Joanna Jędrzejczyk niedawno rozpoczęła współpracę z TVP i już niebawem pojawi się w fotelu jurorskim w programie "Dance dance dance". Gwiazda sportu spotkała się z wieloma krytycznymi komentarzami dotyczącymi współpracy z Telewizją Polską, którą w ubiegłym tygodniu po 12 latach pracy opuściła Marzena Rogalska. Teraz Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym pisze wprost, że szanuje każdego człowieka i jako sportowiec walczyła dla wszystkich Polaków, podobnie jest z jej aktywnością w przestrzeni medialnej!

Reklama

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie i odniosła się do fali krytyki, jaka ją spotkała po przyjęciu propozycji od TVP

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła swoją obecnością w nowej edycji programu "Dance dance dance". Z programem zaledwie kilka dni rozstali się Anna Mucha oraz Robert Kupisz, a na ich miejscach zasiądą Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Przejście tancerza ostro komentowała Kinga Rusin i Michał Piróg, a słowa mocnej krytyki spadły też na sportsmenkę.

Teraz Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie w tej sprawie i napisała wprost, że nie ma zamiaru dzielić, ale marzy o tym, aby zamiast słów krytyki pojawił się dialog:

W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich - dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej - napisała w swoim oświadczeniu Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk dodała też, że szanuje wszystkich ludzi i ma nadzieję, że w końcu uda się osiągnąć jakiś kompromis oparty na dialogu, a nie podziałach:

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem. Kocham Was – dodała na koniec.

Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia nie tylko od fanów sportsmenki, ale też od wielu gwiazd.

Zobacz także

Piękna postawa! Trzymaj się!

Pięknie to ujęłaś. Każdy na swoje życie i ma prawo do swoich poglądów.

Paulina Krupińska, która sama wystąpiła w jednej z edycji "Dance dance dance", a dziś jest gwiazdą TVN napisała: Asiulka rób swoje ????????????????❤️ jesteś wspaniała.

Tu znajdziecie całe oświadczenie!

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk została jurorką w show TVP! Fani: "Czyżby Dance Dance Dance"? Odpowiedziała!

EastNews

W nowym sezonie "Dance dance dance" w roli jurorów zobaczymy Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę.

ONS/Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama