Jolanta Pieńkowska straci pracę?

Jolanta Pieńkowska wróciła do "DDTVN". Korwin-Piotrowska zachwycona, a inni widzowie?

Jolanta Pieńkowska straci pracę?

 

Kolejna prowadząca "Dzień Dobry TVN" u boku Marcina Mellera to... Jolanta Pieńkowska. Wygląda na to, że kiedy wypada weekend, w którym śniadaniówkę prowadziłaby Magda Mołek, która z powodu ciąży ma już urlop, producenci zdecydowali się nie dawać zastępstwa komuś na stałe. Dziś prowadzącą była Jolanta Pieńkowska, która w 2014 roku odeszła z DDTVN. Reakcje widzów na jej "powrót"? Karolina Krowin-Piotrowska była zachwycona  jej profesjonalizmem. A inni? Zdania, jak zawsze, były podzielone. 

 

No nareszcie. Jedna z niewielu pozostałych na placu boju dziennikarek a nie celebrytek. Brawo @dziendobrytvn - napisała na Instagramie Karolina Korowin-Piotrowska.

 

Jolanta Pieńkowska w Dzień dobry TVN za Magdę Mołek
Instagram

 

Zobacz: "Prowadząca koszmar...". Jak zareagowali fani na debiut Patricii Kazadi, która zastąpiła Magdę Mołek w DDTVN?

 

Ale w komentarzach pojawiła się niechęć do Jolanty Pieńkowskiej. Już wcześniej, kiedy od 2006 prowadziła "Dzień Dobry TVN" najpierw z Wojciechem Jagielskim i Magdą Mołek, a potem z Robertem Kantereitem, widzowie zarzucali jej brak luzu i złe traktowanie gości. 

Jak było dzisiaj?

- Nie rozmawiajmy o wynaturzeniach”, Pieńkowska o homoseksualizmie. Merytorycznie może i dobra, ale w głowie żarówka do wymiany - czytamy w komentarzach u Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

 

- Uwielbiam p. Jolantę, jest wspaniała. Jako dziecko jej wydanie „Wiadomości” oglądałam i nikt p. Jolanty nie przebił jak do tej pory

 

- O coraz młodsza Pani Jola.

 

- Tak! Uwielbiam Pieńkowską, pełen profesjonalizm.

 

- Ona nie słucha co ktoś do niej mówi i przerywa w pół zdania", "O nie! Przez tą Panią odpuszczę niedzielne DDTVN. Po co te kombinacje. Ula Chincz zastąpi świetnie Magdę Molek.

- No mam nadzieję, że tylko tymczasowo. Nie znosiłam jej w DDTVN" - pisali internauci u Korwin-Piotrowskiej.

 

Prawdopodobnie Jolanta Pieńkowska pokazała się w śniadaniówce tylko gościnnie. Dziennikarka ma swój program "Fakty z zagranicy" w TVN24 BIS. Do tej pory Magdę Mołek zastąpili - Piotr Kraśko, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga czy Patricia Kazadi. Jak myślisz, kto będzie następny?

 

Zobacz także:  Anna Kalczyńska: "Nie jestem Jolantą Pieńkowską" WIDEO

 

Poprzednio program z Marcinem Mellerem poprowadziła Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

 

Duet Magda Mołek i Marcin Meller wydają się być parą nie do zastąpienia w DDTVN.

Magda Mołek, Marcin Meller
ONS

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39