Zaskakujący wpis Justyny z "Rolnik szuka żony" Zaskakujący wpis Justyny z "Rolnik szuka żony" Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach
Zaskakujący wpis Justyny z "Rolnik szuka żony"
Facebook
1/5
Zaskakujący wpis Justyny z "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Karol z "Rolnik szuka żony" odrzucił względy Justyny?! Fani programu, a szczególnie jednej z kandydatek rolnika są już pewni!

Justyna od samego początku programu była faworytką Karola, który już po pierwszym spotkaniu przyznał, że jest nią zauroczony. Z czasem jednak okazało się, że rolnik nie potrafi porozumieć się z Justyną. Dziewczyna potrafiła zrobić mu scenę zazdrości tylko dlatego, że poświęcił zbyt wiele czasu na rozmowę z jej rywalką. To doprowadziło do tego, że rolnik jest zauroczony nie Justyną a Sarą!

Karol i Sara w ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" wybrali się na romantyczną randkę nad jezioro. Nie zabrakło gorących scen - czułych słów i pocałunków... Zazdrosna Justyna przed kamerami przyznała wówczas, że ciężko jest jej zaakceptować wybór rolnika.

Ciężko było mi zaakceptować tą zmianę, że bardziej zainteresował się dziewczynami, bo Karol zrobił mi nadzieję. Inaczej mnie traktował niż dziewczyny, na wejściu dostałam czerwoną różę, która symbolizuje... no wiadomo, czerwona róża, symbol miłości - mówiła w ostatnim odcinku Justyna.

Teraz na swoim profilu na Facebooku Justyna zamieściła symboliczne zdjęcie i zaskakujący wpis. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Justyna z "Rolnik szuka żony" brała udział w konkursie Miss! Jeśli Karol jej nie wybierze, chyba będzie żałował ;)

2/5
Zaskakujący wpis Justyny z "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Teraz na profilu Justyny na Facebooku pojawiło się symboliczne zdjęcie... uschniętej róży! Pod fotką Justyna zamieściła również zaskakujący wpis. 

Już czas wyrwać chwasta zazdrości. Prawdziwa Miłość nie zazdrości - napisała kandydatka na żonę Karola. 

Jak na wpis i zdjęcie zareagowali internauci? Zobaczcie komentarze!  

 

Zobacz także: "Porażka ten koleś", internauci ostro o Piotrze z "Rolnik szuka żony". Zaprosił nową kandydatkę do swojego domu!

3/5
Rolnik szuka żony randka Karola z Sarą

 

Czyżby wpis Justyny był reakcją na to, co wydarzyło się pomiędzy Karolem a Sarą? Internauci są pewni, że uschnięta róża oznacza tylko jedno... Czyżby uczucie pomiędzy Justyną a Karolem już wygasło? 

Dał czerwona róże która uschła... 🙈🙊 to już wszystko wiemy.

Ja myślę,że niestety wybrał Sarę ale nic z tego nie wyjdzie i będzie później żałował. Zresztą Justyna miała dużo racji... najpierw to patrzenie w oczy, goździk, czerwona róża i zauroczenie, a teraz tak dziwnie się zachował... - komentują internauci. 

4/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

 

Myślicie, że Karol rzeczywiście jednak nie wybierze Justyny? 

5/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 pokazuje się w sexy kreacjach

 

Jedno jest pewne, Justyna od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu "Rolnik szuka żony".

 

Zobacz: Justyna z "Rolnik szuka żony" urządziła Karolowi scenę zazdrości. Fani mają jej dość! "Manipulantka i intrygantka!"

Więcej na temat Rolnik szuka żony