Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Grzegorz z "Rolnik szuka żony": "Teraz mogę śmiało powiedzieć, że kocham. I to tak, jak jeszcze nigdy w swoim życiu"

Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Finał drugiej edycji "Rolnik szuka żony" zaskoczył widzów show. Jedna para od początku do końca programu pokazywała, że łączy ich coś więcej. Grzegorz i Ania rozmawiali w "Rolnik szuka żony" nawet o rozmiarze pierścionka zaręczynowego. Po finale Grzegorz na Facebooku oświadczył, że jest zakochany!

Chciałbym coś wykrzyczeć !!!
Warto szukać, warto próbować, warto czekać. Zawsze jest szansa, że trafisz w swoim życiu na osobę, przy której wszystko inne nie ma znaczenia. Przy której wiesz (bez żadnych wątpliwości !!! żadnych !!!) , że spędzisz z nią resztę życia. No cóż, prawie 30 lat czekałem i sam w taką miłość nie wierzyłem. A teraz? Teraz mogę śmiało powiedzieć, że kocham. I to tak, jak jeszcze nigdy w swoim życiu! Dziękujemy za wasze wsparcie, że byliście i że jesteście. Za to, że dostałem szansę poznania Ani. Nic więcej mi nie trzeba - napisał Grzesiek z rolnik szuka żony.

I chyba lepszego podsumowania programu nie trzeba. Warto szukać miłości choćby na końcu świata, albo w "Rolnik szuka żony". Po programie parą zostali jeszcze Robert i Agnieszka oraz Rafał i Justyna. Czekamy na kolejne deklaracje miłości :).

 

Zobacz: Już po finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 2". Jesteś fanem show? Rozwiąż nasz quiz! Pytanie nr 4 tylko dla uważnych widzów!

 

Grzegorz i Ania nadal są razem po programie Rolnik szuka żony:

 

Chciałbym coś wykrzyczeć !!!Warto szukać, warto próbować, warto czekać. Zawsze jest szansa, że trafisz w swoim życiu...

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 29 listopada 2015

Ania i Grzesiek w finale Rolnik szuka żony:

Grzegorz i Ania - po burzy nadeszło słońce... #rolnikszukazony

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 29 listopada 2015

Anna i Grzegorz na randce:

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05