Kinga Rusin w czapce z daszkiem na planie Agenta, Rafał Maślak bez koszulki w SPA
Instagram

Kinga Rusin w Afryce, a Rafał Maślak już w Polsce! Czyżby model odpadł już z "Agenta"?

Kinga Rusin w czapce z daszkiem na planie Agenta, Rafał Maślak bez koszulki w SPA
Instagram

Rafał Maślak jako pierwszy odpadł z programu "Agent"? Taki wniosek można wyciągnąć na podstawie zdjęć na Instagramie jego oraz Kingi Rusin. Podczas, gdy prowadząca program "Agent" na swoim profilu codziennie chwali się niezwykłymi zdjęciami oraz filmikami z Afryki, Rafał Maślak jest już w Polsce i pokazuje zdjęcia w SPA i z siłowni. Zdjęciami z ćwiczeń pochwalił się na Instagramie i Snapczacie! Czyżby model jako pierwszy pożegnał się z programem?

Wraca Agent! Na czym polega ten program?

W programie "Agent" bierze udział 12 uczestników. Podczas zagranicznego wyjazdu ( w edycji z gwiazdami jest to RPA) uczestnicy programu wykonują zadania fizyczne i umysłowe, za które jest przewidziana określona suma pieniędzy. W każdej edycji w grupie znajduje się Agent - osoba wybrana przez produkcję, której zadaniem jest utrudnianie wykonywania zadań innym uczestnikom, ale musi robić to na tyle umiejętnie, żeby nikt nie zorientował się, że to właśnie on/ona jest Agentem. Na koniec każdego odcinka uczestnicy udzielają odpowiedzi na pytania o Agenta i osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, pożegna się z programem. Podczas kolacji na koniec dnia, uczestnicy dostają koperty, w których znajdują się piórka - czerwone lub zielone. Czerwone oznacza, że uczestnik odpada z programu. Czyżby Rafał Maślak już po tygodniu udziału w programie otrzymał takie piórko?

 

ZOBACZ: Czułe pożegnanie Rafała Maślaka z dziewczyną na lotnisku. Co za gorące pocałunki! DUŻO ZDJĘĆ

 

Joanna Jabłczyńska, jedna z uczestniczek programu, tydzień temu umieściła na Instagramie zdjęcie z Warszawy z walizką, pod którym napisała - "Nieobecna do odwołania".

 

Joanna Jabłczyńska z walizką robi sobie selfie
Instagram

 

Kinga Rusin jeszcze wczoraj pokazała na Instagramie taki film z Afryki:

 

Trzy, dwa, jeden - AKCJA! #naplanie #agent #africa #rpa

Film zamieszczony przez użytkownika Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

Oczywiście można założyć, że Rusin tylko wspomina na Instagramie pobyt w Afryce, ale gdyby tak rzeczywiście było, prezenterka z pewnością pojawiłaby się na wczorajszym Balu Dziennikarzy. Podczas, gdy Kinga chwali się zdjęciami z Afryki, Rafał Maślak ćwiczy na siłowni i odpoczywa w SPA. Pokazał też na Snapczacie filmik w Warszawy.

 

Rafał Maślak na siłowni:

Rafał Maślak ćwiczy na siłowni
Instagram

Rafał Maślak w SPA:

Rafał Maślak w SPA bez koszulki
Instagram

 

Co o tym myślicie?

Więcej na temat Kinga Rusin Rafał Maślak Agent
Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33