Justyna Żyła
Instgaram

Justyna Żyła zawiedziona partnerem w "Tańcu z Gwiazdami"? "Nie potrafiła ukryć rozczarowania"

Justyna Żyła
Instgaram

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" poznali już swoich tanecznych partnerów. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show, Justyna Żyła, zatańczy z Tomaszem Barańskim. Jak donosi "Fakt", blogerka nie jest z tego powodu szczęśliwa!

 

Justyna Żyła i Tomasz Barański w "TzG"

Nie da się ukryć, że największą niespodzianką kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" jest udział Agnieszki Radwańskiej i powrót Stefana Terrazzino! Wiadomo już, że para powalczy razem o Kryształową Kulę. I mają wielkie szanse na wygraną, bo tancerz na podium w show stawał już czterokrotnie!

 

Duet Agnieszki Radwańskiej z Terrazzino nie spodobał się jednak Justinie Żyle. W kuluarach mówi się, że była żona skoczka marzyła, aby zatańczyć ze Stefano. Według "Faktu" jej taneczny partner nie przypadł jej do gustu, choć jest nim jednokrotny zwycięzca Kryształowej Kuli - Tomasz Barański.

Moment, w którym gwiazdy po raz pierwszy spotykają swoich partnerów był bardzo ekscytujący dla wszystkich. Ale gdy Justyna zobaczyła, że będzie tańczyć z Tomkiem Barańskim a nie ze Stefano w ogóle się nie ucieszyła. Nie potrafiła ukryć rozczarowania. Starała się robić dobrą minę, ale była zła – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji. 

Doniesienia tabloidu Żyła skomentowała na Instagramie.

Oczywiście, że mam przyjemność z nim akurat tańczyć. Wiem, że on się na mnie złości itd. Nie, nie nie, czasami mi to wszystko nie wychodzi, ale z dnia na dzień myślę, że będzie coraz lepiej - powiedziała Justyna. 

Taneczne show obejrzymy już 1 marca. Myślicie, że Justyna Żyła poradzi sobie na parkiecie? Czy z Tomkiem Barańskim ma szansę dostać się do finału?

 

Elektronika w jeszcze niższych cenach! Duże rabaty dostępne na stronie Electro kody rabatowe.

 

Zobacz też: Jest już zwiastun nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Zobacz, kto wystąpi!

 

Justyna Żyła wystąpi w 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Justyna Żyła

 

Jej partnerem jest Tomasz Barański

Tomasz Barański
East News

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09