Aktualnie fani "Love Island" żyją wydarzeniami z 8. edycji programu, jednak mimo to nie zapominają o ulubieńcach z poprzednich odsłon show. Jedną z bardzo charyzmatycznych uczestniczek w historii miłosnego programu była Laura Sieka. Choć na "Wyspie Miłości" była krótko i ostatecznie nie udało jej się znaleźć wymarzonego partnera, to jednak dziewczyna zdobyła sympatię fanów, którzy do dziś śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama.

Reklama

Co zatem słychać dziś u Laury, po kilku latach od jej udziału w "Love Island"? Jak się okazało, była uczestniczka show stacji TV4 (wcześniej Polsat), niedawno została mamą, a także przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie sami.

Co słychać u Laury z "Love Island 3"?

Laura Sieka z "Love Island 3" już niedługo po zakończeniu udziału w programie chwaliła się w sieci swoją metamorfozą. Jak się okazało, udało jej się sporo schudnąć.

- [...] Schudłam sporo, w programie ważyłam z 65 kg, aktualnie ważę 57 kg. I też w programie się nie malowałam - pisała w 2021 roku, Laura Sieka.

Na tym jednak jej metamorfoza się nie skończyła.

Instagram Laura Sieka

Zobacz także: "Love Island": Rafał uważa Jaquline za materialistkę. Pojawiła się ostra wymiana zdań

Zobacz także

W 2022 roku Laura Sieka z "Love Island" została mamą, a potem znów zaskoczyła kolejną metamorfozą. Niedawno opublikowała swoje nowe zdjęcie, które mocno zaskoczyło fanów. Niektórzy nawet w pierwszej chwili jej nie poznali! Jak się okazało, Laura mocno skróciła swoje włosy i... schudła jeszcze bardziej. W jednym z komentarzy pod najnowszym zdjęciem wyznała, że obecnie waży 48 kilogramów. Tak dziś wygląda Laura z "Love Island".

Instagram Laura Sieka

Zobacz także: "Love Island": Ulubieńcy widzów rozstaną się po finale? Fani: "Nie będą razem"

Fani w komentarzach pod nowym postem Laury skupili się na jej odmienionej fryzurze. Wielu z nich uważa, że taka długość idealnie pasuje do uczestniczki "Love Island 3".

- Ale Ci ładnie w tych włosach! Team krótkie! ????

- Bardzo ładnie Pani wygląda ☺️☺️

- Pięknie Ci w tej fryzurce❤️

- Dużo lepiej ci tak ????- piszą fani.

A Wam jak się podoba metamorfoza Laury z "Love Island 3"? Poznalibyście ją dziś?

Instagram/Laura Sieka

Poniżej przypominamy zdjęcia z udziału Laury w programie "Love Island"!

Mat. prasowe
Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama