East News
1/5
East News

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w piątkowym finale 8. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie, choć  z show odpadła jako pierwsza. Jej uczniem był Antek Smykiewicz, którego nie doceniło jury. 

 

Poznaj szczegóły: Agnieszka Kaczorowska przerywa karierę w telewizyjnym show! Skąd taka decyzja?

 

Finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zawsze gromadzi wszystkie pary, które ze sobą rywalizowały. Agnieszka i Antek pojawili się na parkiecie. Dla Kaczorowskiej to był OSTATNI RAZ w popularnym show. 

Trzeba przyznać, że zaprezentowała się oszałamiająco. Te pozy, te stroje, ten perfekcyjny makijaż. Koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia z jej ostatniego tańca. Jest odważnie i seksownie! 

 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się z Maćkiem Pelą! Zobaczcie jej pierścionek

2/5
East News

Szeroki uśmiech i pewny krok. Agnieszka Kaczorowska doskonale wie jak przykuć uwagę widzów. W finale "Tańca z Gwiazdami" nie można było oderwać od niej wzorku. Następne zdjęcia sprawią, że zrobi się Wam gorąco! 

3/5
East News

Zmysłowe pozy, kuszące miny. Agnieszka Kaczorowska na parkiecie czuła się jak ryba w wodzie. Szkoda, że więcej nie zobaczymy jej w "Tańcu z Gwiazdami"... 

- Ja już swoje przeżyłam w tym programie. Tak naprawdę to, co wydarzyło się w tej edycji, nie ma dla mnie takiego znaczenia, jak kiedyś by miało. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy. Gdyby teraz ktoś mi zaproponował, widząc, ile jest pracy przy szkole, to pewnie nie, bo za dużo czasu pochłania praca nad własną firmą - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z portalem Plejada.pl 

4/5
East News

Tancerka to prawdziwa uwodzicielka. Obcasy, idealna fryzura i jeszcze te szpagaty! Kaczorowska dała z siebie wszystko, ale to ostatnie zdjęcie zyskało miano najodważniejszego. Zobacz na następnym slajdzie. 

5/5
East News

To był finałowy odcinek 8. Edycji "Tańca z Gwiazdami", ale też ostatni z jej udziałem. Agnieszka odchodzi z programu. Musiała się więc pokazać z najlepszej strony! 

 

Zobacz też: "Najpiękniejsza niespodzianka" Wiemy, gdzie odbyły się zaręczyny Agnieszki Kaczorowskiej i jej ukochanego!