Justyna Żyła
Instgaram

Justyna Żyła zawiedziona partnerem w "Tańcu z Gwiazdami"? "Nie potrafiła ukryć rozczarowania"

Justyna Żyła
Instgaram

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" poznali już swoich tanecznych partnerów. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show, Justyna Żyła, zatańczy z Tomaszem Barańskim. Jak donosi "Fakt", blogerka nie jest z tego powodu szczęśliwa!

 

Justyna Żyła i Tomasz Barański w "TzG"

Nie da się ukryć, że największą niespodzianką kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest udział Agnieszki Radwańskiej i powrót Stefana Terrazzino! Wiadomo już, że para powalczy razem o Kryształową Kulę. I mają wielkie szanse na wygraną, bo tancerz na podium w show stawał już czterokrotnie!

 

Duet Agnieszki Radwańskiej z Terrazzino nie spodobał się jednak Justinie Żyle. W kuluarach mówi się, że była żona skoczka marzyła, aby zatańczyć ze Stefano. Według "Faktu" jej taneczny partner nie przypadł jej do gustu, choć jest nim jednokrotny zwycięzca Kryształowej Kuli - Tomasz Barański.

Moment, w którym gwiazdy po raz pierwszy spotykają swoich partnerów był bardzo ekscytujący dla wszystkich. Ale gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji. 

Doniesienia tabloidu Żyła skomentowała na Instagramie.

Oczywiście, że mam przyjemność z nim akurat tańczyć. Wiem, że on się na mnie złości itd. Nie, nie nie, czasami mi to wszystko nie wychodzi, ale z dnia na dzień myślę, że będzie coraz lepiej - powiedziała Justyna. 

Taneczne show obejrzymy już 1 marca. Myślicie, że Justyna Żyła poradzi sobie na parkiecie? Czy z Tomkiem Barańskim ma szansę dostać się do finału?

 

Elektronika w jeszcze niższych cenach! Duże rabaty dostępne na stronie Electro kody rabatowe.

 

Zobacz też: Jest już zwiastun nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Zobacz, kto wystąpi!

 

Justyna Żyła wystąpi w 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Justyna Żyła

 

Jej partnerem jest Tomasz Barański

Tomasz Barański
East News

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04