Ada i Bartek czy może Agnieszka i Jędrek? Która para otrzyma szanse, by stanąć na ścieżce lojalności? A może jedno z nich rzuci kulą? Odpowiedzi na te pytania pojawią się już w finałowym odcinku, choć widzowie mają już swoje typy. A mała wpadka w "Dzień dobry TVN" tylko ich upewniła.

Reklama

Już dziś finał 8. edycji "Hotelu Paradise"

Przed nami wielki finał 14. edycji "Hotelu Paradise", w którym o zwycięstwo będą walczyć Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrek. Wiele osób ma już swoje typy, ale dla widzów "Hotelu Paradise" to oni wygrali program, ponieważ odnaleźli miłość — chodzi oczywiście o Dominikę i Oskara. Której parze uda się stanąć dziś na ścieżce lojalności i wygrać 100 tysięcy złotych? Wszystko jest w rękach uczestników i nie da się ukryć, że szanse są bardzo wyrównane.

Fani "Hotelu Paradise" rozpisują się pod postami programu i typują swoich faworytów i zwycięzców. Można powiedzieć, że finaliści naprawdę idą "łeb w łeb".

Aga z Jędrkiem, szacunek do siebie, a nie toksyk. Ada jest super, ale nie wierzę w nagłą zmianę Bartka
Oby nie Agnieszka i Jędrek. Sama ma pretensje do Bartka, a nie widzi, że dowaliła Michałowi. Słabo to wygląda. Zależy jej tylko na finale widać to od początku.
Agnieszka i Jędrek nuda, ciepłe kluchy. Bardziej by pasowali do programu ''Sanatorium miłości'' niż ''Hotel Paradise''
Wątpię, że Ada i Bartek. Myślę, że ''bezpiecznie'' staną za wujostwem
— czytamy w komentarzach.

Na Instagramie "Hotelu Paradise" widzowie rozpisują się, że "Dzień dobry TVN" zaspoilerowało im finał programu i wiele wskazuje na to, że na ścieżce lojalności stanie Ada i Bartek.

Uczestnicy słowa nie mogą powiedzieć nawet o relacjach między sobą, a sami zaspojlerowaliscie kto wygra edycję przed całą Polską. Żenada
— pisze jedna z internautek.
W ''Dzień dobry TVN'' na koniec była zapowiedź co będzie jutro. Zapowiedzieli rozmowę ze zwycięzcami HP i pokazali tylko Adę i Bartka
— dodała kolejna.
Daliście już spojler w ''DDTVN'' nie ma co oglądać, są ciekawsze propozycje o tej porze
— czytamy dalej.

A wy komu kibicujecie w wielkim finale 14. edycji "Hotelu Paradise"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ujawnili to tuż przed finałem "Hotelu Paradise". To wydarzyło się pierwszy raz w historii

Hotel Paradise
player.pl
Reklama
Reklama
Reklama