Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
ONS.pl
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
ONS.pl

Nie milką echa scysji, do której doszło pomiędzy Joanną Krupą a Agnieszką Woźniak-Starak w niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN". Widzom nie spodobał się sposób prowadzenia rozmowy przez Woźniak-Starak z Krupą, która była gościem programu. Dziennikarka zapytała modelkę, czy nie miała ochoty "ugryźć się w język", opowiadając o swoim życiu prywatnym. Nieprzyjemna atmosfera z telewizyjnego studia przeniosła się do Internetu, gdzie pojawiły się liczne wpisy w obronie Joanny Krupy. Jednak nie zabrakło również słów krytyki. Modelka udzieliła obszernego wywiadu portalowi Viva.pl, w którym odniosła się do hejtu.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak wbiła szpilę Joannie Krupie w DDTVN. Co się wydarzyło? Kto jeszcze zaangażował się w spór?

 

Co powiedziała? Przeczytajcie na kolejnej stronie!

 

Polecamy: Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki! Wywiad dziennikarki z Joanną Krupą w „Dzień Dobry TVN” oburzył widzów i internautów. Dlaczego?

2/5
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN", by promować akcję "CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)". To już kolejna inicjatywa modelki, która ma na celu zachęcanie adopcji zwierząt ze schronisk. Za każdym razem gwiazda stara się, by jej inicjatywy dawały do myślenia i nie pozostały niezauważone przez media. Tym razem Joanna Krupa nagrała hip-hopowy teledysk, w którym występuje w koszulce z napisem "CHWDP". Niestety akcja Joanny Krupy nie wszystkim przypadła do gustu i pojawiły się liczne słowa krytyki. Nieprzychylnie do Krupy w studiu "Dzień Dobry TVN" była nastawiona na przykład Agnieszka Woźniak-Starak.

- Tak jest zawsze, że w życiu można być aniołem i robić wszystko wspaniale od a do z, a ludzie zawsze znajdą coś, za co będą cię krytykować. Dlatego ja jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiona. Wiadomo, był mały ryzyk, ale taką miłość co do tego dostaje, patrzę, te komentarze na Instagramie, jakie ludzie mi wysyłają w prywatnych wiadomościach, że to jest szok, jak pozytywnie to było wzięte - powiedziała modelka w rozmowie z Viva.pl.

Jak widać, Joanna Krupa nic sobie nie robi z internetowego hejtu. Brawo!

 

Polecamy: Dowiedz się, ile powinien jeść pies, czego nie wolno mu podawać i czy może pić mleko

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
ONS.pl

Czy w wypowiedzi na temat hejtu było również odniesienie do zachowania Agnieszki Woźniak-Starak? To już pozostanie słodką tajemnicą Joanny Krupy. ;)

4/5
Joanna Krupa pod studiem Dzień Dobry TVN

Jedno jest pewne - akcja  „CHWDP (Chcę Wam Dać Psa)” odbiła się szerokim echem w mediach i internecie. Joanna Krupa zachęca nie tylko do wspierania swojej inicjatywy przez adopcję zwierzaków, ale również również do kupowania koszulek, promujących jej inicjatywę. Całkowity dochód ze sprzedaży t-shirtów zostanie przeznaczony na pomoc czworonogom ze schronisk.

5/5
Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Krupa
East News

Popieracie inicjatywę Joasi Krupy?