Wielki finał ósmej edycji "Love Island. Wyspa miłości" przyniósł widzom sporo emocji. Najnowszą odsłonę randkowego show wygrali Laura i Armin, co nie było dużym zaskoczeniem. Spora część oglądających typowała tę parę na zwycięzców. Chemię między nimi zauważyli także inni uczestnicy hitowej produkcji Polsatu. Wygląda na to, że to dopiero początek interesujących doniesień po finale. Okazało się, że Jaqueline i Bartek nie są już razem. Para rozstała się jeszcze przed powrotem do Polski. Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii show.

Reklama

Jaqueline z "Love Island" nie jest już z Bartkiem. "Pod koniec troszeczkę się podziało"

Po wielkim finale ósmej edycji "Love Island" uczestnicy randkowego show wracają do Polski. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Jaqueline i Bartek wracają do ojczyzny jako single. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, co potwierdziła dziewczyna. Influencerka poinformowała, że będzie bardzo dobrze wspominała tę przygodę i świetnie się bawiła, jednak przed powrotem coś się wydarzyło.

Zobacz także: Pamiętacie Laurę z "Love Island 3"? Dziś jej nie poznacie! To największa metamorfoza w historii show?

Mat. prasowe

Cześć, kochani. Jak dobrze dostać swój telefon po miesiącu. Mega przygoda. Mega było fajnie, prawie że do końca. Pod koniec się troszeczkę podziało. Ale to opowiem wam w ciągu kilku dni — zapowiedziała.

W dalszej części Jaqueline przekazała, że widzowie muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ po powrocie do Polski uczestnicy "Love Island" wybierają się na głosowanie w wyborach parlamentarnych i to temat, który dzisiaj będzie zajmował ich najbardziej.

Mat. prasowe

Wracam do Polski jako singielka. Opowiem wam więcej na dniach, bo pędzimy na wybory — dodała.

Zobacz także: "Love Island": Karolina Gilon o rozstaniu Agaty i Huberta. "Jest mi bardzo przykro, bo..."

Zobacz także
Reklama

Po finale Lori skomentowała zwycięstwo Laury i Armina w ósmej edycji "Love Island". Jeśli jesteście ciekawi, co uczestniczka sądzi o parze, obejrzyjcie nasz materiał wideo. Śledziliście najnowszą odsłonę randkowego show?

Instagram @jaqueline.sgonina
Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama