Joanna Jędrzejczyk
Instagram
TV-Show

Joanna Jędrzejczyk o pracy w TVP. "Dla mnie Polska jest jedna". Wsparły ją... gwiazdy TVN

Joanna Jędrzejczyk o pracy w TVP. "Dla mnie Polska jest jedna". Wsparły ją... gwiazdy TVN

Joanna Jędrzejczyk niedawno rozpoczęła współpracę z TVP i już niebawem pojawi się w fotelu jurorskim w programie "Dance dance dance". Gwiazda sportu spotkała się z wieloma krytycznymi komentarzami dotyczącymi współpracy z Telewizją Polską, którą w ubiegłym tygodniu po 12 latach pracy opuściła Marzena Rogalska. Teraz Joanna Jędrzejczyk zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym pisze wprost, że szanuje każdego człowieka i jako sportowiec walczyła dla wszystkich Polaków, podobnie jest z jej aktywnością w przestrzeni medialnej! 

"Dance Dance Dance": Ostre spięcie Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Musiał interweniować sam Agustin Egurrola!

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie i odniosła się do fali krytyki, jaka ją spotkała po przyjęciu propozycji od TVP

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła swoją obecnością w nowej edycji programu "Dance dance dance". Z programem zaledwie kilka dni rozstali się Anna Mucha oraz Robert Kupisz, a na ich miejscach zasiądą Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Przejście tancerza ostro komentowała Kinga Rusin i Michał Piróg, a słowa mocnej krytyki spadły też na sportsmenkę.

Teraz Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie w tej sprawie i napisała wprost, że nie ma zamiaru dzielić, ale marzy o tym, aby zamiast słów krytyki pojawił się dialog:

W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich - dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej - napisała w swoim oświadczeniu Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk dodała też, że szanuje wszystkich ludzi i ma nadzieję, że w końcu uda się osiągnąć jakiś kompromis oparty na dialogu, a nie podziałach:

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem. Kocham Was – dodała na koniec.

Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia nie tylko od fanów sportsmenki, ale też od wielu gwiazd.

Piękna postawa! Trzymaj się!

Pięknie to ujęłaś. Każdy na swoje życie i ma prawo do swoich poglądów. 

Paulina Krupińska, która sama wystąpiła w jednej z edycji "Dance dance dance", a dziś jest gwiazdą TVN napisała: Asiulka rób swoje 🙌🏻👏🏼❤️ jesteś wspaniała. 

Tu znajdziecie całe oświadczenie!

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk została jurorką w show TVP! Fani: "Czyżby Dance Dance Dance"? Odpowiedziała!

 

Joanna Jędrzejczyk jurorką w żółtej sukience
EastNews

W nowym sezonie "Dance dance dance" w roli jurorów zobaczymy Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę. 

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola
ONS/Instagram

 

 

Anna Kalczyńska
TV-Show
TVN przeprasza za wpadkę, ale Anna Kalczyńska jej broni! "Będę się tego trzymać"
TVN przeprasza za wpadkę, ale Anna Kalczyńska jej broni! "Będę się tego trzymać"

Nie milkną echa wpadki prezenterów w "Dzień Dobry TVN"! Przypomnijmy - Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zażartowali z urody 22-letniego koreańskiego piosenkarza,   Jeona Jungkooka, który został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie w rankingu TC Candler. Prezenterzy byli zaskoczeni popularnym zestawieniem, twierdząc m.in., że wokalista (jeden z największych gwiazdorów muzyki k-pop) jest "niemęski". Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydała stacja TVN, ale Anna Kalczyńska nie zamierza przepraszać urażonych fanów. Wpadka w "Dzień Dobry TVN" Dowcipy Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika z urody Jeona uraziły nie tylko fanów wokalisty, ale również widzów. Przypomnijmy - zapowiadając materiał o najpiękniejszych mężczyznach w świecie show biznesu prezenterzy, na widok Jungkooka, powiedzieli: Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? - zapytała Anna Chłopięca zdecydowanie, niemal dziecięca (...) i mnóstwo kolczyków. Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem - powiedział Sołtysik.  Anna i Andrzej żartowali także z jego farbowanych włosów oraz kolczyków. Materiał spotkał się z wieloma negatywnymi komentarzami! Swoje oświadczenie szybko wydała stacja TVN. Dyrekcja zapowiedziała, że wyciągnie wnioski z zaistniałej sytuacji: TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie....

Basia Kurdej Szatan odchodzi z The Voice Kids
Newsy
Basia Kurdej-Szatan o przykrych kulisach odejścia z TVP! Nie uwierzysz, jak ją pożegnano
Basia Kurdej-Szatan o przykrych kulisach odejścia z TVP! Nie uwierzysz, jak ją pożegnano

W ostatnim czasie Basia Kurdej-Szatan straciła kilka programów w TVP. Prezenterka prowadziła "Kocham CIę Polsko", "The Voice of Poland", " The Voice Kids " a także ostatnio została zatrudniona w "Dance, Dance, Dance". Do tej pory prezenterka nie komentowała tych doniesień, aż do teraz! Okazuje się, że stacja pożegnała się z Basią w bardzo nieciekawy sposób... Mimo wszystko aktorka dziękuję za wspólne lata!  Kurdej-Szatan tłumaczy zwolnienie  Basia Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie obszerny wpis, w którym podziękowała za ostatnie lata pracy w TVP.  - Skoro już wszystko wiadomo... parę słów ode mnie :) to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów - Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance - było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem - zaczęła Basia.  I dodała, że dziękuje wszystkim osobom, z którymi miała okazję pracować, ponieważ razem stworzyli drużynę.  Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór💜 dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy - pisze dalej. Niestety, okazało się, że władze TVP pożegnały się z Basią w bardzo...

Królowa w fioletowej stylizacji, Meghan i Harry
East News
Newsy
Królowa Elżbieta wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego!
Królowa Elżbieta wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Jak komentuje zaskakującą decyzję książęcej pary, która postanowiła wycofać się rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta wydała oficjalne oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego! Jak komentuje zaskakującą decyzję książęcej pary, która postanowiła wycofać się rodziny królewskiej. Zaledwie kilka dni temu Meghan i Harry zaskoczyli wszystkich publikując w sieci wpis, w którym zdradzili, że chcą dzielić swoje życie między Wielką Brytanią a Ameryką. Para dodała przy okazji, że planują odciąć się od rodziny królewskiej i rozpocząć pracę, aby mogli być niezależni finansowo. Szybko okazało się, że para podjęła taką decyzję bez wcześniejszej rozmowy ze swoimi bliskimi, a przede wszystkim z królową Elżbietą! Dopiero dziś Harry spotkał się ze swoją babcią. Teraz królowa wydała specjalne oświadczenie! Królowa komentuje decyzję Harry'ego i Meghan Tuż po tym, jak w sieci pojawił się wpis książęcej pary, przedstawiciel Pałacu Kensington dał jasno do zrozumienia, że królowa była mocno zaskoczona decyzją Harry'ego i jego żony.  Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu- informowano w krótkim oświadczeniu. Decyzja książęcej pary wywołała ogromne poruszenie w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta zorgarnizowała nawet pilne spotkanie w ich sprawie. Teraz w mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie królowej Elżbiety, która nie ukrywa, że chciałaby, zeby Harry i Meghan dalej byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej. Co jeszcze napisała królowa Elżbieta II?  Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner