Jarosław Ostaszkiewicz z Big Brothera
East News

"Big Brother" wraca na antenę TVN7! 17 marca o godzinie 20 zobaczymy pierwszy odcinek tego szalenie popularnego reality show. Na razie nie wiadomo, kto pojawi się wśród uczestników nowego "Big Brothera". Jedyną pewną rzeczą jest to, że show poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, Ula Chincz oraz Małgorzata Ohme. W poprzednich edycjach w tej roli występowała między innymi Martyna Wojciechowska oraz Andrzej Sołtysik. Jednak jedną z najważniejszych osób w "Big Brotherze" jest sam Wielki Brat. Pamiętacie, kto nim był w pierwszych edycjach?

Jarosław Ostaszkiewicz jako pierwszy polski Wielki Brat

W początkowych edycjach w rolę Wielkiego Brata wcielał się Jarosław Ostaszkiewicz. Jego twarz i prawdziwe imię i nazwisko ujawniono dopiero w finale "Big Brother 3". Wcześniej widzowie oraz sami uczestnicy znali jedynie jego charakterystyczny, głęboki głos, który zlecał im różne zadania i rozmawiał z nimi w tzw. "pokoju zwierzeń".

Jarosław Ostaszkiewicz z wykształcenia jest reżyserem teatralnym oraz telewizyjnym. Zajmował się takimi programami, jak choćby "Lalamido", "Fabryka gwiazd" czy też "Mamy cię". Co ciekawe, gdy zrezygnował z funkcji Wielkiego Brata, stał się jednym z producentów "Big Brothera 4.1". W 2004 roku prowadził program "Kłamca" na Polsacie. Z kolei w 2018 roku został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu TVP Info.

Pamiętacie jego głos?

Wielki Brat z Big Brothera
East News

Uczestnicy "Big Brothera" czuli przed nim respekt

Wielki Brat z Big Brothera
East News

Zobacz także: Pamiętacie córkę Klaudiusza Sevkovica z "Big Brothera"? Teraz Vanessa jest prawdziwą seksbombą! ZDJĘCIA

Więcej na temat Big Brother