Ósma edycja "Love Island" dostarczyła wszystkim wielu emocji, a teraz fani z ochotą śledzą losy bohaterów show po zakończeniu programu. Jakież zatem musiało być ich zdziwienie, gdy dzień po finale "Wyspy miłości" Jaqueline ogłosiła, że wraca do domu jako singielka. Tym samym dziewczyna jasno dała do zrozumienia, że jej związek z Barkiem zakończył się jeszcze przed powrotem do Polski!

Reklama

Jaqueline jednak nie wyjaśniła, co dokładnie się stało pomiędzy nią, a Bartkiem, jednak gdy zaniepokojeni fani zaczęli wysyłać do niej wiadomości, postanowiła jeszcze raz się do nich odezwać w tej sprawie.

"Love Island 8": Jaqueline zabrała głos po finale

Chyba nikt się nie spodziewał, że zdobywcy drugiego miejsca w 8. edycji "Love Island", Jaqueline i Bartek, mogą rozstać się po zaledwie kilkudziesięciu godzinach od zakończenia show. Wszystko jednak wskazuje na to, że to niestety prawda.

- Cześć kochani. Jak dobrze dostać swój telefon po miesiącu. Mega przygoda. Mega było fajnie, prawie że do końca. Pod koniec się troszeczkę podziało. Ale to opowiem wam w ciągu kilku dni. Wracam do Polski jako singielka. Opowiem wam więcej na dniach - wyjawiła tuż przed wylotem do Polski Jaqueline.

Instagram @jaqueline.sgonina

Zobacz także: Zwycięzcy "Love Island 8" nagle odezwali się do fanów po finale. Zdradzili, co dalej z ich związkiem

Wygląda na to, że fanom "Love Island" aż trudno jest uwierzyć, że związek tej pary tak szybko dobiegł końca. Internauci zasypali Jaqueline wiadomościami, dlatego tuż po wylądowaniu w Polsce dziewczyna postanowiła jeszcze raz zabrać głos w tej sprawie. Przyznała, że to, co wydarzyło się tuż po finale, kosztowało ją sporo emocji.

Zobacz także

- Kochani znajomi, którzy jesteście zdezorientowani, o co kaman z moimi ostatnimi stories - wróciłam dziś z porgramu "Love Island". Kochani nowi followersi, fani programu - obiecuję opowiem Wam, co się stało w ciągu najbliższych dni i postaram się odpowiedzieć na Wasze wiadomości. Na razie muszę odpocząć, bo przeszłam rollercoaster emocjonalny, największy po zakończeniu programu - przyznała Jaqueline.

Instagram/jaqueline.sgonina

Zobacz także: Nie tylko Jaqueline i Bartek. Kolejna para "Love Island 8" też już się rozstała!

Jaqueline na koniec dodała jeszcze wymowną relację z przylotu do Polski. Na lotnisku czekały na nią przyjaciółki, a nagranie zostało opatrzone słowami:

- Faceci przychodzą i odchodzą. Przyjaciółki są na zawsze

Reklama

Wygląda więc na to, że na oficjalne stanowisko Jaqueline w sprawie zakończenia relacji z Bartkiem będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Na ten moment również Bartek nie zdecydował się skomentować całej sprawy.

Instagram/jaqueline.sgonina
Polsat/Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama