja Express" w TVN mogą się na mnie, za to co tu powiem, obrazić. Nie jest moją intencją "hejtowanie" kogokolwiek! Jednak są wśród nich ludzie fajni, mili, oczytani i doświadczeni, dlatego dziwię się im cholernie, że nie czują zgrzytu w tym, że biali "bogacze" zabawiają się w przeżycie za dolara dziennie, tam, gdzie ludzie naprawdę muszą za tyle żyć, leczyć się i kształcić dzieci. Króciutki zwiastun tego programu, który dziś zobaczyłam, jest ponadto naładowany uprzedzeniami kulturowymi i agresją. Tak, obecność kilku nazwisk w tej produkcji mnie bardzo zaskoczyło.

Paulina Młynarska jest zdziwiona, że  niektóre z gwiazd biorących udział w programie w ogóle rozważały uczestnictwo w show. Domyślacie się o kogo może chodzić? "Azja Express" z pewnością nie przejdzie bez echa, bo już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czekacie na tę nowość?

 

Zobacz: Już jest zwiastun "Azja Express"! Kłótnie, pot, łzy i... Rozenek krzycząca na Radosława!

 

Wpis Pauliny Młynarskiej o Azja Express

 

Paulina Młynarska o programie Azja Express

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
ONS

 

Dziennikarka krytykuje gwiazdy, które wzięły udział w show

Hanna Lis
Instagram

Więcej na temat Paulina Młynarska Azja Express
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10