Grzego i Ania z Rolnik szuka żony 2
Facebook
TV-Show

Rolnik szuka żony: Grzegorz i Ania spędzą święta osobno? Co się dzieje z parą po programie?

Rolnik szuka żony: Grzegorz i Ania spędzą święta osobno? Co się dzieje z parą po programie?
Każdy jest ciekawy czy ta para z Rolnik szuka żony 2 weźmie ślub? Grzegorz Bardowski i Ania Warachim zapewniają, że mają poważne plany. Para była gośćmi "Pytania na śniadanie" i opowiedziała o tym, jak wygląda ich życie po programie oraz jak spędzą święta - o dziwo nie razem.
Wigilia na razie osobno - powiedziała Anna.
I szybko dodała, że zamierzają w pierwszy i drugi dzień świąt się spotkać. Prowadzący od razu dopytali czy w te święta odbędą się wyczekiwane zaręczyny?
Mam bardzo poważne plany, ale nie mogę tutaj w telewizji wszystkiego zdradzić - zmieszał się rolnik. - Sprawy prywatne chcemy załatwiać poza kamerami. Zdajemy sobie sprawę, że ludzie chcą wiedzieć, bo nam kibicują. Ale dajemy im siebie, prowadzę fanpejdż i informuję co tam u nas słychać w miarę na bieżąco - dodał. 
Grzegorz podkreślił tylko to, co już mówił od dawna, że w końcu jest z właściwą osobą. Wszyscy mu powtarzali, że jak już znajdzie odpowiednią dziewczynę to będzie wiedział, że to ta jedyna i przy Ani w końcu to czuje. A Ania wytłumaczyła, dlaczego w programie nie okazywała tylu uczuć co Grzegorz i wymijająco odpowiadała na pytania o przyszłość. Okazuje się, że bała się rozczarować.
Jestem osobą nieśmiałą i nie chciałam pokazywać wszystkiego. Czułam, że to jest to, ale się z tym nie zdradzałam. Nie chciałam się też rozczarować. Pewnie dlatego wyszło, że jestem wycofana.

Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy zdradzili, skąd pomysł na imiona ich dzieci! To nie takie oczywiste

Jak wygląda teraz życie Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony?

Po programie jesteśmy rozpoznawalni. Każde wyjście z domu, to jest pewne, że nas ktoś zaczepi czy przywita. Do tego jesteśmy zapraszani w odwiedziny do domów dziecka, hospicjów - opowiadała Ania. - To wspaniale, że ktoś na nas czeka, choć nie mamy żadnych talentów - dodał Grzegorz.
 
Ania i Grzegorz tuż po zakończeniu Rolnik szuka żony 2:
 

Czas zacząć tę nierówną walkę - czyli przedświąteczne zakupy! Tym razem to ja chciałbym się schować za Anią ;)

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 19 grudnia 2015

Ania i Grzegorz jadą na program do Warszawy:

 

 

Jutro widzimy się w "Pytanie na śniadanie" oraz "Teście o żywność" godz. 20:20 TVP1. A tymczasem Ania i jej klimaty :-) have a nice day!

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 20 grudnia 2015

Ania i Grzegorz jako goście "Świat się kręci"

Grzegorz z
Eastnews

Newsy
Adam Sztaba, Adam Levine, Adam Boguta - kto jeszcze świętuje imieniny w Wigilię?
Adam Sztaba, Adam Levine, Adam Boguta - kto jeszcze świętuje imieniny w Wigilię?
Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Ania w okularach i Grzegorz ogolony z Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Ania, narzeczona Grzegorza z Rolnik szuka żony, ma dziś urodziny. Jak uczcił je rolnik?
Ania, narzeczona Grzegorza z Rolnik szuka żony, ma dziś urodziny. Jak uczcił je rolnik?

Grzegorz Bardowski i Ania Warachim z " Rolnik szuka żony" nadal są bardzo w sobie zakochani i oprócz tego, że  wkrótce planują ślub to... dziś, 6 stycznia, Ania obchodzi swoje 25. urodziny! Z tej okazji rolnik postanowił napisać publicznie, jak bardzo kocha Annę. Wstawił zdjęcie z ich randki w programie, kiedy to Grzegorz zabrał wybrankę na romantyczne pływanie łódką. Co napisał pod zdjęciem?  Płynę dalej ze swoją "ćwiarteczką" w dniu jej urodzin. UWAGA !! okazuje publicznie swoje uczucie - Kocham Cię moja przyszła żono   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Płynę dalej ze swoją "ćwiarteczką" w dniu jej urodzin. UWAGA !! okazuje publicznie swoje uczucie - Kocham Cię moja przyszła żono :* Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on  6 stycznia 2016 Fani pary jednak od jakiegoś czasu nie są zadowoleni, że Grzegorz często wstawia zdjęcia z lata. Chcieliby aktualne zdjęcia Grzegorza z Anią . Jeden nawet zapytał, czy może urodziny nie były w lecie skoro zdjęcie pochodzi sprzed paru miesięcy. Co na to rolnik? Uważa, że to fajne, gdy dzieli się pamiątkami z nagrań Rolnik szuka żony. Zdjęcie z lata. Urodziny dzisiaj. Wiem, że pojawiają się komentarze, że to jakiś fotomontaż :) już powtarzałem - mam prawie 30 lat i już dzisiaj dałem sobie pozwolenie na dodawanie zdjęć z lipca w styczniu  :) zostało mi trochę pamiątek z nagrań, wiec mogę od czasu do czasu się nimi podzielić. Pozdrawiam serdecznie :) Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Grzegorz i Ania byli wcześniej parą? Uczestnik odpowiada hejterom Ania i Grzegorz na swoim sylwestrze:    ...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner